Propadlé eurodotace

Od: Datum: 05.01.16 20:25 odpovědí: 3 změna: 05.01.16 22:10
avatar

Co si myslíte o propadlých Eurodotacích? Mě to teda pěkně rozčiluje, když mě TV bombarduje neustálými žádostmi o příspěvek na nemocné děti, postižené, kozy pro Afriku, Unicef pro mimčo s tuberkulózou, když mají lidé sbírat víčka z petlahví atd. I když přispívám měsíčně dárcovskou SMS, je to jen kapka v moři. a pro uprchlíky je peněz dost? Neproběhnou jedny Vánoce, abych neobdržela obálku s pohlednicemi a samozřejmě složenkou od invalidů... Nemyslíte, že za promrhané Eurodotace by měl jít někdo sedět, stejně jako za zpronevěru?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.16 20:29

Eurodotace jsou svinstvo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 20:32
avatar

Dotace jsou věc složitá, hlavně u nás:( Problém je v tom, že se neví co bude za rok, není žádná koncepce, obce dělají projekty do šuplíku a čejkají, jestli se do nějaké dotace nevejdou. Když se nějaká dotace vypíše, tak se to snaží narychlo stihnout a pak je tam plno chyb a dotace se musí vracet. Takže to není chyba obcí, to je chyba těch nahoře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 22:10
avatar

No vždyť to jasně píšu, že vláda, politici.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.