Doklad o provedené platbě na aliexpress

Od: Datum: 01.02.16 20:15 odpovědí: 8 změna: 02.02.16 21:23

Dobrý den,

objednal jsem si zásilku na aliexpress, celníci po mně chtějí doklad ze které je zřejméco /jaké zboží/, kolik /počet ks/ a za kolik /hodnota zboží/

Platbu jsem platil kartou, kde prosím tento doklad(y) mám sehnat?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 01.02.16 20:17

Klidně si "vytisknout" do pdf stránku z Aliexpresu, kde je uvedeno, kolik jste zaplatil + číslo zakázky. A ten pdf poslat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.02.16 21:13

Platí co napsal rv. A co výpis z účtu, to tě nenapadlo?

Od: luuli
Datum: 01.02.16 21:30

Děkuji vám to mě pořádně nenapadlo

Z účtu bych to věděl jak na to, ale jak se to dá z aliepressu vytisknout či uložit do PDF?
Děkuji

Datum: 02.02.16 08:22

Klidně stačí jen přes print screen objednávku uložit do wordu a poslat klidně ve wordu. Já jen doporučuji, abyste celníkům zaslal print screen v detailu objednávky ze záložky "financial" - protože tam je rozepsaná i částka za dopravu. Pokud by se totiž vyměřovalo DPH a částka za dopravu nebyla rozepsaná, celníci mají pro stanovení částky za dopravu vlastní tabulky a mohly by ji tak napočítat dvakrát.

Je to obrázek na odkazu ten poslední úplně dole http://www.jaknakupovatna.cz/…aliexpress/sledovani-zasilky/

Od: rv
Datum: 02.02.16 09:32

Nainstaluj si "Bullzip PDF printer". Hodí se vždy, když chceš z něčeho udělat pdf. Tváří se jako další tiskárna, na kterou "tiskneš".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.02.16 09:24
Počítej, že Tě oškubou o peníze za proclení, ikdyž budeš v limitu 22euro.

Datum: 02.02.16 14:22

Oškubou? Ty bys dělal někomu cizímu celní řízení zadarmo?

Od: luuli
Datum: 02.02.16 21:23

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.