Vztah vs flirtování

Od: Datum: 14.02.16 11:21 odpovědí: 17 změna: 14.02.16 19:29
Dobrý den, poraďte prosím líbí se mi kamarádka ale mám přítelkyni, s přítelkyní jsme 4 roky a já se s ní seznámil hned v 17 od té doby jsme spolu a já před ní žádnou jinou holku neměl ona měla 3 partnery přede mnou... a mám strach že se ve mě probouzí puberta s kamarádkou jsem se před nedávnem vyspal a byla super, vztah nechce a mě se začali líbit ostatní holky... moje slečna nechce přistoupit na pauzu... nevíte zda by nám pomohl například volný vztah?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.16 11:34
avatar

Ten tzv. "volný vztah" (ala s někým bydlím ale spím se všema okolo) je jen začátek a oddalování konce.. Záleží jestli ti to za to stojí, jsi se stávající partnerkou spokojený a plánujete nějakou budoucnost, atd .) Pokud ne, bude pro oba lepší se rozejít a najít si někoho jiného ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 11:39
No právě někdy si říkám že mi za to stojí někdy že ne. Jen mám strach že ve 30 přivedu domů jinou holku a zničím celou rodinu takže ve mě hlodá zda by nebylo lepší si teď užít a pak se dát dohromady, ona si už užila tudíž by se dalo říct že je na vztah připravena...
Datum: 14.02.16 11:42
avatar

volný vztah,pauza je vlastně rozchod,to si přiznej.Pochybuju,že ti přítelkyně kývne na to,že se budete scházet i s jinýma.Každý kdo bere vztah vážně,nestrpí jen tak milenku druhému.Buď chlap a rozejdi se s ní.Pořád je to férovější než se navzájem podvádět a lhát si.


doplněno 14.02.16 11:44:

...a to že ona měla i jiné kluky?no a co?vztah není sportovní disciplína.Pokud máš pocity,že chceš něco dohánět a "oběhnout a značkovat blok"tak se s ní férově rozejdi.


doplněno 15.02.16 05:57:

i když vyhodnotíš,že je lepší"vrabec v hrsti"a zůstaneš s přítelkyní,potom bude stačit pár piv a budeš jí zase nevěrný a třeba to bude i vícekrát.A nezapomeň,že vše se jednou provalí a ublížíš jí víc.Neboj se o ní,určitě se bude mít s jiným líp,než aby se tohle jednou o tobě dozvěděla a trápila se s tebou.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 14.02.16 11:46
Zase na druhou stranu mám strach že už si žádnou nenajdu a taky vím že bych jí hrozně ublížil... i přes to že já nikdy žádný rozchod nezažil...
Datum: 14.02.16 11:51
avatar
Pokud máte teď potřebu si užívat, tak do toho jděte a vážný vztah si najděte, až se na to budete cítit.
Určitě je to lepší než se teď vázat a pak ve třiceti si uvědomit, že jste si vlastně neužil mládí.
Rozhodně nezůstávejte se svou současnou přítelkyní jen proto, že jí nechcete ublížit rozchodem. Rozchod bolí, ale čas to vždy zahojí. Rozhodně je to ale lepší než být ve vztahu, od kterého oba čekají něco jiného.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 12:00
Dobře ale jak jí to říci? Navíc nechci jí opravdu ranit protože je celkem fajn a nechci na ní hledat jen to ošklivý protože každý má svoje +- mohl bych jí vyčíst že jela s kamarádem na 3 denní výlet (nakonec sem jí to odpustil) nebo třeba to že v posteli už nám to tolik neklape protože je prkená a nudí mě ale zase jak píšu má svoje plus
Od: xy
Datum: 14.02.16 12:56

chcete se rozejít, protože si chcete ještě užívat, ale přítelkyni to chcete podat, jako že se s ní rozcházíte kvůli ní ( že někam jela, nebo že vás nudí? ) to je teda pěkná křivárna, fujtajfl

Ohodnoceno: 4x
 
Od: uska®
Datum: 14.02.16 12:01

Jejda, vy to máte dobře promyšlené. Nyní chcete volnost a užívat si (což naprosto chápu), ale na druhou stranu chcete jistotu. Až se nabažíte ostatních děvčat, tak zajdete za nynější partnerkou a řeknete ji.

Miláčku, už mě tady máš, už mě nebaví střídat postele, chci být s tebou;), ;)

Já bych vám to takto přála, ale vaše přítelkyně by musela být prdlá, aby na vás čekala.


doplněno 14.02.16 12:04:

Po vašem doplnění mě naskočila husí kůže. Co vy máte komu odpouštět výlet s kýmkoliv, přítelkyně není vaše osobní věc, vy jí nevlastníte. Pokud by si tohle přítelkyně přečetla, tak kopačky dostanete ještě dnes.


doplněno 14.02.16 12:12:

kamaráda s výhodami či milence byste zkousnul. Vůbec si nepřipouštíte, že si najde partnera na celý život? A já bych jí to přála, chlapů jsou mraky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.02.16 12:04
To chápu, také bych pochopil kdyby si našla například milence nebo kamaráda s výhodou jen mi přijde totální kravina se teď uvázat ale ona to moc nechce pochopit...
Datum: 14.02.16 12:08
Bylo to tak že se mě ptala jestli mi to vadí když sem řekl že ano že si to nepřeji a že jí na romantický výlet vezmu tak prostě odjela v práci sem si vzal dovolenou aby sme si mohli užít léto někam vyrazit a tak... dopadlo to tak že sme nikam nejeli a ona mi vyčetla že by se se mnou v životě nikam nepodívala... i přes to že já pro ní dělám první poslední
Datum: 14.02.16 12:34
avatar

Chudák tvoje přítelkyně. Rychle se s ní rozejdi, ať neztrácí další čas s takovým idiotem, jako jsi ty. Sorry, ale ty si chceš užívat s jinýma a místo toho, aby ses s ní rozešel na férovku, tak hledáš něco, aby z toho ona vyšla špatně? Že tě hanba necinká! Dej si laskavě facku, řekni přítelkyni, že se ještě na vztah necítíš a nechceš se do něj nutit a tím jí brát čas, aby si našla někoho, koho si víc zaslouží.*bum*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.02.16 13:49
Já nechci aby vyšla špatně...
Datum: 14.02.16 12:26
avatar

Uško, chlapů jsou mraky, ale ta kvalita ... :-D

Já to vidím jako námět na podnikání. Takový sklad na čas odložených partnerů ...*vtip*

Ohodnoceno: 2x
 

 

Od: uska®
Datum: 14.02.16 17:00

Ládine, bomba*palec* Předpokládám, že takový sklad spadá pod volnou živnost a já do toho jdu ! Jen to nerozkřikuj, že jsi objevil díru na trhu v podnikání. Podíl na zisku ti přepošlu, nejsem držgrešle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 17:23
Dobře to bych prostě pochopil kdyby si našla nějakého partnera na celý život co bych s tím zmohl? Vůbec nic
Od: wegeer
Datum: 14.02.16 12:49

Vezmi ji za ruku, dotáhni k PC a ať si ten tvůj dotaz tady přečte. Vše vyřešeno!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.16 19:29
avatar

Zdravím, moje odpověď se ti líbít nebude. Ty jsi chytl druhou mízu, už jednou jsi svoji holku podvedl a hodláš to dělat i nadále. A ještě se divíš, že na to ona nechce přistoupit... to má jako rok počkat, až se vyskáčeš (viz ta tvoje pauza), ojedeš všechno, co se kolem hýbe, a pak zas pojedete dál? Takhle to bohužel nefunguje. Pauza je v podstatě oddálený rozchod.

Já bych se s ní rozešla. Ty si budeš moct užívat, jak se ti zachce, a ona za a) nebude v pozici podváděné chudiny, a za b) bude mít šanci najít někoho lepšího než takového, který neumí udržet péro v kalhotách (pardon adminům).


doplněno 15.02.16 06:54:

Nechceš se vázat, a ona to mrcha nechce pochopit? Ale kdyby ti to před rokem nebo na začátku vztahu řekla ona, to by bylo tóčo, viď? Že jela někam s kamarádem? Pokud je to jen kamarád, tak jí nemáš co odpouštět, ono to totiž nefunguje tak, že holka bude čekat na zadku doma. Jo, pokud s ním ty tři dny prosouložila, pak to chápu.

Ty se prostě zoufale snažíš přehodit vinu na ni, abys nějak omluvit svoji nevěru a snahu se rozejít... buď trochu chlap.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.