Mám známost a nevím co s ní

Od: Datum: 18.01.16 16:46 odpovědí: 5 změna: 18.01.16 17:47

Normálně bych to psal na server zpovednice.cz, tam mám ale ban, tak musím tady. Vlastně ani nevím, jestli chci nějak poradit.

Snažím se najít holku na vztah a vztahům ani holkám nerozumím, chybí zkušenosti. V sobotu jsem byl na plese a seznámil jsem se tam s jednou dívkou. Tancovali jsme, vzájemně se pozvali na panáka a ona mi potom navrhovala, že bych mohl na ples k ní do vesnice za dva týdny a že bych u ní mohl spát (mám to daleko). Já byl připitej, tak přesně nevím, co vlastně o tom plese říkala. Ale dávala mi na sebe číslo a říkala, ať jí napíšu na facebooku. Vím, že jsem si o to číslo neříkal, dala mi ho sama od sebe.

Tak já nevím co tím myslela. Jestli chce, abych šel jen na ten ples a domluvil se s ní. Nebo jestli chce mít nějaké rande. Nebo jestli to nechává na mě. Problém je, že je asi o dva nebo tři roky starší, mně je 22, proto váhám. Mně se na ples v její 20 km vzdálené vesnici, kde nikoho nebudu znát, ani trochu nechce, já bych bral to rande. Zatím. Ples byl v sobotu večer a teď je pondělí a já jí ještě nenapsal. Něco jí napsat musím, protože si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy od holky dostal číslo, takže toho musím využít. Asi jí napíšu něco ve stylu, jestli by se mnou někam šla *smich*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.16 16:57
avatar

Neprošvihni příležitost. Klidně jí napiš a klidně za ní zajeď třeba ještě dnes. Jsi očekáván.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mate59
Datum: 18.01.16 17:00

Tak to byla od ní jasná zpráva.Zavolej a domluv se s ní.Zároveň se zařídíš podle toho, co ti poví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.01.16 17:21
avatar

Nemá smysl se nutit do něčeho, co nechcete. Takže ji dejte vědět, že na ples nechcete jít, ale na kafe třeba ano. Ať Vám dá vědět, kdy se jí to hodí, pokud bude mít zájem. Dál už je to na ní.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.01.16 17:27
avatar

když chceš aby byl kocour v troubě musíš někdy něco obětovat*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.16 17:47
avatar

Já hrozně za mlada tuze rád jezdil po vesnických zábavách, tam bylo spoustu holek a ty z vesnice byly ty nejlepší. No, místní kucíí hned poznali týpka z města, tak jsem občas dostal pěkně na budku, ale stálo to za to.*palec* Dodneška mám na co vzpomínat.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.