Hlášení (v sirene?) kod 112

Od: Datum: 10.02.16 21:38 odpovědí: 6 změna: 13.06.16 19:06

Dnes večer nedaleko Globusu šlo slyšet hlasitě hlášení "pozor kód 112", neví někdo, co to znamená?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sasos
Datum: 10.02.16 22:41
Já jsem to slyšel taky. Myslím si,že to bylo hlášení z hlásiče citlivého na otřesy,protože se to začalo ozývat hned po té ráně,která se ozvala. Ta rána byla zřejmě z dělbuchu,který někdo pustil, a ta rána otřásla domem,ve kterém byl ten hlásič a ten začal hlásit tzv.kód 112,aby někdo zavolal hasiče. Viděl jsem tam objíždět i polici.
Ohodnoceno: 0x

Od: dee
Datum: 11.02.16 12:01

Proč to tedy bylo slyšet už před tím výbuchem?

Od: sasos
Datum: 11.02.16 15:50
Tak to teda nevím,já jsem to uslyšel až po tom výbuchu. Ale jestli se to ozývalo už předtím tak nevím.

Od: dee
Datum: 16.02.16 22:17
Tak a dneska zase...22:00 a začalo "pozor kód 112" a tentokrát žádný výbuch...

Od: dominik
Datum: 13.06.16 19:06
No ja se teda celkem bojim, aktualne totiz sedim na zachode v Globusu a chci to dokoncit jenze me tu rusi uz 5 minut tento kod :D

Od: dam®
Datum: 11.02.16 02:57

Automatický hlásič /plechová huba/ spuštěný nepředpokládanou situací s přímou volbou IZS /integrovaný záchranný systém/ v jednání o možném zrušení situace po přímém podání vysvětlení z daného místa kompetentní osobou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.