Co mám dělat a můžu se nějak bránit?

Od: Datum: 06.01.16 20:07 odpovědí: 9 změna: 29.07.16 04:14

Včera jsem byl u lékaře na ORL ohledně oteklých uší které strašně bolely a když mě přijala sestra tak jsem viděl jak si mě pan doktor vůbec nevšímá a luštil tam křížovky a potom se na mě podíval a tak jsem mu to řekl co mě bylo a on na to že si sedím na uších a že na mě kašle že teď luští křížovku a potom řekl ať odejdu že už mě vyšetřil a přitom mě vůbec nevyšetřil a jen tak mě řekl že si sedím na uších.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.16 20:11
avatar

...a ještě tu o Karkulce...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.01.16 20:19
avatar

Nevěřím. Ale bránit se můžeš tak, že vyhledáš jiného lékaře.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.01.16 20:19
avatar

Zdravím. Nevěřím tomu, že by jakýkoli lékař řekl "kašlu na vás, teď luštím křížovku".

Každopádně je vždycky možnost si lékaře vybrat. Tak vybírejte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.01.16 20:31
avatar

No, jestli to je pravda, co píšete, nechce se mi tomu totiž vůbec věřit.Kdyby bylo 1.dubna, tak řeknu, že je to apríl.Přesto vám poradím.

Při podezření na odborné pochybení lékaře nebo neetické jednání, můžete podat stížnost na Českou lékařskou komoru. Česká lékařská komora je povinna se vaším podnětem zabývat.Stěžovat si lze na neetické nebo neodborné jednání lékaře do jednoho roku od doby, kdy k němu došlo. Stížnost nemusí podat samotný poškozený pacient, ale kdokoli (např. příbuzný). Stížnost musí být písemná a měla by být vyřízena do šesti měsíců od jejího přijetí.
Jestli nebudete souhlasit s tím, jak byla stížnost vyřízena, můžete podat do patnácti dnů od obdržení rozhodnutí revizní komise námitku, o níž následně rozhoduje Čestná rada České lékařské komory. Proti jejímu rozhodnutí se ještě může odvolat lékař, proti kterému je řízení vedeno, nebo pověřený člen revizní komise.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.01.16 20:47
avatar

- no - jako fór je to docela dobrý !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.16 21:09
avatar

Nazdar Andrzéne, pan doktor by se asi divil co o něm píšeš, seš si jistý, že v ordinaci po pracovní době, nebyl údržbář? Pokud je na to šprochu jen malý kousek pravdy, tak vyměnit lékaře. Omlouvám se za tykání.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 06.01.16 21:26

*smich**zed**zed*to jsou věci:::::!*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.16 21:24
avatar

To bude vážné. Uši oteklé tak, že ti zakrývaly výhled a nepostřehl jsi, že jsi byl vyšetřen. A sedět si na uších taky není u lékaře nejvhodnější, je lepší slyšet, co ti říká. Vždycky máš možnost lékaře změnit nebo si stěžovat, že jeho přístup nebyl takový, jaký by si tvoje uši zasloužily.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: satanica
Datum: 29.07.16 04:14

Sice pozdě , nežli vůbec . Naše zdravotnictví je podobné pojmu ,,panoptikum ,,. Ti, co odpovídají , posměšně a hloupě , poukazují pouze na neznalost tohoto prostředí . Vězte ,že lékaři luští křížovky ,pijí kávu , svačí ,telefonují a nebo se jim nechce pracovat . Pacient je nezajímá ! Ti , kteří nechápou ,ať raději mlčí .

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.