Kdo je můj poslanec?

Od: Datum: 27.01.16 16:43 odpovědí: 5 změna: 27.01.16 22:08

Zdravím přítomné, nemáte někdo link nebo typ na přehled poslanců (možno i senátorů) za jednotlivé kraje? Proháněl jsem strejdu gůgla ale samé bloudivé odkazy. Rád bych přehled jmen, kanceláří, kontaktů na ně (i mejlových), případně která strana v tom kterém kraji vyhrála volby.Zkrátka, když obyčejný člověk chce navštívit svého poslance nebo senátora s dotazem. Prioritně mi jde o jižní moravu. Děkuji za každý podnět

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.16 16:49

http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx

doplněno 27.01.16 16:56:

Omylem jsem vložil nesprávný odkaz. Chtěl jsem vložit tento: http://www.psp.cz/sqw/organy2.sqw?kr=1

Ohodnoceno: 2x

Od: miro®
Datum: 27.01.16 17:19

Myslím, že bychom svého poslance měli znát.Volili jsme jej jmenovitě ve volbách, včetně toho za kterou stranu, či hnutí kandidoval.

Kde mají svoji kancelář se zcela určitě dozvíte v kanceláři příslušné pol.stravy a nebo hnutí za které poslanec kandidoval.. Kdo u voleb nebyl, tak asi svého poslance nemá, jelikož zvolení přenechal těm kteří k volbám šli. Potom má jen možnost si vybrat kteréhokoliv poslance, nejlépe o kterém je přesvědčen, že mu bude naslouchat a bude řešit jeho připomínky a podněty.Nejlepším řešení pro budoucnost je, účast ve volbách a před volbami se dokonale s kandidáty na poslance seznámit na veřejných předvolebních akcích .

- miro

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.01.16 17:29

Vidíte, já u voleb byl a těch 6 jmen si nepamatuji. O kontaktní adrese nemluvě, tu v tom čase nevěděli ani dotyční kandidáti. Jestli to nebude tím, že máme rozdílné starosti. Mějte pěkný den

Datum: 27.01.16 17:23

Díky za váš čas. PSP.cz jsem procházel, jen jsem málo rozklikával (stařecká slepota) *dril*

Od: mp
Datum: 27.01.16 22:08

Tak na jižní moravě to má pod kontrolou Hašek, šašek, bubeník, to je moje jeho přezdívka. Ale jinak tam vznikají i další hlavy našeho státu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.