Jak to, že si rozumím spíše s dospělýma?

Od: Datum: 04.02.16 20:32 odpovědí: 6 změna: 05.02.16 07:42

Ahoj, táhne mi na 15 let a zajímalo by mě, jestli nevadí, že si rozumím více s dospělýma (kolem 30 let) než s dětmi v mém věku. Konkrétně myslím lidi z Planety Her v Hradci Králové... Mám s nimi více společného až mi přijde, jak je možné, že jsem se nenarodil dříve *smich*. Ve škole třeba nikoho nezajímá můj názor a nemám zrovna odtud moc komarádů. Je to dobře nebo špatně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.16 20:46

kolik máš sourozenců? Jedináčci jsou často ve společnosti dospělích a více si pak rozumí s nimi. Neřekl bych, že je to lepší, ale katastrofa určitě také ne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.16 21:21

Celkem teď žiji s dvouma maldšími a občas se ukáže jeden 19 letý (je často se svoji holkou). No, za jedináčka jsem se mohl považovat dříve, asi do svých 7 let. Mí rodiči se totiž rozvedli v mých cca třích letech a já byl pak u mamky. Jinak celkem sourozenců mám čtyři, ještě jednoho staršího. Třeba to může být tím, že se více bavím se svýma staršíma sourozencema (20 a 23)

Datum: 04.02.16 20:49

Možná je to tím, že jsi rozumově vyspělepší než Tví vrstevníci. Ale neboj, až Ti bude kolem těch 30ti let, může se stát, že si budeš zase více rozumět s těmi 15ti letými...*smich*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.02.16 21:22

To je možné, půlka třídy ani neví, kdo je Tolkien :-D

Datum: 05.02.16 07:13

Ale vsadím se, že Fattyho Pillowa nebo jak se ten trapák jmenuje, znají dokonale...*blee*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.02.16 07:42

Ber to tak, že chlapi si vždycky rádi připomenou ty časy, kdy jim bylo patnáct. Já si taky na pécéčku občas pustím a zahraju třeba Doom nebo Return to Castle Wolfenstein.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.