Mbank - bonus 500 Kč za založení účtu

Od: Datum: 19.02.16 11:43 odpovědí: 1 změna: 19.02.16 13:15

Dobrý den,

mám u Mbank podnikatelský účet a přišla mi zpráva , že v případě doporučení dále dostanu bonus za založení 500 Kč + i ten , co si ho založil dostane 500 Kč. Je tam i napsáno : Doporučte si sám sobě mKonto a dostanete 500 Kč bonus na svůj podnitaleský účet a 500 Kč na osobní účet . Celkem to je tedy 1000 Kč.

Přemýšlím teď o tom , že bych si ho založil a třeba v budoucnu bych ho i využil , kdyby mě začala má současná banka štvát , jde mi o to , jestli to nemá nějaké podmínky , že ho třeba musím ihned využívat atd. I rodiče říkali , že by si ho určitě založili , že se jim účet zdarma neztratí , když by chtěli přejít , tak proto se ptám , jestli v tom není nějaký háček. Díky za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.16 13:15

Dobrý den, nejlepší je vždy přečíst si a porozumět jejich obchodním podmínkám, to je základ. Jako že nikdy nic zadarmo není, to je jen reklama. A háček je obvykle vždy, když se něco nabízí zdarma. Tu zprávu o doporučení účtu a získání 500Kč jsem dostal taky, ale na to se..., i kdyby mi je dali, ještě bych ty prachy musel snad danit nebo nevím, nebudu nikomu nic doporučovat, ať se každý zařídí, jak umí. Zařizovat jim zisky za 500Kč jednorázově? Jen co vím, tak je to o platební kartě, tam, pokud k tomu účtu je (asi lhostejno, zda podnikatelský nebo běžný účet), je třeba tou kartou měsíčně zaplatit alespoň 500Kč, jinak chtějí měsíčně poplatek za to, že ji nevyužíváte (možná převlečený poplatek za vedení účtu u jiných bank). Mám u mbanky ty účty oba, podnikatelský používám pro vykazování příjmů, mkonto v podstatě jen k výběrům z bankomatu (dva třikrát do roka), vybrat se může bez poplatku v bankomatu jakékoliv banky (oni své nemají), jako že nějaký bankomat je "na každém druhém rohu". Na mkontu nechám na ten měsíc tak kolem 500Kč, zaplatím kartou v obchodě, aby po mně nic nechtěli. Běžné transakce jsou bez poplatku, zase úroky žádné, nemá smysl tam peníze skladovat. Pro běžné věci používám účet u jiné banky, ta zase má svůj bankomat snad jen v krajských městech, tak to je pro mně o ničem, proto mám na toto mbanku. Každá banka má svá pro i proti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.