Rozrůstající tvrdý vřídek

Od: Datum: 29.01.16 09:46 odpovědí: 3 změna: 29.01.16 11:33

Dobrý den,

mé mamince se před 3 dny udělal u nosu jakýsi červený vřídek, ale včera již umírala bolestmi a když jsem na to šáhla měla to tvrdé, má to rudé a rozrůstá se jí to, už to má pod okem a stěžuje si že už na to oko špatně vidí. Mohl by jsi mi prosím poradit co má dělat, nebo případně co to je? Existuje na to nějaká mastička?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: strakatypes
Datum: 29.01.16 10:04

Je to na hlavě, alou k lékaři. Nezahrávejte si, možná to bude na antibiotika. Nějaký hloubkový nežit a podobné svinstvo /furunkl/. Jinak černá mast. Nebo alespoň sliny, potírat silně slinami, ale ty pomáhají v začátcích a když to tak silně bolí, tak asi moc nepomůžou. Osobně vyzkoušeno v době dospívání, ale toto bude závažnější..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.01.16 11:33
avatar

Naprostý souhlas,až na tu černou mast. Tu bych na obličej, zvláště do blízkosti oka, nedávala. ;) S tím doktorem ať mamka neotálí, mohou nastat, v blízkosti oka a také trojklanného nervu, velké komplikace.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.01.16 11:31
avatar

Dobrý den. Pošlete maminku k lékaři. Pokud je to tak bolestivé a začíná špatně vidět na oko, nečekejte na laické rady na netu a vyhledejte lékaře. Každému zabírá jiná mastička na něco jiného, ale neexperimentujte podle toho co Vám kdo poradí. Mohlo by to nadělat více škody než užitku. Od bolesti pomůže jen lékař.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.