Nandrolon a bolesti kloubů

Od: Datum: 14.01.16 12:06 odpovědí: 2 změna: 14.01.16 22:36

Ahoj, mám už pár let problémy s klouby (kolena, ramena, skrz přetěžování) nic nepomáhá ( kloubní výživy, operace taky nic moc). Jsem rozhodnutý dát kůru nandrolonu. O posilování atd. něco vím ale o AS nic moc. Poradí mi někdo, jak dávkovat, s čím kombinovat skrz vedlejší účinky ( myslím že testosteron po vysazení), doba kury apod? Nejlépe soukromou zprávou, moje výška 84-85 kg a výška 179cm, díky.

doplněno 14.01.16 12:08:

Výška 179kg a váha 84-85 kg. *****

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.16 15:58

Kolik máte roků? Všechny bolesti kloubů jsou pod souhrnným názvem -revma. Měl byste zajít k revmatologovi. Ten nechá odebrat krev a určí, jakého původu bolesti jsou. Artroza, artritida, dna, bechtěrejev, lupenka a ještě několik takových a podobných hnusů. Revmatolog upřesní, pojmenuje a určí léčbu. Netroufla bych si na nějaká anabolika nebo kortikoidy, bez dozoru lékaře. *hej*Ta kůra nandrolonem, to jsou nějaká anabolika? Co to přesně je?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.01.16 22:36

http://www.bike-forum.cz/foru…h-lecba-alavis-nandrolon.html

Jukla jsem na net a docela mě to poděsilo. Bez doktora bych to nebrala. Ale protože o tom nic nevím, tak se dál nebudu vyjadřovat.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.