Kompletování propisovaček - výdělek?

Od: Datum: 29.01.16 18:19 odpovědí: 10 změna: 30.01.16 19:54

Dobrý den, Potřebuji peníze tak se chci zeptat :D slyšel jsem že můžu skládat propisky a budu z toho mít peníze :) nevíte kde to najít? že by mi to přivezli domů a já to skládal a zase si pro to přijeli? a slyšel jsem i o tom že mi nějaká firma dá nějaký oblečení a že když to budu nosit tak budu dělat reklamu a že taky něco dostanu. tak mi prosím dejte do komentářů nějaký stránky kde bych to našel :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.16 18:36
avatar

Ještě jsem neslyšela o nikom, komu by kšeft s propiskama vyšel :( Každý o kom vím, jen odeslal peníze, s tím že mu pošlou více info a propisky a vlasně naletěl:(((

Možná že něco takového opravdu existuje, až to najdeš pořádně si přečti smlouvu, ať víš co podepisuješ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.16 19:05
avatar

Ano je to .. ale i jako přivýdělek je to velmi nevýnosné... kamarád se kdysi nechal taky takhle omámit že bude dávat cosi do krabičky, několik krabiček dá do větší a několiv větších do další větší .. říkal jak super to bude .. pak do toho šel a když neudělal 10 000krabic tak to bylo absolutně bezpředmětné ... *smich* takže to vypadalo tak že on krabicoval, manželka krabicovala, děti krabicovali, rodiče krabicovali, příbuzní také a přátelé také aby splnil limit a nemusel platit penále

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.16 19:23
avatar

Danieli, to je opravdu pravda? Samozřejmě že Vám věřím, ale myslím tím to, že ten Váš přítel skutečně na něco takového skočil? A k čemu to vlastně pak bylo, to dávání malých krabiček do větších? Viděl jste to? Promiňte, ale cloumá mnou zvědavost z toho důvodu, že se mi něco takového zdá tak absurdní, že nedokáži pochopit, jak na to mohou někteří lidé naletět.

Jinak pro tazatele. Rozhodně od toho ruce pryč. Proč by se v dnešní době montovali ručně propisky, když je stroje chrlí po tisících za pár minut? Doufám, že jste si už přečetl odkazy a že jste pochopil o co jde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.16 19:29
avatar

výrobek se dal do krabice s nějakou etiketou - v té si to zákazník potom koupil, ta krabička s etiketou se dala do větší krabice kde bylo třeba 50 těch malých krabiček a třeba těch 5 větších krabic se dalo do jedné ještě větší, a pak se to dalo na europaletu .. a tak pořád dokola a dokola a dokola a dokola.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.16 19:40
avatar

Kristepane, to snad ani není možné. Chudáci lidi. Dík za vasvětlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.16 19:45
avatar

A ještě něco. Nikdo Vám to domů nepřiveze, nikdo si pro to nedojede. Budou po Vás chtít, abyste jim poslal minimálně 500Kč. Možná víc. Opodstatňují to tím, že jedině tak jim dokážete, že pro ně chcete pracovat. Pak Vám možná pošlou krabici nějakého materiálu. Jedna smontovaná propiska=20 haléřů. Pak budete muset na své náklady poslat smontované propisky na jejich adresu a pak budete čekat. Dlouho čekat a nakonec nedostanete nic. Už se neozvou, nebo Vám oznámí, že dokud nesmotujete 5.000 propisek, nemůžou Vám zaplatit. Oni ty propisky zase rozmontují a pošlou jinému, který se na to chytí. A jelikož už je tohle tak strašně profláknuté a nikdo se na to nechytá, tak si vymysleli ten chyták s tou kombinézou s jejich logem. Vysvětlí Vám, že musíte zaslat určitý obnos jako zálohu na tu kombinézu, neboť oni ji museli zaplatit a je to jejich majetek a že jsou i takoví nepoctiví lidé, kteří si kombinézu nechají a pak s nima nespolupracují. Uvažujte, jak asi by zjistili, že tu kombinézu nosíte a děláte jim tu reklamu? Přece za Vámi nebudou posílat nějakého špeha, který bude hlídat jestli jejich kombinézu nosíte. Víte kolik by je to špehování stálo peněz? Buďte rozumný a nenechte se nachytat a připravit o peníze.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.01.16 11:37

Tato práce je jako paní Colombová.

Káždý o ní slyšel, ale skoro nikdo ji neviděl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.16 19:54
avatar

Zakus, kdyby to bylo alespoň tak jak píšete. Ale já mám kamarádku, rozumnou ženskou. Teda myslím si to. Ta má dceru, té je ke čtyřicítce, není to také žádný pitomec, ale skočila na to. Vyhodili ji z práce a nějaká kamarádka jí pověděla, že existuje "práce na doma". Tak tam napsala a že prý bude navlékat nějaké korálky a montovat náušnice, nebo něco v tom smyslu. Já jsem to nevěděla, neřekla mi to, až nějak to z ní vypadlo mezi řečí. Řekla mi, že dcera poslala 800 Kč. tomu "zaměstnavateli" a že jí poslal krabici materiálu. Tak prý dcera sedí od rána do večera a navléká. Zhrozila jsem se a řekla jí to, co vím. Nevěřila mi a ještě byla naštvaná. Dopadlo to tak, že její dcera smontovala tu krabici materiálu, poslala to na své náklady na uvedenou adresu a pak bylo ticho. Nic. Když to urgovala, tak jí napsali, že příští várku materiálu už bude muset zaplatit ona na dobírku a že dostane zaplaceno až toho smontuje x krabic. To přesně nevím, kolik by toho muselo být, ale ona už o žádný materiál samozřejmě nežádala, ale přišla asi o tisícovku. Tak takhle to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 30.01.16 19:42

Domácí práce může být i překládání z/do cizího jazyka.

Nebo psát svoje příběhy, články do novin, časopisů, pletení, háčkování, paličkování, zdobení kraslic.

Vysloveně manuelní práci dříve nabízely podniky v tom kterém městě, kde měly sídlo. To znamená, podívat se po firmách u Vás doma a zjistit si, jestli mají domácí pracovníky. Výroba bižuterie, sklářská výroba drobných předmětů, sváření plastových sáčků, výroba plstěných figurek, začišťování gumárenských výrobků, montáž pařáčků na knedlíky. To jsou všechny práce, které opravdu před 89tým rokem u nás fungovaly. Ty podniky již ale byly dovedeny ke krachu, skončily. Žádný podnik z Karlovarského kraje nebude nabírat pracovníky do domácí výroby v Pardubickém kraji. Důvod je jasný, kdo by to zavážel. Jinak tuto práci velmi ochotně budou vykonávat invalidé a za malý peníz, jako přivýdělek.

Možnost sehnat tuto práci je dnes problém. Ještě tak, kdybyste někoho znal, kdo ji vykonává, dotyčný ji už nemohl vykonávat a chtěl skončit, tak ze známosti by Vám ji přenechal. Většinou se tyto práce předávaly v rodinách a svým známým.

Jo, ta výroba kraslic, vánočních ozdob, skleněných figurek ale místně stále pokračuje, ale musí mít na to specielní nástroje, přístroje, pomůcky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.