Paříž ano nebo ne?

Od: Datum: 18.02.16 21:12 odpovědí: 10 změna: 19.02.16 08:29
Ahoj všichni, mam problém... v práci jsem za dobré výsledky vyhrála letecký zájezd do Paříže na prodlouzeny víkend. Manžel je ale proti, z bezpečnostních důvodů, ze je to letadlem, ze je to do Paříže. Já bych jela moc ráda. On to vidí jako nezodpovědné, máme dvě děti, 7 a 10 let, holčičky. Prosím poraďte, mam se toho vzdát?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.16 21:25

Na to si ale musíte odpovědět sama,přece se nebudete řídit tím,co Vám tu napíšeme?

Co člověk,to jiný názor.

Stát se může cokoliv,kdykoliv,v jakémkoliv městě.

Ohodnoceno: 1x

Od: fones
Datum: 18.02.16 21:35
Díky ☺ kdybych si uměla odpovědět sama, nepsala bych do poradny. Ja opravdu nevím a pere se to ve mně
Datum: 18.02.16 21:30

Díval jsem se do své křišťálové koule, a vidím tam že není třeba se nějak extra obávat. Stejné nebezpečí vám hrozí i doma. Pozor na to. Vtip je v tom, že denně přilétávájí a odlítají stovky turistů z paříže do paříže. Tisíce lidí denně navštíví i jiné oblasti s možným teroristickým útokem. Takto to brát nemůžete. V Paříži teď bude dočasně klid.

Datum: 18.02.16 21:45
Děkuji, já to tak (rozumne) i beru ale manžel reagoval slovama "tak na to rovnou zapomeň " můj dotaz směřoval spíše k tomu, jestli se mam toho vyletu vzdát pro klid v rodině... nebo to stoji za hooodne tichou domacnost asi na pul roku diky ze jste napsal ☺
Datum: 18.02.16 21:37
Být ve špatnou dobu na špatným místě můžete byt kdykoliv, to příliš neovlivníte, ale myslím, že tam není o nic méně bezpečno než v jiném velkém Evropském městě.
Ja bych tam rozhodně jel, když máte takovou příležitost. Rozhodně na tom není nic nezodpovědné, váš manžel zbytečně plaší.
Já sám se do Francie v červnu chystám.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 18.02.16 22:10
Díky ☺
Datum: 18.02.16 22:19

Nevím jaké máte manželstv, zdaí v pořádku a jak Vám to klape.Ale podle mě moc neee..a manžel bude asi pěkný sobec a Vy se ho trochu bojíte..Už jen na slova "Tak na to rovnou zapomen" bych reagovala opačně a na just jela.Ale já tohle od manžela naštěstí neznám.Místo aby měl manžel z Vás radost že máte v práci uspěch a přál Vám at se těšíte a užijete si Paříže a výletu,tak Vás "vydírá" nebezpečím,letadlem,dětmi, atd...Jednoduše řečeno žárlí a je sobec.

Vy jedte,manžel at se zabalí do deky,zacpe si uši a sková se pod postel aby na něj něco nespadlo.

Vám přeji hezký výlet a nadechněte se života...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 18.02.16 22:28
☺díky, to jste popsala moc výstižně ☺ ale mam ho ráda a štve mně když vidím,jak se kvůli tomu szira a odnáší si to i cele jeho okolí. je to trochu takove vydirani... Děkuji za podporu, snad se to doma uklidní,do dubna je ještě trochu času.
Datum: 18.02.16 23:33
"v práci jsem za dobré výsledky vyhrála..“ Promiňte, ale tomu nerozumím, tak buď jste ho vyhrála a pak nechápu souvislost s pracovními výsledky, nebo jste ho obdržela jako formu odměny. V tom druhém případě je ale značně podivné dát vdané ženě jen jednu poukázku. Má vás jet více? Nevzal si vás takto náhodou s sebou třeba šéf?
doplněno 19.02.16 01:04:

Víte, přijde mi zvláštní radit se zde s úplně cizími lidmi ohledně vztahu s tím úplně nejbližším člověkem. Nebo spíš ne zvláštní, ale alibistické. Troufl bych si tvrdit, že "větření" vašeho manžela nemusí být neopodstatněné.

Z vašeho dotazu není jasné, jestli manžel má možnost letět s vámi, nebo ne. Za sebe mohu říci, že proti vůli manželky bych na takový zájezd nikdy nejel. Ať už z důvodu, že bych si ho bez ní neužil, tak z důvodu, že by mi to za případné poškození vztahu jednoduše nestálo. Kdyby nechtěla, tak bychom prostě nejeli, nebo bych jí sehnal druhý poukaz a pokud by to nešlo, tak bych tento prodal, nebo někomu věnoval a jel bych s manželkou klidně kamkoli jinam. Jistě, existují i volné svazky, kde to funguje jinak, ale z toho co píšete nemám pocit, že by to byl váš případ. I pokud projdete zdejší poradnu, tak zjistíte, že takovéto "samostatné" dovolené jsou často nakročením ke konci vztahu.

Datum: 19.02.16 08:29

A problém je v letecké dopravě nebo v Paříži? Letecká doprava je jedna z nejbezpečnějších a i ta Paříž je dnes hlídaná víc než leckterá jiná města. Já to nevidím jako nezodpovědné - manžela spíš štve, že vy si užijete výlet a on ne.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.