Masturbace/sex - vyvrcholení

Od: Datum: 16.01.16 14:38 odpovědí: 6 změna: 21.01.16 19:04

Zdravím, jsem kluk, je mi 17 let a měl bych dotaz: Jako každý člověk prostě a jednoduše masturbuji.. Mám chvilky kdy mi stačí jedno vyvrcholení a prostě už se mi nechce.. ale někdy prostě mám chvilku kdy chci ještě alespoň jednou... a to je ten problém.. na poprvé je to vždycky "lehké" a fajn.. ale na podruhé je to velmi namáhavé, a strašně těžké se "udělat"... a už to taky není jako na poprvé.. - to samé při sexu.. Když už teda spím s holkou tak se "udělám" 1x a potom už to strašně dlouho trvá než se udělam po 2x :/ ... Je to věkem? Nebo nějaká vada - od mala mám jen jedno varle.. může to být tím? :/

Btw... když už jsme u tohoto tématu, chci se zeptat do kolika let roste penis.. né, že bych to nějak potřeboval ale zajímá mě to :)

Předem děkuji za ROZUMNÉ odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.16 14:44

To, že na to znovu nemáš náladu a je to těžší je úplně normální věc, trapit se tím opravdu nemusíš.
A do kolika roste? Těžko říct... Asi, tak dlouho jako ty?

Ohodnoceno: 0x

Od: patas
Datum: 16.01.16 14:46

Spíše, že když tu náladu mám a chci tak to nejde moc :D :(

Od: czello
Datum: 21.01.16 01:07

Hlavně jde o to, jak dlouhá je pauza mezi prvním a druhým "číslem". A pokud to jde bez pauzy, tak buď jedině rád, že to jde ;)

Datum: 21.01.16 09:48
Skus na podruhý rúzně měnit polohy ,skus to i na jiných místech krom postele prostě si v sexu hraj pokud do toho bušíš jen v leže tak se stoho stává otročina ,další co zkus je při tom myslet na nákou další hezkou babu to by ti taky mohlo pomoct.

Datum: 21.01.16 13:36

Nejsem chlap, ale ... *smich*

1. je úplně normální, že někdy chce člověk jednou a jindy víckrát. Nálady jsou proměnlivé a chuť taky ;)

2. taktéž je úplně normální, že po první ejakulaci ta druhá trvá déle - zpravidla mnohem déle. Ber to tak, že jsi vyprázdnil obsah, a ten se musí teprve dotvořit, aby bylo zase co vydat.

3. počet varlat s tím rozhodně nesouvisí :)

4. penis roste tak dlouho, dokud roste a vyvíjí se jeho majitel, tj. do 19-21 let. Nečekej ale, že za dva roky bude mít o pět cm víc.

Datum: 21.01.16 19:04

Je celkem normální, že napodruhé je to těžší, někomu se to nezdaří vůbec. Jedno varle může asi ovlivnit množství spermatu, tohle by tím ovlivněno být nemělo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.