Profi FP - nabidka fin. Poradce

Od: Datum: 03.02.16 10:40 odpovědí: 6 změna: 03.02.16 13:39
Zdravím,
Jeden starý známy pracuje ve společnosti Profi FP a nedávno me kontaktoval, jestli bych si nemel zajem pekne přivydělat. Prý je zde nehorázné spokojený, skvely kolektiv a především jsou "slušní", tedy zadne podvody ke klientům...
Chci se proto zeptat na vaše názory, zda mate s touhle firmou zkušenosti, pripadne jake mate názory na finanční poradce?
Pristi tyden ve středu mi sdělil, ze bych mohl dorazit na kurz, jako prace to zni zajimave, ale hodne jsem o těchto finančních poradcích slyšel a nejsme si jist, zda je to to prave...
Mockrát dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.16 10:48

Když ptáčka lapají...

Takových poradců už jsou v naší zemi statisíce a radit už není komu,leda tak sobě navzájem :-D:-D:-D

Jděte od toho a najděte si něco jiného. Tohle Vás neuživí.Možná dříve,dnes už ne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.02.16 11:04
Finanční poradenství je už z principu založeno na neslušnosti a podrazáctví ke klientovi. Váš známý zřejmě potřebuje novou duši do firmy. To tak chodí.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.16 11:17

Dle mě, by měl mít finanční poradce vysokoškolské ekonomické vzdělání. To by byla aspoň základní pojistka, že vám nebude radit vyučený zedník, kam vložit své naspořené milióny.

Znám okolo pár finančních poradců, kteří mají exekuce a dál vesele radí ostatním, jak správně investovat.:)

Asi v tom spěchu nějak zapomněli poradit sobě.*smich*

Finanční poradce to je ještě horší, než vlezlej pojišťovák či jehovista.

Od: axus®
Datum: 03.02.16 11:19

Financni poradce, ktery si potrebuje prividelat neni podle mne financni poradce.

Financni poradce podle mne muze byt pouze nekdo, kdo nejprve sam svoje vlastni financni prostredky dokaze radne zhodnotit.

Jak pro mne muze byt financne prinosna rada od kohokoliv, jehoz financni situace neni o poznani lepsi nez moje ba co hur, kolikrat je i mnohem horsi?

Datum: 03.02.16 12:51
Ono bude jedno, jestli radí bývalý zedník, nebo inženýr. Každý poradce kope za sebe a své provize - ty jsou to, co rozhodne o nabídnutém produktu. Jen se snaží tvářit, že vám pomáhá.

Od: marekv
Datum: 03.02.16 13:39
No to je prave ono.. Údajně prý berou informace od OVB a z jejich databází vybírají tu nejlepsi smlouvu. Zároveň provize je vsude stejna, tudiz jim je jedno, jakou uzavřou..
Upřímně, zajímaly me především vaše názory, ja těmto lidem také ne zcela verim, uz jen proto, ze nabírají nováčky jak na běžícím pase a přeci po par kurzech nemuze kazdy hned všemu rozumět... Ale rikal jsem si, ze jsem mozna zamereny a ovlivněn z casti názory rodiny...
Takze to vidim tak, ze budu moci nabídku odmítnout s cistym svědomím a s vědomím, ze jsem neučinil spatne.
Za pripadne dalsi názory budu jen rad, za ty výše velmi dekuji!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.