Moje matka je zlá

Od: Datum: 12.01.16 14:37 odpovědí: 8 změna: 13.01.16 07:10

Ahoj. Moje matka mě nenávidí. Já jsem se hrozně snažila aby aspoň předstírala že mě má nachvíli ráda. Ale už nemám trpělivost :(. Čím víc jsem starší, tím je to horší. Už mě začala i bít a já nevím proč. Musí být nějak psychicky porušená nebo tak něco. Prosím poraďte kam bych třeba měla jít :(.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.16 14:48
avatar

Linka důvěry?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.01.16 14:52
avatar

Kolik je Ti roků? Jak se učíš, jak pomáháš doma? Pokud máš sourozence, je matka zlá i na ně, nebo jenom na Tebe? Kdy to celé začalo? Nemá Tě ráda už odmalička, nebo se to začalo dít až později? A co na to taťka, ten se Tě nezastane?

Napsala jsi toho hrozně málo, abychom mohli soudit. Pokud jsi v právu, snad jen linka důvěry /jak už rádce psal/, či sociálka. Jaga.

Je důležité posoudit, zda je matka k Tobě doopravdy hrubá, či zda je "zlá" jen proto, že Ti třeba nechce koupit nový model mobilu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.01.16 14:54

Zdravím tě, kolik je ti let? pro děti existuje Linka bezpečí 116 111,tam je možnost se svěřit a požádat event. o pomoc. Nebo se svěř někomu staršímu, učitelce pokud jí věříš, nebo na sociálním odboru orgánu péče o dítě na úřadě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 15:26
avatar
Pokud se matka chová neadekvátně, tak linka důvěry, ve škole by taky měli poradit někoho kompetentního. Na druhou stranu, byla i žaloba rodičů za týrání a nakonec se zjistilo, že po shnilém spratkovi pouze vyžadovali, aby si uklízel svoje věci, šel se smetím a podobné běžné věci. V takovém případě by to vzájemným vztahům moc neprospělo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 12.01.16 17:50

Nemám pocit, že by si viky vymýšlela. Cítím z jejích vět zoufalství a bezmoc. Ostatní rádci poradili dobře s linkou důvěry.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 19:06
avatar
To snad nikdo netvrdí. Pokud má problém, ať se nebojí ho řešit. Později by to bylo jen horší. Na druhou stranu známe puberťáky, tak proč nezmínit druhou stranu mince. Nepomůže rodina?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.16 19:11
avatar

Co babička, nebo teta? Byla by možnost jít na čas k nim?

Zavolej na tu linku důvěry, tam nemusíš říkat jméno, jen vše vysvětlíš a oni ti přesně řeknou jaké máš možnosti.

Držím všechny palečky, ať ti to dobře dopadne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.16 07:10
avatar

já jsem jednou provždy utekl z domu. Ale je fakt, že v té době mi už bylo devatenáct. Kolik je tobě?

Tvoje matka možná zápolí sama se sebou, se svými letitými ambicemi a frustracemi a se svojí vlastní nemohoucností, kdy neuspokojivý stav se nemění a světlo na konci tunelu se stále neobjevuje a neobjevuje.

Jestli chceš lepší radu, napiš trochu víc. Kdo je tvoje matka, co dělá, jak se chová ke zvířatům, co táta, žije s vámi nebo s někým jiným atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.