Bílé skvrnky na nehtech

Od: Datum: 31.01.16 12:18 odpovědí: 6 změna: 31.01.16 21:18

Zdravím, prosím Vás, netušíte, co znamenají bílé skvrnky na nehtech? Respektive asi člověku něco chybí, ale netuším co.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.16 12:29

Říká se, že je to nedostatkem vitamínů či minerálů. Doporučuji pohledat na netu pod pojmem leukonychie, tak se problém totiž odborně nazývá. Dozvíte se tak maximum informací i inspiraci pro rešení problému.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.01.16 12:33

Díky, mrknu se.

Datum: 31.01.16 12:29

Dobrý lékař diagnostik z nehtů vyčte ledacos, až jsem se sama divila, co všechno. Akorát toho diagnostika zrovna nemám po ruce. A co na to říká internet? Bílé skvrnky = drobná poranění nehtů...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.16 12:33

Já je poraněné nemám.

Datum: 31.01.16 20:48
Kdesi jsem četl, že je to nedostatek Zinku. Tak jsem na doporučení koupil vápník-hořčík-zinek. A občas 1-2x týdně si jeden vezmu. Je fakt, že od té doby, se mi přestaly dělat takové zvlněné nehty, mám je krásně rovné(jak barbína heč ). Vždycky jsem si myslel, že je to od neustálého mytí, a hele...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.16 21:18

Já zase četl, že je to nedostatek vápníku, ovšem to jsem ihned vyloučil, protože sám piji denně 0,5l mléka, takže o vápník nouze zas tak není. Ten Zinek je na nehty, vlasy apod.

Můžu ho vyzkoušet a uvidíme no.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.