Borelioza III stadium zkušenosti

Od: Datum: 05.01.16 16:36 odpovědí: 7 změna: 05.01.16 23:26

Přeji hezký den,

Má zde někdo zkušenosti s léčbou Boreliózy ve III stadiu (případně neuroboreliózy) v již chronické formě?

Zkusím nastínit různé možnosti, které se nabízejí a poprosím o konkrétní zkušenosti.*hi*

- Antibiotika třetí generace nitrožilně

- Frekvenční terapie, a její obdoby

- ATB léčebné protokoly, případně jaké

- Lidové léčitelství obecně

- Léčitel Mudr Jonáš a jeho hologramy

- MMS a jeho nější generace

- Koloidní stříbro

;) prosím, nepotřebuji povšechné, běžne dohledatelné informace, ani informace o řádně zaléčeném prvním stádiu, kterých je statisticky většina.

Hledám, a ptám se na informace od někoho, kdo má zkušenost ,s plně manifestujícím třetím stádiem Boreliózy, případně Neuroboreliózy.

Zejména se jedná o příznaky typu: kongnitivní deficity, atralgie, kořenové syndromy, artritida, poruchy zraku, kaudální syndromy, kartritida.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hoi
Datum: 05.01.16 16:58

Před 15ti lety jsem měl zkušenost s úpornou chlamydií trvající 2 roky, která ovšem téměř nezpůsobovala žádné obtíže. Je to chováním podobný tvor jako borelie. Proto píšu. Jediný smysl má atb + chemo ve spolupráci se zkušeným imunologem, který ví, co léčí. Frekvenční ter., protokoly a Jonášovy nesmysly NE. Najděte si kvalitního imunologa, chce to rozsáhlý krevní rozbor. Problém máte ve své imunitě, která není schopna společně atb to zlikvidovat. Mně pomohly dlouhodbě injekce Subcuvia, Imodin, Imunor, Luivac a k tomu atb a chemoter. Trvalo to přes rok a půl, než jsem se jich zbavil. Než se zjistilo oč jde, trvalo to půl roku, kdy mně lékaři posílali i na psychiatrii... a nevěřili, že mi je vnitřně mizerně. Držím palce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.01.16 17:17

Dík za zajímavý a logicky podložený názor, snad bych jen trošku oponoval, že kombinace atb a imuno terapie společně s chem je také protokolem, byť vyvořeným na míru.

Jinak pokoukám po té chemoter. ta mně celkem překvapila...každopádně díky za názor:)

Datum: 05.01.16 18:01
avatar

Boreliozou jsem byl nakažen asi před 20 lety.V té době se zjistila přítomnost aktivního původce a lékařka zajistila léčení ATB.Protože se bakterie může šířit i nervovým systémem,projevuje se i značnou bolestivostí míst,kde jsou nervová zakončení.U mne se konkrétně už dlouho po doléčení projevilo zhoršené vidění a bylo zjištěno prosáknutí oční sítnice.Jsem přesvědčen,že jiné léčení,než lékařský dohled až několik měsíců, může hluboce poškodit celý imunitní systém.V celém organizmu přetrvává vysoký stav obranných látek,jakoby chronický projev nemoci,ale borelie v krvi přítomny nejsou.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 18:18

Při vší úctě Jabrako, dotaz zněl na třetí stádium, bavíme se o ATB třetí generace, a konkrétních zkušenostech s oním třetím stádiem. Krom toho poslední věta je čirý nesmysl. Ale i Tak děkuji byť jste neporadil*nevi*

Datum: 05.01.16 19:49
avatar

Nevím,co bys od laika chtěl slyšet?Doporučil jsem každému,kdo by se cítil být napaden touto nemocí,aby se vyhnul působení pochybných léčitelů a terapií ,Nevím co pokládáš za třetí stádium,jestli neléčenou boreliozu,myslím,že zaváhání v léčbě ohrožuje život.To by mělo jako informace stačit.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hio
Datum: 05.01.16 20:00

Měl jste na mysly tzv. protilátky pozdní fáze, ale nesprávně jste se vyjádřil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 23:26
Jabrako III stádium je prostě III stádium. Tak jej nazývají lékaři. Není to nic o zanedbání.
Pokud nevíš co je to III stádium a nevíš na co se ptám, tak prostě neodpovidej.
Ostatně podle toho, že se snažíš odpovědět na otázky kterým kolikrát nerozumíš, tvoje odpovědi někdy vypadají.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.