Co si o takovém chování myslet

Od: Datum: 13.02.16 17:57 odpovědí: 7 změna: 13.02.16 19:27

můj bývalý přítel přesto,že mě miloval mi oznámil, že si nedovede představit se mnou žít. Důvod mi neřekl. Po čase jsme se tedy rozešli.

Přesto mě stále čas od času kontaktuje sms zprávami. Kde mi píše, že mě viděl, jak mu chybím, že na mě pořád myslí a jak moc mě miluje.

Je pro mě hodně odtížné pochopit proč to dělá. Protože on je ten kdo se mnou bát nechce.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.16 18:05

Vypadá to, že Vás miluje, ale něco podstatného mu na Vás vadí. Zkuste se kriticky zamyslet nad svým životním stylem, (zlo)zvyky, kamarády, chování k němu, společným sexem...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.16 18:07

Mariko, pokud Vám toto řekl, pak Vás nemiloval. Nechce s Vámi být, tak ať si trhne nohou a nekontaktuje Vás. Zbytečně Vám dělá zmatek v hlavě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.02.16 18:12

Tam přece může být spousta důvodů, od manipulátorského hajzlíka, který si Vás snaží držet v šachu a líbí se mu, že na jeho zprávy reagujete, až po hodného muže, který se s rozchodem sám moc nevyrovnal, ale ví, že je nevyhnutelný.

doplněno 13.02.16 18:39:

Aniž ho známe, tak se to špatně soudí. Ale jestli to trvá rok, tak ani nevinný zamilovaný muž si nezaslouží takovou část života, ne?

Od: marika1
Datum: 13.02.16 18:35

tato situace trvá již více než rok. Pořád nevím zda je zamilovaný muž nebo manipulátorský hajzlík *nevi*

doplněno 13.02.16 19:01:

I pro mě je celá tato situace dost obtížná, protože ho pořád miluji.Ale pokud sám není co chce , je to špatně *nevi*

Datum: 13.02.16 19:27

Já myslím, že on to ví. Jsi zamilovaná a dáváš mu to najevo. Tak proč by si tě nenechal v záloze?

Datum: 13.02.16 18:55

Chování jednoho přítele bylo nepochopitelné. Nakonec jsem dospěla k závěru, že má poruchu osobnosti. Jedině tak jsem si dokázala jeho podivnosti vysvětlit.

Datum: 13.02.16 19:26

- patrně nějaký psychopat - dala bych si na něj bacha - takové pak umísťují do detenčních ústavů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.