Nakup na aliexpress

Od: Datum: 09.01.16 17:39 odpovědí: 7 změna: 29.03.16 12:46

Zdravím,asi před měsícem jsem nakupoval na aliexpress mám problém že nevím co se ted děje se zbožím obvykle tam dali číslo zásilky které jsem zadal na českapošta.cz track&trace sledování zásilek a tam jsem si zjistil kde je ted tam píší toto

Tracking number 33306322625 a nevím kde zjisti a jak kde s zboží nachází každopádně by už mělo být v čr nicméně na poště to určit neumí.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.16 17:52
Každopádně v ČR být nemusí! O vánocích mají zásilky zpoždění i 3 měsíce... Jen požádej prodejce ať ti prodlouží čas o 40-50 dní a čekej. Přes toto období je to vždy zdlouhavé, krom ebay. To mi chodí do 3 týdnu, ale aliexpress trvá dlouho. Sledování taky v mnoha případech nefunguje (hlavně když je to jen číslo bez písmen).
Ohodnoceno: 0x

Od: toxxx
Datum: 14.01.16 14:54

Zdravím,píše mi to status finished zásilka nikde na poště o tom nic není sice šlo o čepici za 2 dolary ale i tak nevíte co se stím dá dělat?Toto mi to napsalo.Díky

International Shipping CompanyTracking NumberRemarksDetailsSellers Shipping Method33306322625

Refresh

This shipping method used by your seller is to ensure a more efficient shipping service. You can track your order herewww.pecg.com.cn/. For more information, please contact the seller

Order Number:

70186048795558

Status:

Finished

Reminder:

Order has been automatically confirmed by the system because no action received from buyer within the buyer protection time.

Od: aliexpres
Datum: 09.01.16 17:53

Hlavně si hlídejte lhůtu ve sloupci Awaiting delivery. Pokud projde nikdo ti nic už nevrátí a zboží nemusí již vůbec přijít

Datum: 09.01.16 18:14

většinou je u objednávky i odkaz na přepravce, obvykle china air mail, je dobré kouknout se přímo na jejich stránky, ČP to tam kolikrát nedokáže vysledovat. Jinak, byly vánoce, osobně mi zásilky z Aliexpressu chodí okolo 3-4 týdnů, stalo se i po 6ti, takže s tím že "by už mělo být v čr" bych si nebyl tak jistý

Datum: 09.01.16 19:21
Neplaš, i 2 měsíce jsou běžná doba

Od: kor
Datum: 09.01.16 23:37
Sledování zásilek ze zahraničí vůbec neřeším jelikož je celkem nepřesné hlavně tedy když se jedná o nákup s poštovným zdarma, není čeho se bát..

Od: aliexpres
Datum: 23.03.16 19:01

Mně by spíš zajímalo jak teď Aliexpress nabízí slevy. Snad mají nějaké výročí, tak co se tam nechá získat. A pak to nabízené použití mobilní aplikace s kterou by měl být nákup levnější. Nějak se nedaří otevřít nabídku přes aplikaci, že by byla cena nižší. Počkám do 29.3 zda se nabídnou levnější ceny u označeného zboží.

doplněno 29.03.16 12:46:

Nikdo neví?

Nedávno hodně zboží zdražili, ale ode dneška prodávají za původní ceny, ovšem nutno objednat přes mobilní aplikaci. Je to v rámci výročí. Těžko říci na jak dlouho.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.