Chystá se na nevěru

Od: Datum: 08.02.16 12:34 odpovědí: 47 změna: 22.02.16 20:01

Přítel, se kterým žiji si podal inzerát, že schání dalo byse říci někoho na sex. Doma vše klape , chováme se k sobě pěkně, volný čas trávíme spolu. Vím, že nikoho nemá -asi prozatím. Až mu nějaká odpoví, budu to vědět. Prostě to zjistím, neptejte se mě jak.Poraďte, hlavně chlapi. Co mám udělat? Výstraha? Vyhazov z domu, ze života? Nebo dělat nic netušící až do doby, než se některá chytí? Jo, a nejsme žádní mladíci.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 08.02.16 12:44
Si s nim promluvit, proc to dela. A podle toho upravit zivot. Kdyz hleda, tak mu neco doma nejspis chybi. Ale neni to asi akutni, jinak by si spolecnici zaplatil.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:40

pawe, proč by si platil prostitutku, tak si najde slušnou ženu které sex nevadí a je to vyřešené.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.02.16 12:48
Co chcete poradit? Mate doma zoufalce,který vas chce podvést a ani není schopny si někoho najít a musí podávat inzeráty! To chcete opravdu doma mít?
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.02.16 12:49
avatar

... odpověz mu na ten inzerát,když si vybere tebe, jsi ta pravá, když ne, odejdi ...


doplněno 08.02.16 22:49: @ladana: v tuto dobu jsem tu informaci nevěděl>"Chce sex.Pokud možno denně. Jsem velmi unavena ze zaměstnání, což on respektuje, je taktní." na to odpovídám: "... je možná taktní,možná respektuje,ale to neznamená,že mu nadále nechybí ..."
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:42

mcmerkurion® Datum: dnes 12:49

Asi pravá nebude, když ji nebaví sex, nemyslíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: podvadena
Datum: 08.02.16 12:53

Vím,že o mě nechce přijít, pokud dojde na konfontaci vše zapře a nechá toho. Asi na čas.

Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:48

Vím,že o mě nechce přijít, pokud dojde na konfontaci vše zapře a nechá toho. Asi na čas.

To si dost věříte. Máte opravdu vysoké sebevědomí. Patrně proto že jste žena. Jen muži totiž chápou že když si frustrovaný chlap se ženou rozumí v posteli, tak ten chlap zničí mosty a jde za ní.
Proč si myslíte že jste žádoucí když s ním nechcete spát?
Ta druhá ho může lákat tak, že zapomene i Vaše jméno, stává se to často.

Sex je u muže často rozhodující.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 12:57
avatar

Pokud si Váš přítel shání někoho jiného na sex, pak doma asi všechno neklape tak jak píšete. Co si s ním promluvit narovinu, než slídit za jeho zády, šmírovat ho a čekat, až si nějakou na ten sex najde? Inzerát si nepodal určitě z důvodu, že je mu doma fajn a nic mu s Vámi nechybí. Já jako žena bych ten důvod chtěla znát, neoddalovala bych to a zeptala bych se ho. Ale muži třeba poradí jinak...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: podvadena
Datum: 08.02.16 13:07

Chce sex.Pokud možno denně. Jsem velmi unavena ze zaměstnání, což on respektuje, je taktní.

Datum: 08.02.16 17:44
avatar

... je možná taktní,možná respektuje,ale to neznamená,že mu nadále nechybí ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:27

Vypadá to že se zatím cítí podvedený on. Nutíte ho svým hloupým chováním k něčemu co asi původně vůbec nechtěl. Máte ho asi jen pro jeho výplatu. Když jste unavená, což je hodně žen tak si vyberte samotu.
Vám bude lépe, jemu ale ještě líp. S jinou ženou získá znovu sebevědomí jako chlap, tohle ho musí drtit a hlavně ponižovat, že Vás nepřitahuje. A věřte mi, to se chová hodně slušně.

Zajímalo by mě jak chcete vyřešit až si opravdu nějakou náhradu najde za Vás, když Vy jako žena nefungujete. To ho vyhodíte za lidskou přirozenost? Jestli jste manželé tak je to i Vaše manželská povinnost. pokud Vás nebije, nepije a nehraje automaty. Čili není asociál.
Jestli myslíte že normálnímu muži stačí k životu že mu vyperete a uvaříte, tak ta druhá to zvládne také, ale navíc ji začne milovat, protože nebude pořád unavená, otrávená a protože u ní najde to, co u Vás dlouhodobě ne. A když ji začne milovat tak vyhození z domu jen přivítá. Nejvíce mě fascinuje že ho pak chcete trestat za něco, co sama svým chováním vyvoláváte.
Nejste podvedená, Vy podvádíte jeho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 22:27
avatar

Já bych to nechala být. Uvidíte jak se to vyvine. Sex je sice důležitý, ale není to všechno. Je ale fakt, že takto to spíše vnímají ženy. Nemají tak vysoké sexuální nároky. Teda až na vyjímky. Píšete, že už nejste zrovna nejmladší, ale právě v tomto věku se mužům stává, že mají větší potřebu sexu než jako mladí kluci. Asi si chtějí něco dokazovat, to nevím, nejsem chlap, ale je to bežný úkaz. Ale i tak bych to absolutně nehrotila, ale byla bych si toho vědoma, abych byla připravena na to, že jednoho dne přijde a ohlásí mi, že odchází za jinou kvůli sexu. Já bych ho nechala jít, ale zpátky bych ho už nikdy nevzala...

Snad bude natolik rozumný, aby nenaletěl a třeba něco nechytil. Tyhle internetové známosti nemusí být bezpečné. Nebo inzerátové. Nevím jakým způsobem hledá...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 06:42

Jsem velmi unavena ze zaměstnání, což on respektuje, je taktní.
-----------------------------

Tazatelka si plete takt s rezignací na danou nepřirozenou situaci.

Asi by se měla zamyslet nad dopadem svého jednaní. Začala bych doktorem, proč jsem pořád unavená. Pracuje hodně žen a ne každé se rozpadá vztah protože odmítá sex. Protože to řeší, proč ji to nebaví. A nehledá vinu v druhém. Je to ona kdo nechce sexovat. Ale ještě naopak trestat druhého za svoji frigiditu. Tak to totiž je..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 13:17
avatar

Libí se mi rady "asi mu něco doma chybí, zjisti co a podle toho se zařiď". Plno chlapů má doma servis a stejně se peleší jinde. Anebo kdo chce, vždycky si najde důvod - jakýkoli. Já osobě bych mu inzerát ukázala - zajímala by mě jeho reakce. Bohužel manipulativní chlap by to ale ještě dokázal obrátit proti ženské, co zjišťuje a čmuchá...

To, že chce sex denně, může být taky porucha nebo závislost. Není Vaší povinností mu denně podržet, chutě na sex jsou rozdílné a co vyhovuje jednomu, je pro druhého velký problém. Ale to byste měli řešit spolu... zkuste navrhnout sexuologickou poradnu. Mám známou a její manžel je závislý na sexu. Že mu nestačí, přiznala už dávno. Z paralelního vztahu má pán navíc dítě, které tají (manželka o něm zřejmě netuší). Neumím si představit být v kůži známé, ten by letěl hodně rychle.


doplněno 09.02.16 11:16:

Ladana - jo, chuť na sex se s věkem mění, co bylo ve čtyřiceti, nemusí být v padesáti. Taky může zaúřadovat nemoc, stres atd. Takže to tazatelka vědět nemusela. Jak píši výše, známý je na sexu závislý - takže je to on, kdo by to měl řešit, ne nutit manželku denně a ještě hledat milenky.

Ale taky souhlasím s tím, že by tazatelka měla svou únavu řešit. Ono každý den slyšet "dneska ne, jsem unavená" vztahu taky neprospívá. Buď ubrat práce, což čato lze, nebo zajít za doktorem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:38

martino, co mu chybí napsala sama tazatelka. Sex. To nemusí nikdo zjištovat.
A že se v sexu lidi neshodnou se stane, ale nechce se mi věřit , že to tazatelka nevěděla ještě před tím než spolu začali žít a pravidelně sexovat. Řešit to po několika letech se mi zdá jen jako výmluva. A že skutečný problém je asi tedy jinde, než tazatelka uvádí.
Když ji sex nebaví, pak je tedy samota východiskem než trápit druhého a ještě ho chtít za to trestat.
Každý muž tohle bude řešit nevěrou, pokud je partnerka zdravá a jenom je líná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 22:29
avatar

Ladane, jste úplně mimo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 06:32

suzy a v čem jsem mimo - napsala jste: Sex je sice důležitý, ale není to všechno

To je teorie.

Tazatelka nepíše že by měli děti, což je pevnější závazek k rodině a muž ho ctí, pokud je zodpovědný rodinu nerozbíjí, to dělají opravdu více ženy. Muži lpí na svých rodinách mnohem víc.

Žena když není spokojená, bourá mosty a ze svazku odchází. Muži málokdy. To je pravda.

Ale jeden rozdíl tu je. Muži mají většinou větší potřebu sexu a pokud partnerka pořád fnuká o unavě, aniž by svou unavu řešila, protože pracuje hodně žen a přesto nejsou všichni muži frustrovaní frigiditou partnerky, tak si prostě myslím že tazatelka je mimo, ne já, když poukazuju na pravou příčinu, která je v ní a pokud se nezmění ona, muž jí půjde za jinou a nic s tím nenadělá.

On má jeden život a proč se má trápit? Pro muže to trápení je. A navíc, prý at raději odpovídají muži. Měla napsat že je to anketa pro muže. Myslím že ze slušnosti k ženám tu raději muži ani nepíší co si o tom doopravdy myslí.

Ženy potřebu sexu vnímají jinak. Pokud opravdu on denně doufá a ona ho denně vždy zklame s argumentem na svoji unavu, tak se vážně nedivím. Zdrhla bych taky. Nuda a nezájem v posteli je hrozná věc. A rozbíjí to vztahy.
A dostalo mě, že ho chce trestat vyhozením když celou krizi vyvolává sama svou udajnou unavou. To mi přišlo jako špatný vtip.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:14

Jak píši výše, známý je na sexu závislý - takže je to on, kdo by to měl řešit, ne nutit manželku denně a ještě hledat milenky.

martino, tohle mě hodně zaujalo, co jste napsala.

Jak podle Vás ten známý může řešit frigiditu manželek bez milenek? Kastrací?*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 08.02.16 13:18

Kupte mu brom. Do čaje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.02.16 13:20
avatar

"Až mu nějaká odpoví, budu to vědět. Prostě to zjistím, neptejte se mě jak..."

Tím si nebuďte tak jistá. Pokud není úplný bl.ec, nepoznáte nic. Kdysi, už je to hodně dávno, jsem chodil s dívčinou, která mi často opakovala, že když bych jí zahnul, určitě by to poznala. Až mě tím vyprovokovala k tomu, že jsem to udělal. Jen tak, abych zjistil, jestli na to přijde. Nepoznala nic.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:20

magdone, má heslo k jeho meilu či FB, takže se jí ptát opravdu nemusíme, jak to zjistí...*smich* To jsou ti moralisté holt...nevěrný být nesmíš ale spát s Tebou nebudu.*smich* Na hloupost se prostě nedá nic poradit. Jednou chlap přestane dělat onuci a najde si roumnou a normální ženskou.*bum*bez jejích ultimát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 13:21
avatar

neječet, nevyhrožovat, nevyhazovat, ale inzerát zvětšit a připíchnout na nástěnku a pak se ironicky poptávat, jak jde rybaření s krátkým prutem.

Nebo možnost č.2, na inzerát anonymně zareagovat a dát si zchůzku.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.02.16 15:46
avatar

figurek*palec*to považuju za jediné rozumné ze všech rad.Chlapi i bez rad pana Plzáka umí výborně zapírat,takže promlouvat do duše jí nepomůže.Kamarádka zažila to samé,šla na tu seznamku,odpověděla mu a potom na něj s tím vyrukovala.Nedokázal říct nic,jen zapíral až to bylo trapně smutné.No a mezitím se i jí na její profil na té seznamce,ozval jiný muž.:-DTakže nejen,že nachytala toho svého,ale našla i lepšího chlapa.Samozřejmě,že se s tím svým rozešla,co taky s takovým chlapem a toho ze seznamky.


doplněno 09.02.16 08:22:

co tady píšete jen o sexu! manželství je přeci o soužití a dali si nějaký slib,že budou spolu ve vztahu a pokud to jeden tajně narušuje,tak to není nejen o sexu,ale i o podkopání důvěry,neupřímnosti a tajnostech.Takže tradá hochu z domu*jasne*a proto bych mu to dala i najevo,že zničil hlavně tu důvěru ve vztahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:21

lucie, ale on vstoupil do manželství, ne do kláštera !*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 22:01

figurku ve Vašem příspěvku jsem nepochopila proč by ho měla ironizovat a zesměšnovat za svoji frigiditu.

To ona má vadu, ne on. Kdyby spolu šli do manželské poradny, ten psychoog by jí řekl to samé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jankamc
Datum: 08.02.16 13:40

Já bych určitě na inzerát nereagovala. Muž něco hledá, vy se to snažíte řešit...nedělala bych z něho úplného pitomce a neztrapňovala tím, že mu inzerát vytisknu . Víte to asi tak, že mu chodíte na mail, budiž, ale i když se dozvíte nové informace - kde s kým se začne scházet, možná vás to přiměje nebýt každý den unavená z práce...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 22:03

jankmc - máte pravdu !*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 16:46
avatar

Asi už je to mezi Vámi z jeho strany bráno jako stereotyp a on chce zažít nějaké dobrodružství, něco co není stereotyp. Zkuste změnit něco ve vašem sexu, něco nového. No to víte každá ženská se jednou okouká. I když je to blbé, je to tak, tím ovšem neschvaluji nevěru, to zase ne. Chlapi holt k tomuto mají sklony, hledat něco nového, objevovat nepoznané. Vás může milovat, je s vámi spokojený, ale prostě červíček zvědavosti hlodá. Záleží na jeho vůli jestli podlehne až mu nějaká odpoví na inzerát.

Pokud to neohrozí chod domácnosti, asi bych to nijak neřešil a počkal až si zašpásuje a buď se srovná nebo ne. Vše záleží na něm. Když mu budete bránit, kor to bude vyhledávat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:54

samuraji, zkuste si znovu přečíst co tazatelka napsala. On není zvědavý, on jen čeká jestli doma bude sex, když nebude, najde si ho jinde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 13:02
avatar

Četl jsem si to dvakrát a nic o tom, že pán čeká, až doma bude sex nevidím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 14:14

samuraji, myslela jsem to tak, že on není zvědavý na všechna ta nová dobrodružství, která jste popsal, ale čeká na sex. Kdyby ho doma měl, pochopitelně ho nehledá jinde. Je to častý důvod nevěry, kdy si ženy myslí, že jednou za týden to musí chlapovi stačit a ono ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 14:23
avatar

Tak je možné, že čeká na sex, pokud ho chlap nemá, tak hledá jinde. Ale oni jsou i chlapi, kteří sex mají pravidelně, ovšem je to furt to samé a oni v pornu vidí milióny různých poloh a možností a tak to hledají jinde než u stereotypní manželky. I tací jsou, věřte mi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 08.02.16 21:51

Doma vše klape, ale přitom s ním nechci spát.

Tak klape nebo neklape? Když hledá milenku na sex?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 22:45
avatar

Me se jevi jako naproso silene, ze uz tohle vubec musite takto resit, ptat se, hedat..Tohle mi delat chlap, tak ho kopnu do..., ze by letel rychlosti blesku. Nesnasim lzi a vedet to co vy o svem chlapovi, tak pro me by to byl zacatek konce, protoze bych mu uz neverila. Chapu, ze mu treba neco chybi a vy na to mate zase svuj nazor, ale meli byste o vsem mluvit, protoze o tom je prece partnersky vztah a ne zalozeny na lzich, patrani, podvodech. Ja si potrebuju chlapa vazit a ne strpet co pisete vy o svem... Nicmene je pravda, ze pokud s nim oravdu nespite jak vyse ctu a absolutne nic a ani zadna snaha, tak se mince obraci a chyba je dost i ve vas, ale jak rikam, meli byste o tom spolecne mluvit a resit to..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 06:55

Milé ženy, ačkoliv nesouhlasíte s mými odpovědmi, chci vám říci že ženy se hluboce mýlí když si myslí že sex není všechno
! on velmi často je pro muže všechno !

a že muži stačí uvařit, vyprat a vyluxovat mu výplatu.
To je velký omyl, který má často ten dopad že muži jdou za jinou.
Oni totiž velmi často, pokud to nejsou vyloženě hajzlové a takové si domů přece neberete, touží po naplněném svazku a to je i ze sexem. Jinak proč by se vázal? To si může rovnou uvařit sám a vyprat podle logiky žen. A oni to dokáží, nebojte se že ne.

Takže závěrem chci říci, že řadě žen aniž si to připustí se rozpadne vztah protože jsou frigidní a na začátku vztahu zájem o sex jen předstíraly a to samozřejmě nevydrží dlouho. A budte rády že ho takto nutí příroda, protože jinak by nestál o to být v posteli s partnerkou, kterou zná víc než než 5 let a zachtělo by se mu změny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 12:00
avatar

ladano, znám milenky svého už dnes ex, takže to luxování výplaty je jejich doménou. :-D Ono milenka být je krásné, chápu.

Žádné řešení všedních problémů - praní, domácnost, opravy, vaření, děti atd. Pro vás (milenky) žádné ponožky, trenky ale jenom večeře, kina, vínečka a pak večer sex. Ale když se manželka naštve, tak:

Svého Ex jsem k milence nastěhovala a světe div se - vyhodila ho za ani ne 3 měsíce. že by to nebylo jenom o tom sexu? Ale i o těch ponožkách a zlozvycích,že? :-D

Ale v jednom jediném máte pravdu: pro chlapa je sex důležitý. Ale třeba pro mne taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:25

zuhude, pokud správně chápete že manželství je i o sexu , zvlášt pro muže velmi důležitý, tak proč si hledali ti vaši muži milenky, nechápu.

Tazatelka to má jinak přece. Plete si manželství s klášterem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 11:33
avatar

Já být Vámi, tak si s ním dám rande, jako nějaká jiná a pak bych na to rande přišel .. myslím, že by ho to vyškolilo jako nic jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:27

michaltopicu, nepřišla by tam, byla by unavená...:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 11:49
avatar

Takže:

1) Jestli chce sex každý den a vy jste unavená. No chápu to. Taky se svým přítelem nespím každý den, a to proto, že jsem unavená. Ono když člověk vaří, uklízí, chodí do práce, péče o děti fakt není med a jestli chlap jenom přijde domů, a ještě očekává, že mu budete s radostí nadhazovat večer zadkem, tak je na vině on. Ale pokud s ním nespíte vůbec, tak opravdu není něco v pořádku a nedivte se, že hledá náhradu. Bohužel se konkrétně nerozepisujete. Takže těžko poradit.

2) Pokud tady někdo tvrdí, že milenka zvládne vše to co vy + podrží. Tak jsem zvědavá jak to dlouho vydrží, obzvlášť, pokud se chlap na ničem nepodílí. A hlavně jak ji dlouho bude bavit prát špinavý trenky a ponožky. To nebaví žádnou milenku a pokud tvrdí opak, tak lže a machruje, protože to nemusí dělat - je přece milenka. Pokud za ní chlap odejde, už ztrácí statut milenky, a dostává se do statutu přítelkyně s těma ponožkama a trenkama. :-D

3) Co s Vaší situací? Asi si nenápadně promluvit a najít kompromis, a řešit to, pokud o něj stojíte a pokud chcete (oba) vztah zachránit. Protože si myslím, že problém bude na obou stranách.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 12:39

zuhude, hodit do pračky pár ponožek a trenek není nic těžkého, už nepereme v potoce, kdy to nepochybně těžké bylo. Když chlap přijde domů, tak většinou nejde z baletu ale z práce. I on tedy něco dělal, neválel se u frézy či při stěhování nábytku.

A jinak žena, která si neumí od začátku manželství nasměrovat manžela k příslibu - bude pomoc, bude sex, na to slyší každý zdravý chlap, tak se to také počítá jako plus pro ženu.
Ovšem když celý natěšený uklidí, vyluxuje, umyje nádobí často i uvaří a pak vždy uslyší jak manželku zase bolí hlava, tak po čase na sliby přestane reagovat.

Já taková manželství znám, kde manželka naučila manžela domácí práce, kdyby něco s ní bylo tak aby domácnost nestála a nakonec se na pracích v domácnosti podílí oba dva a ničemu to nevadí, oba jsou spokojeni.
Ta manželka nebyla líná ho to naučit. A on tím pádem neměl čas na blbnutí s milenkami.
A o tom to je lidi, nejenom fnukat, ale pro změnu i něco udělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 13:12
avatar

Ladana, protože neustále opakujete, že je ta paní vinna tím, že je frigidní. Frigidita není lenivost, nebo náladovost, jak si asi myslíte, ale sexuální porucha, kterou si ta paní nezpůsobila naschvál. Tato porucha může být vrozená, nebo mohla propuknout vlivem určitých okolností. Frigidita je prostě sexuální chlad a ten může mít různé důvody. Vám se ty důvody klidně mohou zdát nepochopitelné, odsouzeníhodné a triviální. Pro ni mohou být nepřekonatelné. Tak proto jsem Vám napsala, že jste vedle. Nikdo z nás neví, jak to je opravdu. Paní má podle mne problém s tím, jak se vyrovnat s případnou přítelovou nevěrou. Je si vědoma toho, že mu sexuálně nestačí a bojí se, že si on najde někoho jiného a že se tím může vztah úplně zničit. Proto jsem psala to, co bych možná udělala já. Ale neocitla jsem se v takové situaci, je to jenom moje dedukce. Proto se asi obrací hlavně na muže, protože by chtěla vědět, jak by se v takovém případě oni doma zachovali. Jestli by se chlap dal zastavit tím, že by mu dala najevo, že o jeho plánech najít si milenku ví. Podle mne tohle chlapa nezastaví, ani vyhrožování vyhazovem. Kdybych byla na jejím místě já, tak bych mu to dovolila, když já mu v tomto směru nemohu vyhovět. Jenomže je tady to riziko, že ho ani nebude muset vyhazovat, protože pokud najde ženu, se kterou mu to bude sexuálně klapat, tak si zabalí kufry sám. Zvláště když na něj bude ta druhá naléhat. A to se klidně stát může.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 14:34

suzy -
Ve smyslu slova frigidní chápeme, že dotyčná odmítá sex, protože jí nic neříká. Tak se chová i tazatelka, takže jsem to tak i nazvala i když frigidní být nemusí, s jiným by ji to bavilo třeba tolik, až by se manžel divil, ani by nebyla možná unavená.
Na oboje, jak na frigiditu i na unavu jsou tu doktoři, správně jste řekla že my to neznáme celé, takže to nemusíme správně vidět.
Ale my jsme se zde různě nad jejím řešením vykopnout manžela v případě nevěry pozastavovali a leckteré ženy i souhlasily. Některé ve smyslu - co by ten chlap ještě nechtěl, jiné chápající, že unava opravdu brání sexu, ale unavené jsou i o dovolené, takže to často ani o unavě není.
http://ona.idnes.cz/lek-na-fr…=A080829_135617_sexualita_bad

Bojí se, že o něj přijde a začala štourat v jeho soukromí, kde, s kým apod.Nehledá chybu u sebe, řešení u sebe, ale u něj a to se mi zdá víc než podivné.

V závěru Vašeho příspěvku pak máte naprostou pravdu, že pokud tazatelka nepřijde k rozumu a nezačne to řešit u sebe, nezastaví ho.
Proč by měl zustávat někde, kde ho manželka nemá ráda, on si ten nezájem takto nejspíše vysvětluje. Jenom pusa na dobrou noc mu patrně nestačí.
Pokud jí nebrání nemoc, tak je tah na její straně. Jinak dostane mat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 09.02.16 15:34
avatar

se mi zvláště líbí, že sem vložíte tolik příspěvků, ve kterých ale tazatelce neradíte vůbec nic. Žádnou vaši smysluplnou radu nevidím. Zato vidím, že se ji snažíte zdeptat, ponížit a srazit jí sebevědomí pokud možno až pod nulu. Jestli nejste stará panna, pak byste mohla vědět jak často se stává, že si chlapi stěžují, že mají doma studenou a odmítavou ženu. Přičemž ten studený a odmítavý chlad v ní vypěstovali oni sami. To si myslím, že je případ i tazatelky. Jak jsem napsal, já na jejím místě bych se na onen inzerát přihlásil a nekompromisně dal ten mat mu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 19:08

Radu jsem dala, jen jste si ji nepřečetl, nebo jako radu nevnímal. Aby něco se sebou dělala, k doktorovi hlavně. Aby se dala dohromady včas než jí opravdu za jinou odejde.Všechno tomu nasvědčuje.

Nebo máte pocit že tazatelka svoje manželství bez sexu z její strany zachrání a slepí tím, že odpoví na jeho inzerát a pak ho na 3 doby seřve a vykopne z baráku? Nesmysl. Možná se mu uleví. Co ho tam má táhnout?

Samozřejmě že muži mají chladné ženy a řeší to nevěrami, asi jim nic jiného nezbývá. A pokud žena ztratí zájem o sex protože se manžel chová asociálně, tak taková většinou to řeší jinak než paní zde co je pořád unavená. Nenapsala že by jí ubližoval, naopak napsala že podle ní jim nic nechybí, fugurku nemáte to tedy pomotaný?

Nic jí tedy neudělal tak nemá důvod být chladná, jen kvůli té své unavě ho míní vykopnout jednou z baráku, protože je tak drzej že po manželce žádá sex a když ho nemá, hledá ho jinde
.
Ale uznávám že na to můžeme mít a také máme tady všichni jiný názor. Co naděláte že...

Ani na to nemusíte být stará zapšklá panna, stačí pozorně číst co napsala tazatelka -

nespím s ním ale jsme štastni, až ho čapnu s jinou - vykopnu ho z baráku. To napsala dospělá, věčně unavená žena.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cakecup
Datum: 22.02.16 20:01

Ladana, máte krásné příspěvky...musím potvrdit, že jste zde na této otázce ze všech nejlepší, neboť jste ty podstaty toho problému nejlépe prokoukla:) Nechcete se zde na webu zaregistrovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.16 20:53

Pokud chcete být podvedená, skutečně podvedená, tak počkejte.Ale bylo by lepší si o tom pohovořit lépe dopředu, než se to stane? On chce denně vy jednou za čas -nejde udělat kompromis? Navrhněte, že zůstanete doma nebo na poloviční úvazek, aby jste byla na večer svěží.Přesčasy může dělat on aby nahradil co v by penězích chybělo a už nebude mít čas ani náladu na zálety.Kdyby něco namítal tak odpovězte, že je to jen pro jeho dobro.A to by byla pravda.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.