Jak začít s modelingem?

Od: Datum: 08.02.16 23:27 odpovědí: 2 změna: 09.02.16 07:37

Dobrý večer, dnes mi přes nos přelítla myšlenka zkusit využít svého vzhledu a rozhodit sítě v oblastni focení. /modelingu-filmu?/ Podle různých webů co jsem pročetl, tak si myslím, že bych mohl zapadat do určitého standardu, který je vyžadován. /věk, výška, postava, obličejové rysy apod/ Nejsem naivní, ani sebestředný, abych si myslel, že se ze mně posadí každý na zadek, ale cítím možný "potenciál" a tak jsem si řekl, proč to nezkusit, třeba mě to nějak obohatí.
Nikdy jsem se o podobné věci nezajímal, tak bych rád znal Vaše příběhy, Vaše názory nebo Vaše zkušenosti k tomuto tématu. Jak vůbec začít? Kontaktovat agentury? Vystavovat se na inzertních serverech? Kde nafotit? Zkrátka bych se rád dozvěděl něco užitečného přímo od lidí, co k tomu mají co říci a co to vlastně obnáší.

Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.16 07:23
avatar

Pohledejte si modelingovou agenturu ve vašem okolí a tam zajděte. Snad na produkci by vám mohli říci, co po vás budou chtít, když by se o vaše služby chtěli začít zajímat. Čím byste měl začít. Je možné, že po vás budou chtít fotky, ale možná, že si je sami nafotí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladana
Datum: 09.02.16 07:37

Na modelingu nejvíce záleží jak se model umí pohybovat a hlavně jakou má chůzi. Proto bych Vám poradila, aby jste oslovil ženy, které se zabývají baletem a ty Vás naučí správnému držení těla.
U nás vzhledem k sezení u počítačů ho má totiž málokdo. A ony jsou schopny Vás naučit i správné chůzi, která také souvisí s držením těla.

Nevím kolik do svého záměru můžete investovat, ale pokud máte prostředky tak bych si našla renomovaného fotografa, který fotí pro modní přehlídky a ten Vám udělá nejen fotky, na kterých sám sebe nepoznáte, ale hlavně má i potřebné styky, pokud ho zaujmete a on talenty pozná, někde se o Vás zmíní a ukáže fotky.
Ale to všechno samozřejmě i jen v případě že jste fotogenický.

A jinak takové fotky Vás můžou přijít i na 25 000 kč a s těmi pak obcházíte modelové agentury nebo si je nechte rozmnožit, vezměte si od fotografa film a zasílejte je doporučeně poštou.
Bez investic toho moc nenaděláte.

Jinak pokládám za naprosto přirozené, že pokud máte co nabídnout, proč byste svůj vzhled nemohl zuročit, dělá to tak spousta lidí a nejsou proto sebestřední, je to práce jako každá jiná.

http://flek.cz/brigady/modeling-a-fotomodeling

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=fotomodelingov%C3%A1+agentura

http://www.photo-store.eu/fotomodeling.html

https://www.google.cz/search?biw=1078&bih=548&q=fotomodeling+mu%C5%BEi&revid=1482972256&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiL8q-eg-rKAhXmHpoKHaYVBHcQ1QIIcigF

http://www.novetvare.cz/

https://cs-cz.facebook.com/fotomodelingeu

http://www.casting-hostesky.cz/

Nevěřte těmto inzerátům a podobným - práce v zahraničí. Skrývá se za tím porno.
http://prace.hyperinzerce.cz/prace-modeling/

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.