Ubytování v soukromí Praha

Od: Datum: 17.01.16 12:23 odpovědí: 7 změna: 18.01.16 01:20

Zdravím Vás, přátelé, potřebovala bych poradit. Známý přijíždí každý druhý týden na 1-2dny do Prahy, potřebovala bych pro něj sehnat na těch pár dní ubytování. Trochu problém je, že má s sebou psa a chce bydlet sám, tudíž hostely nelze. Bohužel hotely a penziony, co jsem hledala mají cenové relace se psem nejméně 900 za noc, což je pro něj finančně neúnosné. Nevíte, kde mohu zjistit nějakou sít domácností, co nabízí přespání nebo nějaké opravdu levné penziony? Děkuji moc !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.16 13:22

900 je na Prahu nízká cena...Dát inzerát a hledat tak ubytování u soukromníků,lidé se mu ozvou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.01.16 19:37

Díky moc, tu Topolovou jsem nikde dřív nenašla, vypadá slibně

Od: mahol
Datum: 17.01.16 21:33

Slibně to sice vypadá, ale rozhodně nelze se psem.

Datum: 18.01.16 01:19

Byl jste tam, máte zkušenost? V info je napsáno, že se psi řeší individuálně po dohodě.

Datum: 17.01.16 21:43

MOŽNÁ TAKÉ http://www.annonce.cz/ubytovani.html ANNONCE možná ještě vychází i v tištěné formě. Přestože podobné AVIZO je vydáváno v Ostravě /dtto www.avizo.cz/, občas tam vidět i nabídku ubytování v Praze.

Datum: 18.01.16 01:20

Tam už jsem to dávala a bez odezvi - už to snad ani nikdo nečte ... :-/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.