Balíček do Norska - doporučeně nebo obyčejně?

Od: Datum: 27.01.16 13:20 odpovědí: 4 změna: 05.02.16 11:56
Všechny moc zdravím,
mám dotaz ohledně zaslání balíčku do Norska - poslat jej doporučeně nebo obyčejně? Nejde mi teď o cenu, jedná se mi o to, že před časem jsem tam posílala pohled a slečna za přepážkou mi tvrdila, že když ho pošlu doporučeně a adresáta pošťačka nezastihne doma, automaticky se pohled vrací do Česka. Teď jsem se ptala na dvou poštách jak je to s balíčky do Norska a nikdo na poště nevěděl, tak mě zajímá zda má někdo zkušenost s posíláním, nerada bych aby se mi balíček vrátil zpátky..
Předem moc děkuji za odpověďi, Lucka

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 27.01.16 13:28

Rozhodně je lepší doporučeně, kdyby něco, můžete reklamovat...

Ohodnoceno: 2x

Od: k2
Datum: 27.01.16 13:30

Doporuceny i obycejny balik lze poslat POUZE v ramci CR, do zahranici nelze.
https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/zahranici

Ohodnoceno: 2x

Od: luckamikul
Datum: 05.02.16 11:56
Jen kdyby to někoho zajímalo, stačilo vypsat podací lístek jako u nás v ČR a poslat, doporučený balíček přesně za týden dorazil. :)
Od: luckamikul
Datum: 28.01.16 12:28
Děkuji, ale mně se slečna za přepážkou ptala zda to chci obyčejně či doporučeně, tak uvidíme, no.. Každopádně doufám, že když balíček pošlu doporučeně, že dorazí v pořádku a nevrátí se mi..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.