Výdělek přes internet

Od: Datum: 10.02.16 06:28 odpovědí: 7 změna: 10.02.16 12:59

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je možné si vydělat peníze přes internet? Nebo je to vše podvod a investované peníze se nijak nenavýší? Najde se stránka s registrací kde je možné bez podvodu peníze vydělat? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.02.16 06:33
avatar

Dobrý den, v okamžiku, kdy najdete "slibovací" stránku, kde požadují vstupní investici, tak je to podvod. Vy chcete peníze vydělat a ne je utrácet (a někomu jinému je posílat). Jinak, přes internet se dají peníze vydělat (např. tvorbou WWW stránek nebo vlastním dobrým webem, který je oblíbený). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 10.02.16 06:46

ben má naprostou pravdu. Ještě bych dodala že velké peníze vydělávají ještě youtubeři, ale to jsou všechno lidi, co něco v IT umí - programovat, točit ta správná videa, a jiné věci.
Pokud umíte jen zapnout a vypnout počítač, tak práci přes internet nenajdete a jen Vás využijí lidé, o kterých píše ben - podvodníci.

Dnes mají dobré platy a zajištěnou práci u nás i v zahraničí mladí lidé, kteří vystudují matfyz nebo informatiku, firmy je hledají, ale je jich málo těch, co něco umí.
Spousta mladých lidí jde na humanitní obory a pak se diví že pro ně není práce. Nejsou soudní. Být ajtákem znamená být zaměstnaný. Nevím zda jste student, pokud ano, doufám že studujete obor, kde je možné se pak bez problému uplatnit na trhu práce.
Tak to dneska je. A není to dobře, roste pak armáda mladých lidí bez práce, kteří se báli vystudovat náročný obor, ale s jistotou práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.16 07:48
avatar

A co zkusit peníze vydělávat tak, jak se to dělá celou dobu? RUKAMA !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.02.16 09:05
avatar

Není to na zbohatnutí ani uživení, ale občas to něco hodí. Je to spíš zábava než kšeft. Ale je to ověřené.

https://www.narodnipanel.cz/

http://www.coinformail.cz/

https://casicz.ipsos.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.16 10:09
avatar

Existují různé formy výdělku přes internet. Jste-li dobrý v psaní, můžete si vést blog. Má-li výbornou návštěvnost a vy na něm reklamy, tak máte příjem z reklam. Nebo píšete články na zakázku jako copywriter. Nebo máte eshop či tvoříte webové stránky... toho by se dalo vymyslit... U všech těchto výdělků je ale bohužel nutné zapojit svého vlastního tvůrčího ducha a um v tom smyslu, že bez práce nejsou koláče.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.16 11:56
avatar

Na Aukru se dá nějaká kačka vydělat, sice už to není jako dřív.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.16 12:59
avatar

Bože, jak se tak blbě může někdo ptát. Jasně že jde o výdělek ale někomu jinýmu. Vy proděláte, zaplatíte vstupní investici, neuvidíte ani korunu. Takovejch co zaplatí je X a dotyčnej komu chodí na účet peníze těch nachytaných je vysmátej.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.