Co mám dělat

Od: Datum: 16.01.16 20:43 odpovědí: 9 změna: 16.01.16 23:35

Prosím nevím si rady s odchodem mého přítele, žili jsme spolu 4roky, před vánoci jsme se pohádali a on se odstěhoval k svému otci, který bydlí naproti mému baráku. Na Silvestra mi oznámil, že už má jinou a že je definitivní konec. A já přitom jen trucovala, ale tenhle šok jsem netušila. Nejhorší je, že je tu potkávám a vídám a je to pro mě hodně těžké, vidět jak jsou šťastný a vodí se za ruku a já doma brečím do polštáře. Našel si o 12let mladší dívku s malou holčičkou. Já mám dcerku 15let je mi 43let. Nejdříve jsem si myslela, že je to jen provokace z jeho strany, že si jí našel jako náplast na bolístku, ale znám jeho heslo na fb a vidím co si píšou a je do ní opravdu bezhlavě zamilován a ona také. Jak na mě mohl tak rychle zapomenout, když jsme byli rozhádaní tak psal, jak trpí a trápí se a najednou...Myslím si, že už si na mě vůbec nevzpomene ani se mu po mě nestýská, četla jsem, že když hned naskočí chemie k někomu druhému, že od toho předešlého úplně vymizí. Já vím, že je to asi divné, ale stále čekám jestli se nepohádají a on se mi neozve...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.16 20:47

S tím neuděláte nic. Budete se s tím muset smířit. I toto se v životě, bohužel, stává. Přestaňte na něj čekat, brečet do polštáře doma a užívejte si života. On se rozhodl jít si svojí vlastní cestou, Vy udělejte totéž.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 16.01.16 20:50

Jako chlap ti řeknu jediný. Slepovaný hrníček nedrží. Najdi si jinýho a život pujde dál.

Víš, chlapům nesmíš něco naznačovat a myslet si, že udělají co chceš, Když něco od chlapa chceš, prostě mu to řekni, nic si nemysli, nic nenaznačuj.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.01.16 20:51

napsala jste -

ale znám jeho heslo na fb a vidím co si píšou

*blee*
Původně jsem jsem hledala slova utěchy a povzbuzení. Když jsem si ale přečetla že jste stalker, přešlo mě to.

Dokonce mám za to, že jste si rozchod zavinila sama a jemu se už nedivím.

Nemíváte chut jim vlézt i do postele, kdyby Vám jeho facebook byl málo?

doplněno 16.01.16 20:54:

Škoda, že ho neznám, abych ho upozornila, že Vám příliš věřll a aby si urychleně změnil heslo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.01.16 20:56
Asi nějaká stíhačka...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.16 21:13

Také mám za to že měl špehování dost.

Od: strakatypes
Datum: 16.01.16 22:10

Do cizí pošty se neleze, Vaše chyba. Šlo to rychle, ale asi už to za moc nestálo, popřemýšlejte, jestli nebyly mezi Vámi ještě jiné problémy. Původně jsem myslela, že to píše nějaká dvacítka. No, jak se říká ,,sejde z očí, sejde z mysli,, tady platit nebude. Ale snad to ve Vašem věku snad zvládnete.

Datum: 16.01.16 23:14

Strakatý pse, ona je zákeřná, takže hned tak nepřestane.*blee*

Datum: 16.01.16 22:56

omyl

doplněno 16.01.16 23:12:

Myslím že to nezvládne. Protože čestný člověk tohle nedělá a já věřím tomu že to ještě může mít dohru až na to dotyčný přijde, protože je to trestné.

Je za to až 2 roky. Že jste stalker. Dotyčná ho ale nemiluje, jen má za to, že je jejím majetkem.

Šokne ji až za ní přijde policie. A vyvede ji z omylu, že má na to právo.

Osobně se domnívám, že má heslo k jeho pošt. schránce a proto ví co si píšou, protože na fejsu to je trochu jinak.

Co se ráno postavit před zrcadlo, jestli se ze sebe třeba nepoblinká...

doplněno 16.01.16 23:28:

Omlouvám se admine, ale tak nějak vážně nesnáším když mají lidi pocit že musí druhým ubližovat, protože je odmítl. A pronásledování je špatná věc. Někdy tohle končí i tragicky. Ještě jednou se omlouvám.

Upozornění od sys ladinpraha 16. 01. 2016 23:41:23
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.
Zdrž se ve svých příspěvcích moralizování a prezentace domněnek. Reaguj pouze na to, na co se tazatel skutečně ptá, pokud k tomu máš co říct.

Datum: 16.01.16 23:35

Hm a to kvůli takovému brecite do polštáře, který si vzápětí po vašem rozchodu najde novou známost? Možná se už znali dříve... Snad jen tolik. Asi o vás tolik nestál. Zní to tvrdě, ale je tomu bohužel tak. A už mu nectete jeho korespondenci. Jste snad masochistka, že si musíte číst o tom, jak jejich láska vzkvétá, zatímco ta vaše pohasla? Achjo, co se ženskými udělá malé sebevědomí a závislost na někom, kdo si jich vůbec neváží...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.