V kolika je vhodné mít první sex?

Od: Datum: 08.02.16 21:18 odpovědí: 8 změna: 09.02.16 14:55
zdravím v kolika letech je nejvhodnější začít sexuální život? mám přítele dva roky, za půl roku mi bude 16 a chtěla bych to s nim už mít.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.16 21:20

Legálně sexovat se může od 15., takže to záleží čistě na tobě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.16 21:24

To je u každého věc čistě individuální. Není potřeba s tím pospíchat, ale rozhodni si o tomto sama. Je to Tvé tělo a Tvůj život. Až si budeš jistá, že to chceš a že jsi na to připravená, pak to bude ten nejvhodnější věk pro Tebe.

Ohodnoceno: 1x

Od: mp
Datum: 08.02.16 21:24

Na toto se neptá, to přijde samo. Já jsem osobně ještě 25 dubna určitého roku nevěděl na co to mám a za pouhý měsíc 25 května jsem byl už zkušený šukatér.

Od: ben®
Datum: 08.02.16 21:25

Dobrý den, až na to budete mentálně připravená a budete o tom něco vědět. Zdravím!

P.S. Myslím, že spěchat nemusíte.

doplněno 08.02.16 21:48:

Adélko, znáte Alohu a Klauna? Ti zde mají velmi podobné otázky a aktualizují si je.

Ovšem, nereaguje nikdo z nich.

Datum: 08.02.16 22:37

pokud chceš tak do toho,ničeho se neboj,jen si od toho moc neslibuj napoprvý to nebejvá žádná sláva

chce to klid a trpělivost *palec*

Od: asd1
Datum: 09.02.16 09:20

Řekl bych, že až když se cítíš na to, že se dokážeš postarat se o mimino. Žádná antikoncepce totiž není 100% a kdo souloží ten s otěhotněním počítat musí.

Od: jenda2
Datum: 09.02.16 14:50

Podle této radi tedy asi až za hodně dlouho. Je zvláštní, že dříve se nic takového neřešilo, sportovalo se, válelo v parku a semtam se někdo musel brát. Dnes se jde na vše tak vědecky, že je asi lépe jít do kina.

Od: coze
Datum: 09.02.16 14:55

Jakože poprvý v kině? *sok*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.