Bolesti břicha - co s tím?

Od: Datum: 21.01.16 23:12 odpovědí: 7 změna: 22.01.16 01:05

dobry vecer zhruba pred tydnem me zacalo bolet bricho v dolni casti, vetsinou napravo, obcas i nalevo. boli to jen obcas, asi tak 3x za den. minuly ctvrtek jsme taky s pritelem poprvé spali. myslite, ze to muze mit nejakou souvislost, ze bych treba mohla byt tehotna? pokud ne, co s tim mam delat? dekuju za rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.16 23:16

Zánět vaječníků, mykoza, infekce i možná gravidita, ale tohle se opravdu nedá posoudit po internetu, tedy navštívit lékaře a včas aby případně nedošlo ke zhoršení tedy krom graviditi tam se nic nezhoršuje.

Ohodnoceno: 2x

Od: naingolan
Datum: 21.01.16 23:19

myslite ze je mozna gravidita kdyz jsem jeste panna a delali jsme se jen rukama?

Datum: 21.01.16 23:30

... tak se podívej,co jsi napsala do otázky: "minuly ctvrtek jsme taky s pritelem poprvé spali. myslite, ze to muze mit nejakou souvislost, ze bych treba mohla byt tehotna?" a nedělej si tu z nikoho šoufky ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.01.16 23:34

tim "spali" sem myslela jakoze sme byli spolu v posteli.. pardoon :/ .. ja se bojim ze treba kdyz se udelal tak jeastli se mi tam to sperma nemohlo nejak dostat O.o je to vůbec možný kdyz jsem panna?

Datum: 21.01.16 23:34

Ne, rukama nelze přivést pannu do jiného stavu. Ale než se rozhodnete pannou nebýt, načtěte si něco o těchto věcech. Nebudete se muset potom tolik sledovat a hlavně stresovat! Pokud máte nějaké bolesti, chce to vyšetření lékařem.

doplněno 21.01.16 23:47:

Prosím Vás nebojte se. K oplodnění vajíčka ve Vašem případě nedošlo. Zůstala jste pannou, nechráněný pohlavní styk jste neměli, tak se nestresujte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.01.16 23:41

a kdyby mel na tech rukach sperma a pak me chtel udelat rukou a byla jsem panna, je mozny z toho otehotnet?

Datum: 22.01.16 01:05

Těhotenství to nebude, spíš bych tipoval nějaký začínající slepák nebo nějaký neurologický problém (například nějaké zmáčknutí nervu v pánevní oblasti). Nějaký gynekologický problém by to taky mohl být. Zajděte si k lékaři, pravděpodobně Vás pošle na ultrazvuk, tam se dozvíte víc.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.