Krev z konecniku

Od: Datum: 14.02.16 06:58 odpovědí: 10 změna: 15.02.16 11:58
Dobry den.. Hrozne mne svedi konecnik a rece mi z nej krev... Co to je? Jak tomu zabranit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.02.16 07:10

Dobrý den, patrně máte "vlka" (zapařená p*del). To hodně svědí, ale krev neteče - může se objevit na toal. papíru. Pokud krev teče, tak to už je na doktora. "Vlk" odezní sám - chce to vzduch, sucho a "větrací" prádlo. Zdravím!

doplněno 14.02.16 07:21:

Hemoroidy jsou více do útrob konečníku a "vlk" je jen povrchový. Možná by bylo dobré napsat, co tomu předcházelo. Např. dlouhé sezení (u PC) nebo jízda na kole.

doplněno 14.02.16 07:25:

djfkj - to víte, že dá. Až budeme vědět Vaši diagnozu. Maminka neporadí?

doplněno 15.02.16 12:02:

No, léčíme zde hemoroidy a ani nevíme, jestli je tazatel/ka obdržel/a. Alespoň já jsem ten konečník zatím neviděl .

Ohodnoceno: 0x

Od: isteron
Datum: 14.02.16 10:37

Treba ísť za enterológom, urobí vyšetrenia, dá vám čípky, ktoré zastavia krvácanie. Aby ste nedostali zápal. Lebo ináč jedine hospitalizácia a infúzie.

Datum: 14.02.16 07:12

Dobrý den.Patrně máte hemoroidy.Zajděte si k doktorovi.

Datum: 14.02.16 07:14

Mohou to být i hemoroidy. http://cs.wikipedia.org/wiki/Hemoroid*sok*Ty také dovedou svědit.

Od: djfkj
Datum: 14.02.16 07:22
A neda se to nejak vylecit doma prosim? :(
Datum: 14.02.16 09:34
Můžeš to nechat tak, na svědění si zvykneš. Ale za chvíli ještě rád doletíš k doktorovi...

Datum: 14.02.16 10:29
Hemeroidy se dají vyléčit zdravou stravou. Zvýšením dávek organického hořčíku a snížením-vynecháním anorganickeho vápníku. Dále zvýšením příjmu vlákniny a hodně vody. Proti svědění zvlhcit možná pomůže i dětsky olej.

Datum: 14.02.16 10:55
Až tak jednoduché to nebude. Nejdřív se to musí vyléčit a pak dejme tomu rozumným životním stylem minimalizovat tvorbu dalších.

Datum: 15.02.16 11:58

to se právě vyléčí tou stravou. Jde o akutní nedostatek hořčíku a nadbytek anorganického vápníku - mléčné výrobky, sýry, vařená strava atd a nedostatek vlákniny. Ty žilky v konečníku jsou slabé a hodně namáhané, anorganický vápník je pro tělo nevyužitelný, usazuje se v těch žílách která pak může prasknout při stolici. Pokud má organismus dostek vlákniny, stolice odchází volně bez tlačení očí z důlků. Žíla se nenamáhá. O uzdravení se postará zdravá strava. Taky jsem to míval, stačí změnit jídelníček a tělo si s tím poradí samo, tak jako se vším, pokud človk žere zdravě.

Datum: 14.02.16 12:41

Zajděte si do lékárny. Nabídnou vám nějaké léky, mazání, sedací koupele. Vězměte si mastičku. Po každé velké potřebě se umyjte. Když nemáte možnost, kupte si vlhčené hygienické ubrousky a noste je sebou. Hygiena je nesmírně důležitá. Nesedejte na studené!*hej* Když to neodezní, musíte k lékaři. Je to velmi citlivá prohlídka, všichni se stydíme, ale je možné, že se jí nevyhnete. Hemoroidy jsou něco jako křečová žíla v konečníku. Vůbec to neprožívejte, takto trpí miliony lidí, jen se stydí o tom mluvit.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.