Ma to cenu

Od: Datum: 18.01.16 20:49 odpovědí: 6 změna: 19.01.16 23:38
Dobrý večer
dnes jsem byl zase na vřiznuti 6 znamenek jeden z toho byl pořadny macek
Vysledky z minuly řiznuti byl ze 5 byl 2 pozitivni na melanom
PŘISTI tyden k posudkovy komisi Co bude dal
Ma teda ten život smysl
i kdyz kazdou chvili unikam před naruči smrti tak to znamena že tentokrat neuniknu
Je mi 21 let jarní typ
Sice jsem připraveni umřit ale takhle mladý
chci na dalši školu jiny obor
ma se teda smysl chodit na dalši školu nebo narukovat do armady a jit na sebevrazednou misi
Nemoci jsem doted sam vzladal sam ale stimhle si tohle telo neporadi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.16 20:51

Hlavu vzhůru, jsi mladý máš život před sebou. To, že je tam něco pozitivního ještě nemusí znamenat, že to bude tvůj konec. Kde kdo má znaménka, která jsou pozitivní, ale nemusí to být hnedka smrtelné. Hlavně nepropadej panice. Držím ti palce!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.01.16 10:03

Je to hrozně nepříjemné, to vím docela jistě. Když budeš všechna znaménka hlídat a necháš je včas vyříznout, nemělo by se nic stát. To, že v minulých bylo několik buněk pozitívních, ještě zas až neznamená, že bys měl panikařit. Na myšlenku, že tvá kůže má snahu takhle blbnout, si muisíš zvyknout a hlídat se. Při dalším výskytu se zeptej lékaře na biologickou léčbu. *hej* Je nás hodně, kdo jsme rakovinu přežili a žijeme už mnoho a mnoho let, bez problémů. Asi si budeš myslet, že jsem úplně blbá, ale musím ti říci, že je i několik nemocí, se kterými si lékaři neumí poradit. A navíc, bolí jak prase! *hej*Nedej se! Braň se svým černým myšlenkám, nemoci, doktorům i nechápavému světu. Drž se! To bude dobrý!

Od: fik
Datum: 19.01.16 22:27
Skusim stim nějak bojovat naděje umíra az poslední to přece viš akorat jsem jediny z rodiny tohle ma nikomu jsem to neřekl
jenom moje obvodni lekařka a v doktoři v nemocnici
No doufam že je to bezbolestná smrt
skusim tu teda lečbu
Datum: 19.01.16 22:38

@babko, plný souhlas, líp bych to nenapsal ! *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.01.16 23:36

Ono to má i pozitiva. Až se tím prokoušeš, budeš si mnohem víc vážit a užívat každého dne života, který jinak zdravý člověk často vnímá jako úplnou samozřejmost. Přeji, ať to dobře dopadne.*palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.01.16 23:38

Dá se pochopit Vaše panika, ale pokud Vám znaménka opakovaně odstraňují, určitě jste právě proto pod kontrolou a odstraňují je včas. Lékaři znají dobu, za kterou to začne být nebezpečné a podle toho zvou na preventivní prohlídky. Byl jste jistě poučen čemu se vyhýbat a že pokožku budete muset hlídat. Jste na tom podobně, jako spousta jiných lidí, kteří mají např. polypy ve střevě a ti na ně ani nevidí. Také jsou odkázáni na preventivní odstraňování dřív, než se polypy zvrhnou v nádor. Já jich měla naráz 89. Všechny mi odstranili a chodím na kontroly. Zatím se vždy nějaký našel. Hlavu si s tím nelámu, věřím doktorům, že je to krátká doba do kontroly /2 roky/, aby se polypy zvrhly. U pokožky ta doba může být jiná, ale věřte, že ji znají. Takže, hlavu vzhůru, žijte dál svůj život, neotravujte si ho zbytečně strachem a dávejte pozor, aby Vás (zamyšleného) třeba někde nesrazilo auto! Nikdo nevíme dne , ani hodiny...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.