Úřad práce - co je potřeba k registraci

Od: odpovědí: 2 změna:

Zdravím, nevíte někdo co je potřeba, aby mě registrovali na pracák? jdu z vš.

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Dobrý den,

poučení hledejte zde: portal.mpsv.cz/sz/...

Jaké doklady po m/...

Při první návštěvě na úřadu práce si s sebou vezměte platný občanský průkaz nebo jiný doklad, kterým prokážete svoji totožnost a místo trvalého pobytu. Dále je nutné sebou vzít doklad o ukončení pracovního poměru, potvrzení o ukončení-přerušení samostatné výdělečné činnosti, potvrzení o ukončené náhradní době (soustavná příprava na budoucí povolání, návrat z mateřské dovolené, péče o osobu blízkou), abyste mohli být ihned zařazeni do evidence uchazečů o zaměstnání.

Pokud máte k dispozici potvrzení o zaměstnání (zápočtový list) a potvrzení o výši průměrného výdělku nebo evidenční list důchodového pojištění,vezměte si tyto doklady také s sebou. V případě, že uvedené doklady nemáte je možné na adrese portal.mpsv.cz/... použít pro zaměstnavatele formulář potvrzení zaměstnavatele pro účely posouzení nároku na podporu v nezaměstnanosti.

 


0x
avatar atrama

Občanku,diplom z VŠ,prostě doklady o vašem dosavadním životě,i maturitní vysvědčení,raději,abyste tam nemusela víckrát za sebou.I kartičku zdr.pojišťovny,půjdete na zdr.pojišťovnu se přihlásit.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]