Dnešní doba a holky

Od: Datum: 20.01.16 14:20 odpovědí: 27 změna: 31.01.16 16:43

Dobrý den přeji všem, chtěl bych se na něco jen zeptat, poslední dobou se všude setkávam s holkama co jsou strašně moc namyšlený povrchní a arogantní, mám spousta kámošu co jsou hodný slušný a žádna holka je zato nechce mám stim stejnej problém, mě by to problém nedělalo že jsem sám ale jde to samo od sebe jen mě užírá ta samota nic jinýho. Udělal jsem snad už maximum proto abych mohl znova žít štastně, jsem spíše typ kluka co je na vážný vztahy a nemám potřebu podvádět, když mám vztah tak to beru tak že sní chci být ne že bych jí chtěl lhát nebo jí zamotat hlavu a dostat jí do postele oto mi vážně nikdy nešlo, vůbec mi nejde o nějakej vzhled nebo tak dávam přednost tomu aby to hlavně mělo rozum, samozřejmě že nemůžu zas mít nějakou co mě přitahovat nebude ale chtěl bych nějakou hodnou slušnou přírodní nějakou z vesnice co nerada chodí na diskoteky atd nepije každej výkend, nekuřačku v dnešní době už nenajdu toje jasný ale chtěl bych nějakou najít která chce to samí co já vážnej vztah, jenže toje v dnešní době problém. V dnešní době sama nevěra, člověk si dnes neumí už ničeho vážit je to prostě špatný v dnešní době, prostě se hroutí mezi lidský vztahy, dneska vztahy už nemaj žádnou hodnotu spíše tam jde o prachy holky lezou hodně na peníze. Vždycky jsem byl takovej člověk co si lidí uměl vážit ale vždycky to dopadlo tak že ty lidi toho jen využili a potom mi stejně podkopli nohy a potom mě neznali toje dneska normální hloupí arogatní lidi. Ale když vidim že každej blbec co má nagelovanou hlavu a nechová se to jak chlap je to namyšlený tak oty holky zájem maj ale jak je to slušnej hodnej kluk tak mu ukážou fako vysmějou se mu do očí a řeknou si moc si věří to tak prostě dneska je mám stim skušenosti s timhle jsem si prošel tolikrát až ztoho mám nervy. Nechci být furt ten člověk co za někym dolejza vtírá se oni ztoho maj leda tak prdel toje tak vše stejně odmítnou protože ví že si semnou potom můžou dělat co chtěj. Mě dříve babička řekla a dokonce i máma mi řekla že ty dnešní vztahy jsou šílený a že by v dnešní době nechtěla být mladá. Nebo když člověk chce dnes zapadnou do kolektivu musí mít značkový drahý hadry, iphone za 20 tácu chovaj se jako arogatní namyšlenej blbec, toje ten agresivní kapitalismus ten tak změnil lidi, samí rozdíly dneska se dělaj, fakt mě to štve, všechno je dneska těžký :(. Jako já se tu nechci stěžovat ale uznejte sami že je to prostě uplně nanic doba, samí rozdíly dneska a proto ty lidi takový dneska jsou. Jasný v každý době to bylo nanic ale furt dříve měli k sobě lidi blíž než dnes. Fakt uplně nanic tohle mám strach z budoucnosti o každej rok je to všechno horší.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.16 14:46
avatar

A co bys chtěl slyšet, když píšeš "chtěl bych se na něco jen zeptat...". Ano dávám za pravdu tvé babičce i matce. Je to jiná doba, ale takhle to asi jde od nepaměti. Starší generace převážně nechápe tu novou, která se dere dopředu. Letos budu mít 60 a vím, že moje generace, která (často) nosila vlasy do pasu se taky nezamlouvala našim otcům a dědům. Naše móda byla příšerná z jejich pohledu, tak jako je dnes pro mě příšerná móda hipsterů a móda "malých" sak, jak po mladším bráchovi. A ta nevěra? No nevím, možná se o tom jen více mluví, protože je to jistý druh frajeřiny, říct tu jsem měl, tamtu taky a tamtu už dvakrát. My jsme o tom možná tolik nemluvili a nedávali to na odiv, ale holky jsme měli taky a střídali je taky. To všechno bylo a bude. Ale změnily se asi lidské hodnoty, vztah k rodině je často na nule a mít dítě je někomu na obtíž. Výmluvy na to, že na to nejsou peníze jsou jen výmluvy. Dřív byly rodiny daleko chudší a děti měly. Svět se zmenšil díky technologiím, vidíme do talíře lidem na druhém konci světa a chceme se s nimi vyrovnat. Dnešnímu světu vládnou peníze a úspěšný je často (mylně) ten, kdo peníze má a ne ten, co něco umí.

A nebo se mýlím, když mám podobný pocit jako ty.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.01.16 20:47
avatar
"Dřív byly rodiny daleko chudší a děti měly".To samozřejmě. Ale taky měl člověk jistotou práce, řeba vlasní domek, mladá rodina dostala přidělený byt. Dnes je většině zaměstnavatelů u zádele, že máte doma dvě děti, klidně vás vykopnout a třeba si chcípněte pod mostem.Nejistota, to je to, co lidi brzdí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 14:46
avatar

Zdravím, Davide. Ono záleží na tom kolik je Vám let. Ne každý se chce hned vázat a mít vážný vztah, když je mu kolem 20ti let. K tomu musí každý dozrát. A záleží i na tom, co si kdo představuje pod pojmem hodný chlap. I takový musí mít pro druhé pohlaví určité charisma a musí umět zaujmout...Ona nebude jen chyba na jedné straně. Zamyslete se nad sebou. Pokud máte opravdu v povaze vtírat se a dolézat, pak to změňte. Každý si k Vám dovolí jen tolik, kolik si necháte líbit. Vy máte spíše problém sám se sebou. Žádné sebevědomí, deprese..Už jste vyhledal pomoc odborníka?


doplněno 20.01.16 15:03:

Je to Váš pohled. Ale lidé se seznamovali a navazovali vztahy v každé době. Doba, kdy se lidé spolu scházeli a komunikovali z očí do očí měla jistě i své výhody. Dnes se lidé seznamují přes pc, stačí jim klepat do klávesnice a ještě kolikrát ani neví, co si mají psát. A z očí do očí spolu neumí komunikovat. Pak trpí depresemi a sociální fobií tak, jako Vy. To jste zde sám psal v jiných vláknech...Pokud jste zde chtěl jen kritizovat dobu a nehledat důvod, proč se Vy osobně nemůžete seznámit s děvčetem, které si vedle sebe představujete, tak se omlouvám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 14:53

Já žádnýho odborníka nepotřebuju, vyspal jsem prostě realitu jaká j, spousta lidi si to nechce vůbec připustit ale prostě je to tak, proč by byla chyba vemě? jen zato že kritizuju tuhle dobu? takhle doba je hnus prostě, vládnou jen prachy nic jinýho.

Datum: 20.01.16 14:47
Je to tak.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 14:59
avatar
Ale kecy , musis hledat obycejnou holku a oni jsou. Jen musis hledat. Tyto fifleny a kravy co chcou at jim clovek plati u baru a v zivote posli do pr***e.
Cekej , hledej a hledej.
Ja ji nasel , mam hodnou holku co umi doma vse , chodime na zabavu spolu. Mam obycejnou fabku a mame se fajne a obycejne.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.01.16 15:00

Já už hledám přez 4 roky a nikde nic, všude potkávam jen ty o kterých jsem tu psal a toje dost problém

Datum: 20.01.16 15:13
avatar

z tebe mluví těžký mindrák.

Jestli sis toho nevšiml, pak lidi jsou rozdělení na dvě skoro přesné poloviny. Proč tomu tak asi je? No možná proto, aby na každého kluka nějaká holka zbyla. A naopak, aby na každou holku zbyl nějaký kluk.

No ale jestli k holkám přistupuješ s tak negativním náhledem a mluvíš a vystupuješ tak jak píšeš, tak se nediv. Problém je na tvojí straně. Mladé ženské se chtějí bavit, chtějí zábavu, chtějí veselého kluka a co jim nabízíš ty? Řeči zapšklého dědka.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.01.16 15:15

TO opravdu ne, ženy možná chtějí někoho kdo má prachy

Od: misinka1
Datum: 20.01.16 20:27

figurek má pravdu - mladé dívky, které jsou rády na světě a chtějí si ho užít mají poslouchat takovéhle řeči? Opravdu jsi jak zapšklý děděk. Musíš změnit sám sebe, svoje myšlení a smýšlení o druhých... Na světě je krásně.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.01.16 15:54
avatar

Možná hledáš ve špatných vodách. Možná Tě podvědomě nezajímají ty obyčejné, ničím vyjímečné holky a na ty druhé zase nemáš. Věř, že normálních holek je pořád ještě dost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.16 16:23
avatar

Je to přesně tak, jak píše Blešík. *palec*Hledáš na špatném místě a obyčejných děvčat si vůbec nevšímáš. A na jinou kategorii nemáš. Alespoň se tak tváříš. *hej*Nejen dnes, ale vždycky byla "dnešní" doba. Každá doba sebou něco nese.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 16:25

Že si nevšímám těch normálních? a já jim snad vidim do hlavy ne?

Datum: 20.01.16 16:40
avatar

Teda ty ale opravdu zápolíš především sám se sebou.

Já nevím jak ty, ale já ženským do hlavy vidím a vždycky jsem viděl. Obvykle stačilo jim něco zajímavého povídat, dívat se jim do očí a pozorovat ty nenápadné ženské signály.

Ty si vyloženě koleduješ o signály na odjezd.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.16 16:55

Ale prosimtě.. já vim co mluvim, mám zkušeností dost, vztahy v dnešní době jsou oničem tečka.

Od: moula*
Datum: 20.01.16 18:03

Davide, co umíš?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 17:51
avatar
Málokdo čte dotazy delší než pět řádků, takže zareaguji jen na první větu. Každý přitahuje takové partnery, holky a přátele, jaké si zaslouží :)
Ohodnoceno: 4x
 
Od: dave2468
Datum: 20.01.16 18:07
Prostě to ignoruj a nemusiš mít problemy
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kajo
Datum: 20.01.16 18:11
Kamo, uz jsi na prisel sam a pises to, prachy, prachy a zase prachy,muzes bejt nepritazlivej, ale na prachy utahnes kazdou...Takze vydelej prachy, dej to znat a marek budes hafo...
Na nejaky citovy vztahy uz se dnes nehraje, proto se kazdy druhy manzelstvi rozpada, doba je povrchni
Ohodnoceno: 2x
 
Od: misinka*
Datum: 20.01.16 20:22

Nezlob se na me, ale na dnešní době a společnosti nevidím nic špatného. To, co Ty tady popisuješ je jen Tvůj (dost omezenej) úhel pohledu na svět a společnost. Možná by to chtělo opustit vesnici, získat rozhled a přestat negativně smýšlet o ostatních, ženském pohlaví především. Stěžuješ si na to, jak se k Tobě holky chovají, ale už ses zamyslel proč? Chybu hledej jen u sebe, je s Tebou něco, co jim (té spoustě holek se kterými se všude setkáváš) vadí.Věř mi, že nedostatek financí, moderní oblečení nebo nové technologie to nejsou. Vadí jim tvoje chování, tak ho změň! :)

Btw. ty desítky hrubic v Tvém dotazu také o něčem svědčí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 20:46
avatar
" všude setkávam s holkama co jsou strašně moc namyšlený povrchní a arogantní""když člověk chce dnes zapadnou do kolektivu musí mít značkový drahý hadry, iphone za 20 tácu"Na to mám jen jednu odpověď. Pohybuješ se ve špatný společnosti. Holt začni chodit jinam, seznamovat se s jinými lidmi (sport, koníčky, společná práce apod.). Zřejmě jsi na svůj věk rozumnější, než vrstevníci, a bejt strašně hustej, protože máš ajfoun za dvacku, tě nebere. To je jedině správně, chudáci dnešní rozmazlený děcka, co se tímto poměřují.Musíš najít takoví lidi, jako jsi ty sám. Jen hledat. Na diskotéce u baru je ale většinou nepotkáš ;).
doplněno 20.01.16 20:50:

Zároveň ale po přečtení odpovědí nade mnou musím souhlasit s tím, že holky možná odrazuješ sám. Která holka by chtěla zapšklého, fňukajícího kluka, co si jen stěžuje, jak se má špatně a jak jsou všichni okolo zlí a sobečtí?

Nesváděj vinu na druhé a nehledej výmluvy, proč se děje tohle a tamto. Hledej, snaž se - a především nebuď tak negativní. To fakt působí hodně odpuzuje.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.16 22:22

Jak vidíte, většina vám bude tvrdit, že chyba je ve vás. Jako by chtěli říct, že je chyba, že jste sám sebou, že se máte pěkně zařadit, ideálně se máte přetvořiit v sebevědomého, odrzlého, přiměřeně bezcharakterního sobeckého a egocentrického promiskuitního samce, co po něm holky jedou. Napumpovat se serotoninem a testosteronem a hlavně moc nepřemýšlet. A pokud to neuděláte, jste hňup, který nemá šanci.

Je to na vás. Pravdou je, že "slušných" použitelných holek je málo. Někdo si je dokonce raději přiveze z východu - z Ukrajiny, z Ásie.. Jsou i u nás, ale musíte opravdu hodně dobře hledat. A hledejte rychle, se stopuajícím věkem nad 16 let jich je míň a míň. Buď jsou rozebrané, nebo někým zkažené. Hledejte spíš tam, kde se vyskytují věřící holky. Mužete si dát i nějaký oduševnělý inzerát, ale musíte počítat s tím, že i na seznamkách 95% lidí hledá pouze krátkodobý vtah na sex a tím plevelem se musíte prokousat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.01.16 07:26
avatar

Tome, nepleť si "sebevědomého, odrzlého, přiměřeně bezcharakterního sobeckého a egocentrického promiskuitního samce, co po něm holky jedou", s klukem, co nefňuká, nestěžuje si a nehledá potíže jen v okolí. Skutečně kluk, co si jen stěžuje, jak je všechno a všichni špatní, moc holek nepřitáhne, to mi věř.

Ohodnoceno: 3x
 

 

Od: ahoj6969
Datum: 21.01.16 00:29

Nebuď smutný, mladé holky nemají rozum a neví co chtějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.01.16 07:29
Na ale jsou aspoň trochu tvárné. Když stárnou, rozum nedostanou, pořád neví co chtějí, ale přizpůsobisobivost mizí. :)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 21.01.16 05:57
avatar
Zdravim Davide,
jako bych slyšel sám sebe před cca 7mi lety když mi bylo 18let, teda až na ty holky ale pohled na svět jsem měl stejný jako ty. Si bez sebevědomí bez ambic a zřejmě i bez životních cílů a to je ta největší chyba. Mě změnilo to čím by si měl projít každý a to je škola života. Když jsem odešel od rodičů do nájmu a zjistil co vše musím řešit že z výplaty po zaplacení všeho mi zbývá 2000kc na celý měsíc, samozřejmě jsem získal nějaké dluhy (naštěstí ne velké ale v desítkách tisíc to bylo) a teprve když jsem se z toho vysekal a koukl se zpět tak jsem na sebe byl pyšný a nabral sebevědomí obzvlášť když je tolik případů co to nezvládli. Potkal jsem lidi kteří mě ukázali že se dá projet půl Evropy s 500kč v kapse a že peníze nejsou to nejdůležitější. Pochopil jsem spousty věcí, vlastně asi dospěl uvědomil si co v životě nechci dělat a stanovil si cíle které úspěšně i dnes zdolávám a navyšuji. Dnes je mi 25let mám s přítelkyní vlastní bydlení, auto a celkem slušný měsíční příjem a to jen díky jedné věci že jsem přestal fňukat a vše házet na ostatní, na dobu apod. Neber to tak že se chlubím, jen se v tobě vidím jaký jsem byl. Život je jeden velký příběh a ten kdo nemá co vyprávět nežije a nemůže být nikdy úspěšný ani šťastný. Moje rada tedy zní postav se na vlastní nohy, začni žít a vytvářet příběhy. Vyřeší se tím vše co tu popisuješ.
.
Hezký den NutT
Ohodnoceno: 1x
 
Od: luci*
Datum: 31.01.16 16:43
Ahoj
Sice nevim kolik je ti let. Ale dovolim si nesouhlasit. Kazda holka neleze do poslele jen za penize, kazda holka nekouri a nechlasta kazdej vikend a holka ktera je zamilovana nepodvede ma oci jen pro nej.
Tak otevri oci a treba najdes tu kterou hledas. Hodne stesti
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.