Protržení panenské blány

Od: Datum: 12.02.16 00:14 odpovědí: 9 změna: 20.02.16 14:16

dobrý večer přítel přítl do mě dnes vnikl celým prostředníčkem, je možné, že mi protrhl panenskou blánu? nekrvácela jsem, ani to nebolelo. děkuju moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.16 00:26

Ahoj Melounku.

Ty jsi si nikdy tu svou prcinu neprohlížela? Třeba v té své blance máš uprostřed větší dírku a ta se nemusela hned roztrhnout ve větší otvor. Pan doktor Uzel svého času doporučoval pro mladá děvčata s blankami používat pro sebeukájení pastelky Progreso. Byly slabé a hladké. Stejný má třeba tvůj přítel ten prstík.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.02.16 06:35

humbucker-myslíš,že ohne hlavu mezi nohy a vidí prcinu? hihi

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.16 07:06
Zwiki,
Zrcadlo už známe pár století, a dnes už máme bez problému fotoaparát a kameru propojené s monitorem počítače či TV.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.02.16 08:11

Asi se budeš muset podívat. Jinak to nezjistíš. Otvorem v panenské bláně prostřčím tampon, tak proč ne prst. Víš o tom, že panenská blána se dá protrhnout např. i při sportu? Už ji nemusíš mít a ani bys o tom nemusela vědět.

Jinak doufám, že s těmi pastelkami to byl vtip :D :D

Od: ben®
Datum: 12.02.16 08:15

Dobrý den, požádejte toho přítele o průzkum zrakem - bude se mu to líbit a podá zprávu.

Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.02.16 08:19

Ale jistě. Zde jsme na poradně, tak přistupme na hru.

Jistá MUDr Pondělíčková povídala, že jsou to především ženy, kdo o své anatomii tak žalostně málo vědí.

Proto si slečno zapište si do svého milovaného deníčku její slova :

Při prvním styku k žádnému roztržení panenské blány nedojde. Dochází pouze k rozšíření otvoru, který v ní už je. Panenská blána někdy může být pouze velmi jemná slizniční řasa, která při prvním styku ani nebolí ani nekrvácí.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.02.16 15:47

Ahoj Coklitko.

Já jsem to myslel úplně smrtelně vážně, že to ani vážnějc myslet nešlo. Pan doktor míval onehdá takový pořad v nějakém rádiu. Jmenovalo se to : Červené uši. Pořad byl převeden i do malé útlé knížky. Nějaký mladý redaktor mu tam předčítal dotazy posluchačů a posluchaček, a on na ně více či méně vtipně, ale většinou odborně odpovídal. A právě tenhle, zřejmě jeho nápad s Progresem, tam několikrát zmínil. Jakousi logiku to mělo. Ta pastelka byla tenká, koneček měla zakulacený, povrch hladký a nesmytelný. Odolný. Někde jsem viděl fotky těch blanek. Bylo jich docela hodně druhů tvarů. Od jedné s centrální dírkou, po takovou, co se podobala cedníčku. Třeba.

Třeba někdo šikovný to na netu najde a dá sem odkaz na ty fotky. I kolega Figurek má pravdu. Všechno je možné. To musím vědět. Mám to načtené. Býval jsem pilný student. Smích. (Bože, jsem to napsal s tvrdým).

doplněno 14.02.16 18:22:

Ahoj.

Pamatuji si, že jsem ho taky nahrával. Dávali ho v nějakým blbým čase a opakovali někdy v noci. Dokonce byly nějaký témata, kde bych s panem doktorem Uzlem nesouhlasil. Jen je to už moc dávno a já věci hned zapomínám. Dneska to mám dohnané přímo k dokonalosti. To zapomínání. Ahoj.

Datum: 13.02.16 09:34

Tvrzení Humbuckera mohu potvrdit. Byla to taková "rozhlasová" sexuální poradna Radima Uzla. Velmi úspěšné vysílání. Ten pořad jsme nahrávali a v rámci sebevdělávání jsme jej druhý den v práci poslouchali. Byl to pohled pro bohy, když 38 lidí sedělo u mašin se sluchátky na uších, makalo a nikdo ani na záchod neodběhl *smich*

Od: jenda2
Datum: 20.02.16 14:16

Podle textu mám podezření na nízký věk tazatelky. Jestli tam prováděl průzkum jako naši tajní agenti v arabských zemích, tak asi ano. Jestliže vám je míň jak 15 let a on je starší, je to problém trestního charakteru.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.