Okopírování lístku na peníze

Od: Datum: 31.01.16 19:22 odpovědí: 1 změna: 31.01.16 20:11

Potřeboval bych poradit , zasílám zaměstnavateli vždy na konci měsíce lístek na peníze , ale on to posílá na sociálku až strašně pozdě ,takže nemocenská chodí hrozně dlouho. Minulý měsíc jsem si vyžadonil u sestry 2 lístky na peníze a poslal 1 zaměstanaveteli a 1 ihned na sociálku a peníze přišli velmi brzy , 10-tého. Teď mi ale sestra řekla ,že mi dá jenom jeden lístek a ať si ho okopíruju.

Můžu to takhle udělat , okopírovat každou stranu tj. 2 stránky pro zaměstanavetle a originál lístku na peníze zaslat na OSSZ? Nebude mít s tím zaměstnavatel nějaký problém , že má kopii? Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.16 20:11
avatar

Podle mne není rozumné zaměstnavatele obcházet. Na problém jej stejně kopií upozorníte, proto bych radila řešit s ním situaci na rovinu. Zaměstnavatel je povinen pro výplatu nemocenského zasílat na OSSZ bez zbytečného prodlení, podle mne by je měl odesílat prakticky obratem.

Připomeňte zaměstnavateli jeho povinnost a trvejte na tom, aby podklady odesílal včas.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.