Která kamarádka je horší

Od: Datum: 02.02.16 16:21 odpovědí: 3 změna: 02.02.16 20:03

Chci se zeptat,která kamarádka je horší? Ta,která je milá,příjemná,cítíte se s ní dobře a uvolněně,ale když máte nouzi,nemá čas.Nebo ta,se kterou se cítíte upjatě,nemáte toho mnoho společného,po kontaktu s ní jste vyčerpaní,ale když máte problém,je připravená pomoci. Děkuji za Vaše názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.16 16:39
avatar

Ani jedna. Tak vypadají známé, ale ne kamarádky.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 02.02.16 16:42
avatar

A kterou Vy osobně máte raději?


doplněno 02.02.16 20:17:

Tak vidíte, že tu horší jste schopna rozpoznat sama. Pravou kamarádku poznáte právě podle toho, že si na Vás udělá čas a podrží Vás, když jste v nesnázích. Která Vás vyslechne, které můžete všechno říct a ona Vás nepomluví a nechá si pro sebe to, s čím se jí svěříte. Ovšem měla byste se v její blízkosti cítit dobře..Možná ta druhá slečna není dokonalá, ale pokud si na Vás udělá čas a je ochotna Vám naslouchat, poradit, podržet Vás, pak jí na Vás záleží víc, než té první. A už proto si ji važte!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: sandra*
Datum: 02.02.16 20:03

Já osobně mám radši tu milou a přátelskou.Přesněji řečeno,měla jsem...měla jsem ji totiž v podstatě za nejlepší kamarádku.Její chování mě hodně zklamalo,zjistila jsem,že je to sobec, dělá hlavně to,co vyhovuje jí a naplánovaný program kvůli nikomu nehodlá měnit.Taky ráda mluví o sobě.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.