Dá se s tím něco dělat?

Od: Datum: 05.02.16 22:37 odpovědí: 3 změna: 06.02.16 22:24
avatar

Ahoj,

mám dva roky přítelkyni, všechno se zdálo být fajn, doma funguje jak má, společně uklízíme, dělíme se o vaření a o všechny práce. Po finanční stránce je také vše v pořádku, oba pracujeme. Umíme se zasmát, máme společné oblíbené činnosti atd. Problém je v posteli. Ze začátku říkala, že je velmi stydlivá, což se dá chápat, i já se na začátku stydím. Takže sex probíhal až když byla tma a zhaslo se. Hlavou mi šrotovalo, že jednou se to změní, že i já po čase odhodím stud což se stalo, a že to klapne. Jenže ani po dvou letech se to nezměnilo a mě ubíjí fakt, že se musím naprogramovat aby mi v hlavě naskočilo že ,,sex až večer, až je tma´´ a prostě si pak lehnu do postele, a občas mám ,,problém´´ protože prostě v tu chvíli mi to hlavou neběhá. Stává se mi, že přijdu z práce třeba ve 3 a celý den na ni myslím, jak mě přitahuje, jak ji miluju, jak ji chci. Přijdu domů a ona myje linku, a já roztouženě se chci na ni vrhnout a navnadit ji na sex klidně i v koupelně, kde není okno tudíž se může zhasnout aby byla tma. Bohužel pokaždé mne odežene se slovy ,,zlatoo..až večer´´ a nebo ,,promiň musím to tu dodělat´´. Prostě pokaždé se vyvlíkne. Večer nemá problém, je tma, je 21:00 a když mám v tu chvíli náladu a ona též, sex je perfektní. Ovšem když člověk předem ví, že když má chuť, není šance, tak ho to otráví a pak mám občas prostě v sobě zmatek a smutek z toho, že se nikdy nepřestane stydět. X krát jsme o tom mluvili, navrhoval jsem zavázání očí abych na ni neviděl a neměla strach - odmítla to. Navrhoval jsem umělou tmu (žaluzie, již zmíněná koupelna) - odmítla. Už nevím, co dělat. Stává se mi totiž, že mám už dopředu od ní dáno kdy a kde můžeme(jen večer a v posteli) a kdy a kde nemůžeme (ráno, odpoledne, dopoledne, venku, jinde než v posteli) :( Dá se něco dělat? Chtěl bych jí pomoct s jejím studem, aby ona neměla pocit studu a já pocit, že mám určen čas a místo soulože :(

Díky všem, kdo to dočetli a přispějí názorem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.02.16 05:35
avatar

Dobrý den, tak, x krát jste o tom mluvili a otázka: "Proč?" už padla? Tedy, Vaše partnerka by měla jasně říci důvod, proč uznává pouze milování takto a v tomto čase. To nebude stydlivost, ale nějaká výchova (náboženská=?) nebo trauma z dětství či přehnaná zásadovost (že se to musí dělat zásadně v noci). No, zcela normální to není, ale zase víte, že v noci to jde - někdo se toho nedočká ani v noci. Zdravím!

P.S. Zkuste najít tu příčinu - bude někde v minulosti (nebo je v tom mindrák).

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.02.16 08:39
avatar

Je to určitě stud? Co třeba v akvaparku nebo na pláži? Převléká se před vámi? Ženské si totiž dovedou vymýšlet mindráky. Ono někdy stačí opravdu málo. Původ může být v dávné minulosti. Někdo něco řekl, i nějakou úplně nevinnou poznámku a u žen se občas rozjede taková jakási podivná řetězová reakce, která končí těžkým mindrákem. Možná je přesvědčená že má velký nemožně zadek, nemožně malý zadek, velká prsa, malá prsa, špeky, faldy, křivé nohy, pihy, žíly, celulitidu a podobně. Možná má mindrák a blok a bojí se ty své strašlivé defekty ukázat.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 06.02.16 22:24

Ahoj. To mi něco připomnělo. Svého času jsem měl přítelkyni, se kterou to bylo podobné. Souložení jen v noci, potmě a v posteli. Studem to ale jistě nebylo, ona přede mnou chodila za světla někdy nahá klidně. Snažil jsem se tu ženskou tolerovat, pochopit ji, najít aspoň možný důvod, nepodařilo se. Však Tvá přítelkyně to s Tebou asi teda nepoznala na jiný způsob než jak uvádíš, ani možná neví, o co se připravila. Je to důležitá věc, která by se měla vyřešit, často bývá problém v komunikaci těch dvou, možná se jen stydí sdělit Ti důvod, proč to lze tak a nelze jinak. Normální to není (podle mne), ale co je vlastně normální a co už ne, toť taky otázka? Vadit Ti to asi nepřestane (nebo si na to zvykneš, smíříš se s tím časem?). Vztah je vždy o kompromisu mezi oběma, o komunikaci, jinak to nejde.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.