Vrácení peněz-Amazon

Od: Datum: 08.01.16 19:54 odpovědí: 4 změna: 10.01.16 20:34

Dobrý den.Objednal jsem u Amazonu CD od jednoho prodejce.Peníze se odečetly z karty,dostal jsem takový ten potvrzovací mail od Amazonu.Ještě týž den jsem ale dostal nový mail od Amazonu,že objednávka je zrušena ze strany prodejce s omluvou.Obrátil jsem se na prodejce a ten to potvrdil.To bylo 5.1.

No a mě by zajímalo,jak dlouho trvá,než se peníze vráti zpět na kartu.Jestli třeba máte nějakou zkušenost.Doteď se tam zatím neobjevily.Děkuji.

doplněno 10.01.16 12:06:

Ještě doplním otázku.Pokud byla objednávka zrušena ze strany prodejce,pošle peníze zpátky na kartu automaticky nebo mám něco vyplňovat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.16 13:05

Náš zákon říká vrátit co nejdříve, max lhůta 14 dnů. Jestli Amazon ctí naše zákony nevím. Vaše doplnění - je nutné se podívat do obchodních podmínek Amozonu a celý případ si nastudovat. Tady někdo může říci svůj názor, který může být chybný a vy budete pak třeba škodný.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.01.16 13:18

Děkuji za odpověď.Já jsem se obrátil na prodejce,který to prodával přes Amazon a ten mě odpověděl.že si je toho vrácení vědom,ať jsem trpělivý.Ale já ani nevím ,kdo ty peníze bude vracet,zda Amazon,na který se dle údajú peníze odečetly,nebo prodejce.Co se týče těch podmínek,to je obtížné,protože je toho moc a já používám překladač,neboť německy neumím nic a anglicky trochu.A i když jsem se tam snažil najít něco jako vrácení peněz z důvodu zrušení objednávky ze strany prodejce,tak se mi to nepovedlo.V každém případě děkuji.

Datum: 10.01.16 19:26

Pokud je to tak velmi krátká doba, tak nepanikařte. Amazon je velmi solidní prodejce a pokud potvrdili, že o tom ví, tak zpracovávají i vratku (platbu k uhradě - vrácení peněz). S Amazonem mám nejlepší zkušenosti, jen to trvá pár dní. Myslím, že co nevidět budete mít platbu zpět. Nebojte. A předpokládám, že pošle platbu automaticky zpět. ( k doplněné části Vaší otazky)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.01.16 20:34

Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.