Prohlídka v devatenácti?

Od: Datum: 22.01.16 22:27 odpovědí: 6 změna: 23.01.16 08:42

Ahoj,

v únoru mi bude 19. Již v 18 jsem se přehlásila k dospělému doktorovi jelikož jsem se stěhovala a přišlo mi jako hloupost, že se přihlásím na půl roku k dětstkýmu?

Má otázka zní: Čeká mě i po přestupu k dospělému preventivní 19ti letá prohlídka?

Všem děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 22.01.16 22:36

Ne, nečeká. Lékaře navštívíte až budete nemocná.

Ohodnoceno: 0x

Od: prohlidka
Datum: 22.01.16 23:22

Děkuji

Datum: 23.01.16 00:25

Upřesnil bych to: Prohlídka v 19 není povinná (ostatně žádná jiná prohlídka dnes není povinná). Ale doporučil bych nějakou vstupní prohlídku udělat, ať doktor ví, co může čekat. Nějaký krevní tlak, odběr krve, váha a výška, možná EKG, anamnéza atd.

Datum: 23.01.16 00:29

neceka, pak nekdy az tam prijdete s nemoci, tak si treba sam od sebe veme krev, zmeri tlak a mozna ani to ne.

Datum: 23.01.16 07:26

O tu preventivní prohlídku nynějšího lékaře požádejte. Udělá ji. Nevím, jaké jsou předpisy, co říkají o tom, jak často by ji obvoďák měl udělat, ale čas od času každý všeobecný lékař na obvodu preventivku udělá bez žádosti. Moje pojišťovna mě na to sama upozorňuje.

Od: pb®
Datum: 23.01.16 08:42
Na preventivní prohlídku u praktického lékaře má člověk nárok jednou za dva roky.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.