Termály -Slovensko

Od: Datum: 15.02.16 18:35 odpovědí: 6 změna: 16.02.16 11:21

Dobrý večer všem,

doporučíte z vlastní zkušenosti nějaké termální lázně na Slovensku (vhodné i pro 8-mi měsíční děcko)?

Byli jsme i v Maďarsku (ještě bezdětní),ale myslím,že Slovensko by pro začátek stačilo..

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.16 19:27

Neštastníku, znám Podhajskou, asi 10x, Velký Meder 3x, Dunajská Streda 2x. Přiznám se, že si nevšímám malých dětí, ale v Podhajské, kam jezdím často, malé děti nevídám.

doplněno 16.02.16 14:02:

V Mederu je uvnitř bazén vhodný pro děti. I v Podhájské je bazén pro děti, moje předchozí sdělení musím opravit, páč jsem zapomněl, že tam jsou děti, které nemají tak teplou vodu. Ještě že mám manželku, která mi to připomněla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.16 19:35

Ptáte se sice na slovenské termály, ale já si dovolím připomenout i rakouské termání lázně v Laa an der Thaya. Je docela možné, že do těchto lázní ležících kousek od hranic, blízko Znojma i Mikulova, to budete mít blíž než na Slovensko. Před časem jsem se na ně ptala přímo zde na poradně.

Pak jsem připsala vlastní velmi dobré zkušenosti, ovšem letní.

Od: uska®
Datum: 15.02.16 19:43

Pořadí - Dunajská Streda - Velký Meder, Podhájská.

Dunajská Streda není tak obsazená jako V. Meder a lze z ubytování jít přímo v plavkách do bazénů a kdykoliv se vrátit na pokoj.

Datum: 15.02.16 19:49

nechci vám do toho kecat ale termály pro malé děti jsou nevhodné

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.02.16 19:54

Pravda, jsou pro malé děti nevhodné. Doteď si pamatuji, jak po návratu z Chalmové dítě zvracelo. Lékařka mi také řekla, že jsou nevhodné, v teplé vodě se dobře množí bakterie.

Ohodnoceno: 1x

Od: balzerka
Datum: 16.02.16 11:21

Ve Velkém Médéru je více bazénů s různou teplotou a hlavně několik určených pro dětičky. Podhájskou bych také nedoporučila, ani Bešeňovou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.