Korán-muslimské náboženství ja nadřazené !

Od: Datum: 21.02.16 12:35 odpovědí: 12 změna: 22.02.16 03:50

Dnes jsem se dočetl v novinách,že korán káže to,že muslimské náboženství je nadřazené nemuslimům a nepřipouští jinou možnost !Je li to pravda,tak je toto náboženství určitě nebezpečné a stačí zfanatizovaný věřící blbec,kterých urřitě není v těchto zemích málo a je o průser postaráno.Dost mě to zarazilo,že ten korán je opravdu tak fanatický a nesnášenlivý..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fik
Datum: 21.02.16 12:45

Ano,nacizmus je zakázaný,na komunisty se pohlíží jako na šílence a taky byly pokusy o jejich zakázání a co tahle fanatická,politicko-náboženská ideologie? je v západních zemích podporována a kdo si dovolí říct něco proti je okamžitě rudo hnedý nacistický vřed,nesnášenlivec,xenofob a nevím co ještě. Stránka islám v čr nechceme byla na facebooku zablokována a to tam nebyl žádný závadný obsah.

Denně proudí do evropy tisíce bojovníků džihádu,tohle je řízená muslimská invaze,řízená turkem,USA a saudskou arábií.

Musíme se začít bránit dřív než bude pozdě,vytvořit silné uskupení V4,s bojeschopnou armádou a týhle invazi se postavit.

Islám neuznává nic jiného,v jisté pasáži se tam dokonce píše,bijte je všude kde je najdete,že lid knihy(křesťané a židé)musí platit speciální daň za ochranu a jsou občani druhé kategorie. Stejné závěry jako mein kampf,kniha o nadřazenosti muslimů a likvidaci všech okolo a myšlenkách na světovládu...tak se ptám proč je to v evropě povolené?

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 21.02.16 12:50
avatar

Stejně postupovali i křesťané v minulosti. I křesťanský fanatik může rozpoutat peklo

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hhj
Datum: 21.02.16 12:55

jenže to bylo ve středověku.A korán to prý hlásá i teď.To je opravdu korán tak zaostalý a stejný jako ve středověku?To u něj neexistuje nějaké nové myšlení které jde s dobou?Pokrok přece může být i v náboženství,alespoň tedy v některém

Datum: 21.02.16 14:31

Války skončily středověkem?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: fik
Datum: 21.02.16 22:47

V islámu žádný pokrok od středověku nevidím,naopak ve středověku byl islám o dost vyspělejší než křesťanství. Ale od doby co se islám dal místo vědy a pokroku na studium koránu z něj vůbec nic není,banda uřvaných vousáčů co se umí jen někde odpálit nebo řezat hlavy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 21.02.16 14:29
avatar

Ohneto: samozřejmě máte pravdu. Jenže křesťanství se na rozdíl od islámu nezastavilo ale dál se rozvíjelo ruku v ruce s pokrokem. Islám bohužel úplně zamrznul a nikam se od středověku neposunul.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 21.02.16 13:03

hhj: divím se, že tak pozdě.

Že tak pozdě jste zjistil to, o čem píšete.

Omlouvat Vás může leda Váš nízký věk, nebo vzdělání humanitárním směrem.

fik: dobře jste to napsal.

Ateista je podčlověk, nemá právo žít, leda by sloužil a odváděl poplatek. To samé křeťané a jinověrci. Vždyť to vidíte co se tam děje. Vraždy, násilí, znásilňování, ničení, upalování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.02.16 12:57

No co, vrací nám křížové výpravy. Každé náboženství něco má, chce být nadřazené, kdo neuznává boha budiž... Je to lidské, i politické strany, touha po moci, ovládání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 14:13

Blbost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 21.02.16 16:44
avatar

To je problém, když se někdo narodí do takového prostředí a tudíž má pohled na věc, jen z kruhu té společnosti a nemá pohled zvenčí. Ani ho mít nebude, protože si jiný pohled ani nepřipustí, mnohdy ze strachu, že by byl "vyobcován" a postaven mimo tuto společnost a tím pádem by zůstal osamocen, bez rodiny, bez přátel, bez umění pohybovat se v jiném prostředí. Takový člověk nikdy nebude myslet jinak, to by se musel stát jedině zázrak. Islám se většinou šíří porodností, kdežto křesťanství misiemi, čili kázáním. Video je asi od 46 minuty zajímavé:


Ohodnoceno: 0x
 
Od: jurda1
Datum: 21.02.16 23:28

Pracoval jsem před lety s jedním marokancem...a když jsme v konverzaci došli k náboženství...tak křesťanství bral tak, že něco takové tu je, ale to jediné´´pravé´´ je jeho... a i když to byl pěknej flákač...tak bylo na něm vidět,že muslimové jsou nejlepší...

Moc se o tom nechtěl bavit...nejspíše jim říkají, aby se ´´nanadřazovali´´ nad obyčejnými křesťany...jejich čas přijde...a možná už je to tu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hhj
Datum: 22.02.16 03:50

Tedy nastává otázka,proč se křesťanství od středověku rozvíjelo dál a islám zamrznul a žádný vývoj od té doby nemá.Že by to bylo tou jejich mentalitou,že nemá cenu o tom uvažovat,že je něco v tom náboženství špatně a zaostává a když se ti něco nebude na tom líbit,tak budeš bitej a trestanej až se z toho posereš...Prostě že měli nad sebou po staletí takovej bič,že to prostě jinak nešlo?Ani bych se tomu nedivil,když kolikrát člověk vidí ty filmy,jak to u nich chodí nebo chodilo ta kruvtoláda mocných a bohatých hlavně v historii..Ale vždyť i jiné národy měli v historii krutovládu mocných a přitom jejich náboženství není tak zaostalé jako islám..A další důvod že by byl ten,že se jak bylo již řečeno,se islám šíří hlavně porodností a ne misiemi?

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.