Mate pro tenhle pripad pochopeni?

Od: Datum: 05.02.16 23:31 odpovědí: 9 změna: 06.02.16 19:12
Narazil jsem na jedne akci na holku, ktera se mi zalibila. Byl jsem z ni ale dost nervozni, tak jsem nemel dostatecnou odvahu ji neco rict, ze se mi libi. Pozdeji mi rekla, ze bych mel byt vic prubojnejsi, tak jsem si rikal, ze tim neco myslela. Ale kdyz jsem konecne zacal usilovat, davala mi neprimo najevo, ze nema zajem. Nechapu potom, proc mi to teda rikala. Mate na to nejake vysvetleni? Uvital bych nazory zen, devcat, mozna to vydedukujete lepe.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.16 23:44
avatar

To je normální, z toho si nic nedělejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.16 01:18
avatar

Ženy chtějí být dobývány, proto dělají drahoty..Asi jste se zatím málo snažil, proto ta její zatím odmítavá reakce.Jestli o ní opravdu stojíte, tak to nevzdávejte a snažte se dál. Když člověk něco chce, tak bojuje !*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: realize11
Datum: 06.02.16 01:20
nemyslim si, ze bohuzel podle jeji reakce bych to mel zkouset znovu :(
Datum: 06.02.16 07:04
avatar

Řekla ti to proto, že umí mluvit. Neřekla ti to proto, že by s tebou flirtovala nebo tě balila. Myslela si to, řekla to. Nic za tím nehledej! *hej*Jestli o ni stojíš, musíš se pousilovat. Jako o každou jinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.16 08:15
avatar

no. Já nejsem holka, ale mám doma tři holky v tom správném věku a můži ti říct, že holky (a nejen holky) dnes bez skajpu nebo facebooku prostě neumí komunikovat. Když se jich na něco zeptáš, odpoví dvěma slovy a podobně. To je první problém.

A druhý problém. Nevykládej holkám že se ti líbí. To je začátečnická chyba všech baličů. Některé holky se v tu chvíli leknou, některé se ti vysmějí, některé to hned povykládají všem kamarádkám, některé si začnou držet odstup a některé neví co říct a rovnou začnou předstírat, že tě nevidí. Tak to na světě vždycky chodilo a chodí i dnes. Holku zaujmi něčím jiným. Třeba ji uč plivat do dálky (viděl jsi film Titanic?), vykládej jí jak se chytají kapři do gumáku nebo jak jste se porvali na fotbale (právě jedna naše mladá měla kluka, který ji takovými plky úspěšně bavil) nebo s ní zahrej nějaké gamesky a nech ji vyhrát atd. Jen žádné procítěné řeči. Ty si nech až napotom, až budete sedět s ručkou v ručce někde při měsíčku.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ria®
Datum: 06.02.16 08:23
avatar

Myslím, že to myslela jako kamarádskou radu.. pro příště.. ;)


doplněno 06.02.16 08:26:

figurek, nikdy mě nepřestane bavit "co si holka myslí" z teorií od mužů.. :D.. je to vtipné..

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 06.02.16 09:12
avatar

Protože chlap bere všechny holky jako ty, se kterejma by se chtěl vyspat/chodit/sbalit, a pak mezi nima vybírá ty, co nechce. Holka bere všechny chlapi jako ty, se kterejma by nikdy nic neměla, a pak mezi nima vybírá ty, který by teda vzala. Zatímco tedy podle tohoto chlapovi stačí, že je to holka, která prošla jeho výběrem "s tou bych (ne)byl", aby si s ní něco začal, tak pokud holka má někoho vybrat, musí ji holt chlap nějak zaujmout. A to určitě neudělá tím, že (navíc, když ho teprve poznala) jí řekne, že se mu líbí. Ona to vezme buď jako "chce mě dostat do postele, úchylák" nebo "aaa, ano, máš pravdu chlapče, jsem pěkná, díky". V obou případech zůstanete v té prvotní kategorii ("s tím bych nic neměla"). Tady dámě se vás asi zželelo, tak vám řekla, že byste měl být víc průbojnější, ale místo toho, abyste se choval přirozeně, tak jí hned začnete vykládat nějaké romantické kecy, předpokládám (které na ni jistě zkouší každý druhý casanova na diskotéce) nebo naopak na to jdete až moc "násilně" (moc na ni tlačíte). Ona s vámi (momentálně) nic mít nechce, jenom vám dala radu, ať se příště (o nějakou jinou) víc snažíte, ale ne křečovitě.

Malá rada na závěr: neříkejte dívce při prvním kontaktu (což jste naštěstí neudělal), že se vám líbí (vztahujete tak její vzhled na sebe), že je sexy ("vypadáš šukatelně"), ale že jí to sluší, nebo že dnes vypadá fantasticky (oceňujete její (ne)práci u zrcadla)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 06.02.16 13:37

Asi z Vás sálá nízké sebevědomí. Následné usilování mohlo vyznít poněkud slizce. Jak je tam nějaké úsilí, místo nevázané humorné komunikace, tak nejspíš holka vycouvá. Figurek má dobré postřehy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.16 19:12
avatar

A co se dělo na té akci? Nemyslela to třeba tak, že jste nebyl nijak "viditelný" mezi ostatními? Některé holky totiž přitahují takoví ti suveréni, kteří se ve společnosti dokáží zviditelnit a stát se středem pozornosti. A jestli jste stál někde v koutě ničeho se aktivně neúčastnil a pozoroval jenom ji, tak jste na ni nezapůsobil. Prostě Vás možná ani nezaregistrovala až do té doby, než jste jí dal najevo svůj zájem. Nic si z toho nedělejte. Budou jiné příležitosti a může se stát, že jednou právě jí řeknete zase Vy, že nemáte zájem...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.