Kde zakoupit JELLY BELLY?

Od: Datum: 21.01.16 23:56 odpovědí: 9 změna: 06.02.16 22:29

Dobrý den všem, poraďte mi kde bych mohla zakoupit JELLY BELLY v Praze 8 Prosek?jsem zoufalá nikde nemůžu najít obchod z JELLY BELLY! TAKŽE TEN KDO BY MI MOHL POMOCT TAK POMOCTE BUDU NESMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRNĚ ŠŤASTNÁ!Děkuji předem za pomoct a odpovědi díky moccccccccccc!*slunce**klik*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.16 04:53

tak kdyz je vam lino do mesta :) si to muzete nechat privezt/poslat domu, teda jestli je to vono http://jelly-belly.heureka.cz/bonbony/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.01.16 14:09
Ahoj joudic já už jsem je na internetu našla ale právě kvůli tomu že se mi tolik nechce platit za dovoz,tak proto to sem píšu abych se dozvěděla obchod kde můžu zakoupit JELLY BELLY a budu to mít levnější,ale přes to strašně DĚKUJI za každou radu a zprávu i kdyby to byla blbost!
Datum: 22.01.16 08:48

Ty bonbony mívaj v Tescu Letňany, to máte procházkou od Proseka kousek.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.01.16 14:14
Ahoj tigra ani nevíš jakou jsi mi udělal/a radost strašně DĚKUJI díky!ano máš pravdu máme Letňany kousíček!
Datum: 23.01.16 22:15

Ahoj tigra cenim si tvé pomoci ale bohužel v Tescu to nemají nevadí, budu si to muset i když jsem nechtěla obědnat i s dopravou ale než si to nechám poslat tak chvíli počkám třeba nějaký člověk který to kupoval na Praze 8 Prosek mi pomůže! Doufám že mi někdo pomůže DĚKUJI vám všem přátelé a dobrou noc!*hej**smich*

Datum: 23.01.16 22:27

Tak pochopitelně toto zboží tesco nikdy nemělo v nabídce. Jedná se o speciálku prodávanou hlavně z dovozu ze zahraničí, konkrétně USA: Tedy bych se zaměřil na prodejny candy store. Praha 2, 5, 6

http://www.candy-store.cz/subdom/eshop/kontakty/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.01.16 20:57

Ahoj majsterjoe DÍKY pokusím se!

Datum: 23.01.16 22:49
Na strankach www.tuzexovky.cz
Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.02.16 22:29

Ahoj andri ano to vím ale obědnávat se mi to nechce ale Děkuji hezký večer!*nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.