Nevera partnera

Od: Datum: 20.02.16 20:05 odpovědí: 8 změna: 23.02.16 09:56

přítel mi byl neverný,zakoukal se do kolegyne ktera ma deti chtejí spolu bydlet on zatim bydli se mnou,pres tyden je doma o víkendu u ni porad spolu hezky vychazime,ale nekdy kdyz si da nejake to pivo tak byva prítulny moc tomu nerozumimasi by to nemel delat aby neublizil nekomu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.02.16 20:08
avatar

a problém je v čem? Předpokládám že od nás chcete radu jak dál - záleží to jen na vás jak to cítíte, ale já osobně bych ho hnal svinským krokem...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hk
Datum: 20.02.16 20:10

Přítale vypakujte hned zítra ráno. Není co řešit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jt®
Datum: 20.02.16 20:50

Stejně jako by přítel hnal vás kdyby jste ho podvedla.. Takže jak radí ostatní - Není co řešit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.16 21:12
avatar

Odpovědi už jsi dostala: https://www.poradte.cz/spolec…st/41378-nevera-partnera.html

Já jenom doplním, myslíš si, že k sobě přítele připoutáš dítětem, když vysadíš antikoncepci?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.02.16 21:26
avatar

Nejdřív bych mu "dala nůž na krk", ať se rozhodne, co vlastně chce. Asi to pro něj bude oříšek, když stále ještě bydlí u Vás a nechává si otevřená zadní vrátka. Asi ho chcete zpátky, tak se naopak neunáhlete, tlačte ho k řešení, ale pokud nebude pro Vás výhodné, tak zase zvolněte a přemýšlejte, jak ho takticky přivést k rozumu. Připravte se na to, že než se jí vzdá, bude to nějaký čas trvat a jeho rozhodnutí se budou obracet, jak korouhvička, podle toho, která z Vás bude mít zrovna navrch. Snažte se před ním nevyšilovat, nenápadně nastiňte pozitiva s Vámi a nejistotu s ní, buďte ta, u které bude mít zázemí a jistotu, na druhou stranu nezapomeňte občas znejistit tím, že až Vám dojde trpělivost, můžete to ukončit ze dne na dren a to definitivne a bez návratu... Vždyť jste žernská, tak musíte vědět, co na něj platí, v čem si není jistý a čím ho rozložit. Teď má mozek v kalhotách, tak to chce trpělivost. Mé rady platí pouze v případě, že se jen zblbnul do jiné a Váš vztah byl dobrý. Alespoň jsem, z těch vašich pár řádků, měla ten dojem. Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.16 21:53

aduliku,bud v klidu,pro tebe neubude neni to z mydla.:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 23.02.16 00:05

Vysypejte mu cestu do nového vztahu růžemi. Vezměte to aspoń navenek klidně, na cestu za štěstím mu můžete i pomoct sbalit. Kdo chce kam, ... S cizíma dětičkama, to dlouho nevydrží. To bude lekce. Ale to už Vy budete mít nejspíš vyměněnou Fabku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.16 09:56
avatar

Přítel tráví víkendy s jinou, k Vám se tulí jen když vypije nějaké to pivo...A Vás to neponižuje? On podvádí vás obě, protože si to necháváte obě líbit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.