Rok spím s chlapcem ale co teď?

Od: Datum: 13.01.16 19:41 odpovědí: 13 změna: 18.01.16 16:45

Prosím poradte. Už rok spím s jedním klukem, je to celé čistě jen o sexu. Alespoň z jeho strany. Já mám dny kdy to beru, a dny kdy na něj myslím a chtěla bych možná i více.Kolikrát se kvůli němu trápim, ale pak si řeknu že to nebudu hrotit, nic nebudu rázně ukončovat, že bych z toho byla ještě více špatná. Nedokážu mu dát prostě jen tak sbohem.Jen mi připadá že se tím ochuzuji o případné jiné vztahy. Neříkám že na mě stojí zástup chlapů ale člověk si moc ani okolí nevšímá. Je mi 24 let, neměla bych začít už trochu myslet do budoucna, tenhle "vztah" utnout a být připravená na nějaký vztah, který bohužel ani nemusí přijít?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.16 19:50
avatar

To je zvláštní,že to nevadí jemu.Je ženatý nebo má jiný vztah?Po roce chtít jen sex,to je divné.Skončila bych...jak nemáš neodbytnou potřebu sexu,tak proč strácet čas.


doplněno 13.01.16 19:56:

Ven s ním asi nechodíš,takže seznámit se můžeš i s jiným,ale budeš si připadat jako bys podváděla toho svého"milence" a těžko navážeš vážný vztah.Proto to skonči,bude to bolet,ale lepší než se v tom plácat.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 13.01.16 19:53
avatar

Zdravím, vztah založený čistě na sexu nikam nevede. Ty mu děláš pomyšlení, kdykoli se mu zamane, a co z toho. Ochuzuješ se o bezpočet šancí navázat normální vztah. Omlouvám se za upřímnost, ale nesnesla bych být jen něčí podložka.

Pokud chceš trvalejší vztah s láskou, tak se holt budeš muset nabíječe vzdát, zároveň to nepůjde. Taky nikde není řečeno, že za dva měsíce potkáš toho pravého. Ale život je hlavně o hledání. :). Ve čtyřiadvaceti si zoufat, že vztah nemusí ani přijít, je docela zbytečný a brzo k tomu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 13.01.16 19:54
avatar

Určitě Vás to bolí, ale snad mu nebudete dělat matraci, dokud je mu libo? Pokud chcete vzájemný vztah, tak si s ním promluvte, řekněte mu, jak to cítíte a jak si to dál představuje a ať se vyjádří také, a podle toho se pak rozhodnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.16 20:09
avatar

Buď chcete vztah nebo jen poměr. Záleží jen na Vás co chcete víc a podle toho se rozhodněte. Jste mladá a určitě potkáte někoho komu budete stát za víc, než jen za kratochvíle v posteli. Milenkou jste už rok, ale partnerkou ne. Nevyhovuje Vám to, tak to změňte! Přemýšlejte o tom, proč to udělat a nehledejte důvody proto, proč se spokojit jen s rolí milenky v životě někoho, kdo od Vás ani víc nechce. Komu vyhovujete jen na to jedno...

Ohodnoceno: 5x
 
Od: mp*
Datum: 13.01.16 21:11

Je fakt, že vztah založený jen na sexu asi spíše bude vyhovovat muži (podle mě). Pokud to ale máte ráda, tak to není nic proti ničemu. Ono, když to řeknu surově, tak většině mužů ani v tomto směru ani o nic jiného nejde. Tak odmysleme si příběhy o tom jak chce budovat a zabezpečit rodinu a tak dále. Ale stejně podle mě jde nejvíce jen o to jedno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.16 22:01
avatar

Zcela upřímně - podle toho, jak popisujete současnou situaci, je už asi každá rada "drahá".
Možná už je to tím, že sem ze starší generace, kdy to, čemu se dnes říká "kamarád (kamarádka) s výhodami" (a do čeho vy jste si vlezla) neexistovalo, ale já to dodnes tak nějak nepochopil, jak to vůbec může (čistě prakticky) fungovat. Teoreticky ano - 2 lidé se stýkají za nějakým účelem, v tomto případě za účelem sexu. OK - to se dá asi pochopit. Ale už hůře (tedy aspoň pro mne) je pochopitelné, jak zabránit tomu, aby se jeden z nich časem nezamiloval a nezačal ten z praktických důvodů vzniklý vztah brát jinak. A většinou jsou to holky, které to původní čistě praktické zaměření začnou ve svých představách přetavovat v něco jiného. A v tom vidím ten problém a možná proto tohle nedokážu pochopit.
Dřív platilo, že když mám kamarádku, tak je to kamarádka i kdyby sebevíc důvěrnější, ale pořád jen kamarádka. Jakmile to ujede k sexu (přesněji ke styku), už to nikdy nemůže být kamarádka, ale je to někde jinde. Protože vždycky to minimálně jeden z toho páru začne brát jinak než jen jako kamarádství.
Na vztah "kamarád (kamarádka) s výhodami" musí být 2 zcela sebevědomí jedinci, kteří přesně vědí, co a proč dělají a kde jsou ty hranice. Což ve vašem případě už nejspíš neplatí. Takže máte vlastně jen 2 možnosti
- přetavit to ve vztah
- ukončit to, protože už to není jen o "kamarádském sexu", ale chcete víc a k tomu to nesměřuje
Celkově si ale nemyslím, že "kamarádství s výhodami" někoho ochuzuje o případné jiné vztahy. Pokud je to dané přesně vymezeným účelem, je možné ho zrovna tak rychle ukončit jako to rychle začalo. Někdo sexuální potřeby řeší prostitutkami, někdo placenými společníky, někdo pornem - vy jste si na to prostě našla kamaráda. OK - nevidím důvod, proč to odsuzovat. Změní se podmínky, změní se i toto.
Celé je to ale na dlouhou debatu, na kterou tady není ani prostor, ani to správné místo (protože tohle řešit ve veřejném prostoru není zrovna to pravé ořechové).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.01.16 06:20
avatar

Kapička má pravdu. Buď chcete vztah nebo poměr. Ale co chce on? Možná, že mu to vyhovuje, možná, že se ptá stejně jako vy a stejně jako vy se bojí něco změnit. Zeptejte se ho a tím pro něho a hlavně v sobě nastartujete možnost zěměny. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.01.16 07:09
avatar

Co vlastně od života očekáváte? Ve Vašem věku jsem byla 4 roky vdaná za hodného muže a měli jsme už roční holčičku. Je fakt, že byla jiná doba.

Roky Vám utíkají, pokud byste také ráda rodinu, dala bych tomuto partnerovi sbohem a hledala si vztah opravdu založený na vzájemné lásce, nikoliv jen na nezávazném skotačení. Jeho chování mi připadá, nic ve zlém, jako by k Vám chodil jako k nějaké erosence, až na to, že to má zadarmo. A to je opravdu dost málo, myslím, že si sama sebe příliš vysoko neceníte, když toto už rok trpíte. A není za tím žádná láska, touha, porozumění, jenom - hop!;) Co to přináší Vám?

Je zajímavé, že ani on si nehledá děvče z lásky, ale stačí mu jenom si zašpásovat. Zřejmě je dost povrchní. Mně by to tedy hodně vadilo, po pravdě, ani bych se k tomu bez lásky nepropůjčila. Člověk by si měl vážit sám sebe. Neřekla bych mu, že se rozejdete, protože spolu de fakto nechodíte, spíš bych mu řekla, aby v pátek už nechodil a už ani nikdy jindy. A bude to! Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.01.16 10:15
avatar

Se mi nechce věřit, že tento dotaz napsala čtyřiadvacetiletá žena.

Kolik let je tomu klukovi? Jestli je mu osmnáct, tak se nedivte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.16 10:33

zkus to s ním probrat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.16 17:06
avatar

Sama dáváte do úvozovek slovo vztah. To znamená, že si dobře uvědomujete o čem to je. Je třeba se rozhodnout, ale lehké to nebude. Asi máte strach zůstat sama. Nevěříte si, a myslíte si, že pořád lepší "vrabec v hrsti, než holub na střeše". Rok je dost dlouhá doba na to, že se člověk jaksi zabydlí v určité situaci, ale je také hodně dlouhá na to, abyste už dnes přesně věděla, jestli to z jeho strany může vyústit i v opravdové soužití, nebo jestli máte jistotu, že jemu jde jen o jedno. Prostě si občas za Vámi dojít pro to, co třeba doma nemá tak často. Pokud je tedy zadaný. Přece tohle už musíte vědět. Ale to nikdo za Vás bohužel nevyřeší, můžeme jenom říci názor naprosto nezainteresovaných lidí a tak to také může být pro Vás dost tvrdé si to pročítat. Také jste se už neozvala. Ale myslím, že tady odpověděli lidé podle svého nejlepšího svědomí. Pokuste se z toho "vztahu" vymanit, nebo ho uvést na tu správnou cestu. Vždyť s tím člověkem sdílíte tu nejdůležitější část svého intimního života, zkuste mu položit otázku jak si to představuje do budoucnosti on. Musíte mu dát najevo, že Vám to už přestalo stačit a podle toho se rozhodnout. A podotýkám, že jestli jste si na něho zvykla Vy, tak si také zvykl i on na Vás a třeba je nutné, aby si to uvědomil. Chlapi jsou v tomhle trochu jiní než ženy. A někdy se jim musí pomoci, aby otevřeli oči.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.16 17:29
avatar

Ano!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.01.16 16:45

Jestliže tenhle vztah nemá budoucnost, potom je to docela rozumná úvaha.Já na moji povahu, bych ani s tímhle nezačínal, je jisté, že nezávazně to muži vyhovuje, vy ale nesete větší riziko. On se sebere a půjde dál a vám nezbude nic, ovšem jen když to dobře dopadne.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.