Kouření dýmky

Od: Datum: 24.01.16 17:08 odpovědí: 7 změna: 24.01.16 19:57
Zdravím, má někdo zkušenosti s kouřením dýmky? Přemýšlím nad tím, že bych to zkusil.. Četl jsem, že kouř z dýmky se správně nevdechuje, což mě zaujalo. Je tedy zdravotní riziko menší, než u cigaret, doutníků atd.? Jsem v tomto ohledu naprostý laik a proto žádám někoho zkušenějšího o radu. V podstatě mě zajímá jen ta bezpečnost.. jestli je dýmka stejný humus jako cigareta, tak to ani zkoušet nehodlám..
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.16 17:43
Kouř z tabáku obsahuje mnoho škodlivin.
Je téměř jedno, že ho budeš vtahovat jen do ústní dutiny.
I sliznice v ústech bude přijímat to nežádoucí.
Ani nezačínej, nebudeš muset mockrát zkoušet přestat.
Největší kravina mého života bylo kouření.
Přestal jsem ze dne na den před osmnácti lety. Jeden z nejlepších dní mého života.
Dobře, že ses zeptal. Vydrž. Odolávej.Držíme ti palce.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.01.16 17:48

Hejkale - *palec*

Labxu-zdravotní riziko je stejné,až budete kouřit cokoliv-cigarety -vysoká pravděpodobnost rakoviny plic,dýmka,doutník (oboje se nešlukuje) stejně vysoká pravděpodobnost rakoviny dutiny ústní!

Ohodnoceno: 1x

Od: oho
Datum: 24.01.16 17:50

spousta blbů litovalo,že kouřilo až když bylo pozdě a bylo jim oznámeno,že mají raka,nejčastěji plic

Ohodnoceno: 1x

Od: labxu
Datum: 24.01.16 18:00
Tak díky všem za odpovědi škoda, docela mě to láká.. tak teď mám 2 možnosti, jak na to zapomenout. Buď odolávat tak dlouho, až mě to přejde, nebo to do sebe natahat takovým způsobem, že mi bude ještě týden špatně.. pak se na nějakou dýmku v životě už ani nepodívám...
Datum: 24.01.16 18:07

Nedělej to! Rakovina jazyka hltanu je mnohem horší, než rakovina plic. *hej*Vydrž, nekuř! Když jsem přestala kouřit já, po třiceti osmi letech, dokážeš to i ty! Držím palec!

doplněno 24.01.16 18:30:

Ahááá, tak s tím nezačínej! Všichni, kdo jsme kouřili, jsme si říkali, že jednou za čas si dáme cígo. A pak, když jsme přestávali, pak jsme si zase řekli, že jednou za čas. A byli z nás závisláci! *zed* Je mnoho větších a lepších zážitků, než je kouření, ať už dýmky nebo cigaret.

Ohodnoceno: 0x

Od: labxu
Datum: 24.01.16 18:20
Musím prostě odolat, no.. Tak oproti kuřákům, kteří se snaží přestat, mám jednu velkou výhodu.. a to, že já ještě kouřit nezačal ale docela by mě zajímalo, co je škodlivější. Jestli jeden den dýchat městský "vzduch", nebo si jednou za měsíc zabafat dýmku..
Datum: 24.01.16 19:57

No dýchat čistý vzdych. Ono je to různé,jeden bývalý kolega-astmatik- po návratu (dlouhé roky pracoval v hl.m.Praha) domů (JH) dopadl tak,že se mu hoooodně zhoršil stav a trvalo to takových pět roků než se zase stabilizoval do stavu téměř stejného jak před návratem domů!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.