Partnerka odmítá sex, věk 56let

Od: Datum: 23.01.16 22:37 odpovědí: 30 změna: 19.02.16 09:49

Dobrý večer. Je mi 61let. Přítelkyni je 56let. Celkem si rozumíme ve vztahu. Přijedu z práce mám každý den uvařeno nachystá mi každý den svačinu do práce. Ale co se týká sexu stále mne odmítá. Občas se milujeme ale pro mne je to málo. Tak to řešim masturbací, Co si o tom myslíte? Děkuji,

.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.16 22:50
avatar

Komunikujte o tom s přítelkyní. Jistě Vám sdělí důvod, proč Vás odmítá. My si o tom můžeme myslet co chceme, ale pravdu se dozvíte jen od ní. Možná ji nepřitahujete, možná je unavená, vystresovaná, možná má nějaký zdravotní problém..Příčin může být mnoho.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.01.16 22:55
avatar

Co si o tom myslím? Nic. Teplé jídlo do žaludku máte. Některý chlap nemá ani to ... Buďte rád, že vám ještě ruce slouží a že vám má kdo navařit. O vaši věkovou kategorii mezi ženami asi nebude ten největší zájem.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: pb®
Datum: 24.01.16 00:13
Co si o tom myslíme? Že je v přechodu, hladina hormonů se snižuje, s tím jdou ruku v ruce další obtíže, sliznice vagíny vysychá a artofuje, mění se bakteriální složení, je vyšší riziko infekcí, libido se snižuje. Ještě potřebujete něco vědět? Žena prostě nemůže kdykoliv, ať si říká kdo chce co chce. K sexu nestačí jen roztáhnout nohy.
Ohodnoceno: 7x
 
Od: rb
Datum: 24.01.16 08:43
ja si myslim,ze stari neni hold mladi
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 24.01.16 09:01
avatar

Dobrý den, řešení jste si našel (a správné), tak je to vše OK - tedy, dokud Vaše přítelkyně vaří a připravuje tu svačinu. Je vidět, že má zájem se o Vás postarat, tak si toho važte. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.01.16 09:18
avatar

Paní není 20 let a nemá už určitě tytéž choutky, jako zamlada.

Ráda Vás má, vaří Vám, chystá svačiny. Toho si važte, tím Vám dává najevo svou náklonnost. Ve vyšším věku není všechno jen o sexu, stačí kolikrát vzít za ruku, pohladit, dát pusu. Dát najevo, že patříte k sobě. A i to stačí k pocitu, že Vás ten druhý má rád a potřebuje Vás.

Za Váš dlouhý život jste si jistě užil dosyta žáru vášně, teď stačí už jen ten malý ohníček. Přikládejte na něj, ale s rozumem, opatrně, aby vám ještě dlouho hořel, ale zároveň Vás neztrávil. Jaga.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: kklaban
Datum: 24.01.16 09:42

Manželce je 26 a máme doma to samé...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.01.16 10:02
avatar

V jejím věku je to normální. Co má říkat Klaban, když má doma to samé a jeho manželce je 26 let. Některé ženy to prostě nebaví. Někdy to souvisí s věkem, někdy jsou příčiny jiné. U mužů to je to opravdu hodně jiné než u žen. Pokud jste to dokázal vyřešit po svém, tak bych to nehrotila. Milenku si ve Vašem věku určitě najít můžete, ale nebude to zadarmo. Budete jí muset něčím oplácet věkový rozdíl a ochotu k častému milování. Pokud si vyberete ženu, která bude ve stejné věkové hranici jako je Vaše přítelkyně, tak se připravte na to, že hledání bude obtížné a stejně dojde zakrátko ke stejné situaci. A myslím si, že mezi Vámi není vztah postaven pouze na těch svačinách, jídle a sexu. Určitě je mezi Vámi i takový ten normální život, tedy společné zájmy a radosti jiného druhu. A to si myslím stojí za to, abyste se netrápil tím, že už nemá chuť na sex.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.01.16 11:11
avatar

Co víc si můžete přát. Nikdy neni nic tak akorát. Máte doma pořádek, jídlo a občas i to pošpásování.

Neřekl jste ale co je to občas?

No a odpovím vám slovy mého dlouholetého kamaráda, který je stále poprvé (a možná i šťastně) ženatý. Je to samozřejmě myšleno s nadsázkou. Sex s partnerkou je pro ty, kteří si to neumí udělat pořádně sami. *ua**vtip*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 24.01.16 11:48
avatar

Nejste vůbec oba ve věku, kdy by měl být pro vás sex tabu, ale záleží na Vás, jak uděláte tyto intimní chvilky pěkné, aby se na ně manželka těšila také.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jenda2
Datum: 24.01.16 15:18

To by musela přítelkyně k lékaři, aby ji upravil ztrátu hormonů. Jelikož ale nemá zájem, silně pochybuji o její vstřícnosti. Když má každý jiný náhled na svět, brzo bude konflikt s možným rozchodem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.01.16 15:40

Je to peklo. Ja to mam zase naopak. V mym veku uz to neni jako zamlada a partnerka je neuveritelne naruziva. Takze i me pomahaji ruce. Jsme ve veku 50/50.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.01.16 16:00
avatar

-na podobný problém jsem se tady jednou taky zeptala - ani si nepřejte vědět, jak jsem dopadla.


doplněno 04.02.16 14:20:

- já bych řekla, že ženy (kromě nymfomanek) prostě nemilují sex až tak moc, jak si o nich muži rádi představují - a ve starším věku je to už ani nebaví (a v extrémech jim to může být i protivné).

Ale i ve starším věku mají ženy rády mazlení, pozornosti, něžnosti i lichocení - takže cesta vede možná tudy. Problém ovšem bývá v tom, že to většinou nebaví zase muže. Takže - buď se v tomto směru nějak vzájemně dohodnout, vzít si na pomoc porno, nebo jiné "prasečinky" nebo nějaké léky, nebo onanovat - anebo se na sex vykašlat a užívat si přátelskou partnerskou pohodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 16:06
avatar

Čuldo, když to je těžko. Co na to odpovědět člověku, který je už šest desetiletí na světě a panic to není... Co osoba, to jiná zkušenost. Jednomu se nepostaví, druhý by zase chtěl pořád... Dle mých zkušeností je to tak, že v životě nikdy nemáme všechno, co bychom chtěli, a je jedno, jestli se to týká sexu, nebo životních snů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 24.01.16 18:24

Můžete se najíst a jít za jinou za sexem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.16 17:13
avatar

A řekla Vám, proč sex odmítá? On přechod, stres, nemoc a podobně udělá s tělem velké změny, a kolikrát není chuť ani v daleko mladším věku. Nebo ji třeba nepřitahujete... nepřibral jste hodně? Nestal se z fajn fešáckého chlapa nerudný starý dědek?

Mluvte spolu, mluvte spolu, mluvte spolu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 25.01.16 17:32

Budete se divit, ale myslím, že i v 56ti letech se to dá dělat. Čím jsem starší, tím více si to dovedu představit. Naopak si zase myslím, že ti mladí to dělají jen na efekt, a ne pro potěšení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.16 21:42

Já jsem sice o generaci mladší, ale vložím názor. Nemyslí si že už pro Vás není atraktivní? To se v tomto věku stává dost často.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tumovka
Datum: 04.02.16 13:31

Tak víte co, já mám 40 let a manžel 60, je chytrej, vzdělanej a hodnej, máme dvě děti a já všechny miluju a starám se o všechny co můžu, ale od svých 35 let, teda od doby co se narodilo druhé děcko nemám na sex absolutně žádnou chuť, mám v životě jiné priority než nějaké pomíjivé tělesné upokojení, snažím se aby manžel se cítil fajn, nic mu nezakazuju, chodí s kamarády na tenis, saunuje, plave, nic mu nezakazuji a věřím mu, a myslím, že i to je dneska docela důležité, ale ten sex je pro mě už opravdu unavující, po celém dni jsem utahaná, a v životě už zkrátka vyhledávám více životních moudrostí, starám se spíše o duševní stránku, filosofiii , knihy, vzdělání, a sex už dělám s manželem jen 1 týdně, a jen proto, že je manžel pak nervozní a třeba několik dní pak se mnou moc nemluví, kouká jako by mu ulétly včely a prostě s ním není rozumná řeč, což nesu těžce, protože ho pořád miluji, a vážím si ho, ale sex je pro mě už tak nedůležitý, a obtěžjující, pořád šuk sem šuk tam, jako nějací ouchylové, na světě je tolik věcí, které jsou pozoruhodné, úžasné a kterýma se lidé nezabývají, nezajímají se o ně, ale o to aby si vrzli tak to ano. Možná by u Vás stálo za to si s manželkou promluvit, zjistit jaké jsou její důvody k odmítání sexu. Víte ono je to i tak někak biologicky dané, většina žen, když porodí potomstvo, její biologická rozmnožovací funkce končí, a ona přestává o sex usilovat, protože potřebuje mít sílu a energii na výchovu dětí a její priorita už není jen ukojení nějaké té touhy, v tomto momentě potřebuje aby muž byl její oporou hlavně psychickou , aby si spolu rozuměli mentálně, to je pro ni v těchto chvílích nejdůležitější, muži bohužel ustrnou a vyžadují většinou sex až do pozdního věku, i přes to, že ženy už mají ve vyšším věku pohlavní orgány dost opotřebované, sliznice se nedostatečně prokrvuje a neprovlhčuje, může to být i bolestivé. Jak už tu mnozí řekli, promluvte si, a jestli jste gentleman, nenaléhejte na vou ženu , jinak k sexu získá odpor a může jí to ublížit i po psychické stránce.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.02.16 13:36
avatar

Jestli hodne cete, tak zabruste na tantru. Mozna zjistite, ze sex neni jen sup sem a sup tam, ale lidi spojuje. Navic sex je siroke pole a nemusi jit vzdy jen o zasun

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.16 13:51
avatar

být vámi, zamyslím se i sám nad sebou - jste pro ni stále dost přitažlivý? např.- sprchujete se často, nepáchne vám z úst, nechodíte doma ve vytahaných slipech apod.? nechci se vás dotknout, jen uvažuji, co by asi vadilo mně...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 06.02.16 12:04

Být vámi, také bych se zamyslel, jestli je vaše přítelkyně přotažlivá? Sprchuje se často nebo nechodí doma jako strašák?

Vždy je to oboustranné, pouze u žen nikdo přesně neví, co bude zítra nebo za týden. Zvláště po přechodu. Jen po mužích se požaduje, aby byli jako Mirek Dušín...


doplněno 06.02.16 16:11:

Jenže to bylo myšleno ironicky na odpověď mindy. Proč by musel ten tazatel vypadat jako bezdomovec?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annaa
Datum: 06.02.16 12:18

Špatně jste si přečetl text. Zadavatel neodmítá partnerku, takže přitažlivá asi bude. To ona odmítá jeho.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivik®
Datum: 06.02.16 15:31
avatar

Také bych to tak viděla, napadlo mě to hned po přečtení dotazu.Setkávám se často s tím, že nároky mužů na přitažlivost ženy neznají mezí ...Naopak muži mnohdy nejsou schopní se na sebe podívat alespoň do zrcadla (a pak se díví...)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 19.02.16 09:49

Jenže já to mysle tak, jestli mu ty komplikace stojí za to. Třeba si nechce přiznat, že to valné není a on může být opravdu fešák. Kdo ví. Nejde o život.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: xixao
Datum: 08.02.16 23:59

Inu rada je jednoduchá. Váš vztah je smlouva jako každá jiná a za to, co dáváte, musíte taky něco dostávat. Zvažte, zda to, co dostáváte vyvažuje to, co své partnerce dáváte. Pakliže přijdete k názoru, že nikoli, budete muset partnera vyměnit. Sex je důležitá a esenciální věc. Na takové ty cetky jako že vám někdo vypere nebo uvaří a o kterých si většina žen myslí, že to jsou její hlavní trumfy ve vztahu, moc nehleďte, to dokážou zajistit profesionální služby lépe, s úsměvem, mnohdy levněji a ještě se k vám u toho chovají jako k člověku. Jiná věc je intelektuální porozumění. Je otázka zda si s kamarádem v hospodě nerozumíte lépe než s partnerkou a zda to, že si rozumíte není dáno jenom tím, že vás moc neotravuje. Sex, ten pravý ne ten placený, nahradit bohužel nelze a pokud žena odmítá, pak je dle mého názoru bohužel k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 04:35

Já si myslím, že důležité je ve vašem věku ,že máte někoho blízkého poblíž, že si máte s kým popovídat, nejste sám. Sex bych řadil až na druhé místo. Babka se už na tyto aktivity moc necítí, nevidí v nich to nejdůležitější, zvlášt jestli se přidávají různé zdravotní potíže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 08:41
avatar

- tak mne napadlo - je možné žít od 60, 65 až 70- let v partnerství už bez sexu, nebo je sex pořád ještě podmínkou, aby bylo partnerství snesitelné i pro muže?


doplněno 09.02.16 09:35:

Aha - takže jde vlastně jenom o "odsátí" spermatu?


doplněno 09.02.16 09:59:

ben

- myslím, že k tomu není co dodat. Asi to tak je - a pro ženy, které už sex nebaví - bohužel. Holt povinnost navíc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 09:22

Snesitelné, nesnesitelné, to je vedlejší. Musí být dva a když je jeden, potom se s tím nic nenadělá. Násilnosti nepřicházejí v úvahu, babka potřebu necítí, dědkem se zabývat ji přijde třeba směšné a dědek tudíš musí sklapnout a zařídit se podle toho.Osobně si myslím, že i on tolik temperamentu nemá, aby si hledal vedlejší řešení mimo domov.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 09.02.16 09:30
avatar

Dobrý den, v tomto věku snad ani už nejde u muže o chtíč, ale jde i o jeho zdraví.

Sperma se tvoří (čelem se nevypotí), prostata bobtná a její rakovina může nastat.

Ženské je to možná jedno, ale když nepomůže, tak si musí pomoci ten muž, aby nebyl nerudný dědek (a ta žena se potom diví, co má doma) a udělal i tu prevenci onemocnění.

Zdravím!

doplněno 09.02.16 09:39:

culdabulda1 - já bych tento termín asi nepoužil, ale budiž. Když chce mít žena doma zdravého a ještě trochu veselého dědka, tak by to měla zařadit mezi své domácí práce .

doplněno 20.02.16 09:48:

http://vysetrenie.zoznam.sk/c…oze-stat--ak-si-ho-nedopraju-

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.