Vakuova pumpa

Od: Datum: 05.01.16 22:04 odpovědí: 7 změna: 05.01.16 22:37
Dobrý den,mám dotaz na chlapy co používají vakuovou jestli mají větší objem a jak zvětšit žalud prý je taky vakuová na žaludy a funguje?Diky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jh*
Datum: 05.01.16 22:07

Při použití pumpy vám v tom vakuu na tu chvíli penis "nateče". Penis ani žalud ničím trvale nezvětšíte. Až na to někdo přijde, dostane nobelovku.

Ohodnoceno: 1x

Od: dede
Datum: 05.01.16 22:12
Díky za odpoved já myslel když se naleje ne na pořad ale jestli je poznat okem rozdíl když se použije pumpa.
Datum: 05.01.16 22:18

Pokud ho máte stále v té pumpě a v podtlaku, pak to znát je. Jenže po vyndání, je během krátké doby po legraci.

Ohodnoceno: 1x

Od: tchorech
Datum: 05.01.16 22:18

jh

mám na tebe otázku, protože jsem se o tohle taky zajímám díky mé neobdařenosti a co jsem zjistil

1) existují fora (pegym) apod kde jsou reální lidé co se o tohle zajímají a taky tam jsou jejich výsledky ( je třeba se tím proklikat ) - samozřejmě to není za pár minut, chce to vůlu, nějakou větší dobu a zadaří se

2) když se podíváš na oficální stránky tady těch nástrojů apod. tak nezaráží tě, že skoro všude se objevují nějaké ty garance? A netvrď, že kdyby to nefungovalo tak byse s nimi nikdo nesoudil

a k otázce - ty máš nějaké zkušenosti? nebo nechápu jak všichni mohou říct, že to prostě nejde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.16 22:25

Já zrovna pumpu nepotřebuju ani omylem, nicméně jsem jí párkrát vyzkoušel. Takže mluvím ze zkušenosti. Co se kde píše je úplně jedno. Žalovat může také každý každého.

Od: tchorek
Datum: 05.01.16 22:35

bude to znít divně, ale zajímal by mně okamžitý výsledek po napumpování. Tak já nepsal o pumpách, ale především o "natahovácích" - cca 8hod za den

Datum: 05.01.16 22:37

Okamžitý výsledek je velmi dobrý.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.