Jak prodat svou vlastní knihu

Od: Datum: 02.01.16 20:51 odpovědí: 1 změna: 03.01.16 07:54

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte kde prodat svou knihu/knihy. Napsal jsem vlastní knihu, vím již kde a jak ji vydat , ale nevím kde ji prodat, nechci ji prodávat přes aukro protože je nikdo nekoupí...už jsem přes aukro prodával a nevyšlo to i když jsem dal minimální cenu jakou jsem jen mohl. Předem děkuji za pomoc. Benjamin Dunajevský.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.16 07:54

Vydavatel se přece postará i o distribuci. Nebo jste si nechal knihu vytisknout úplně soukromně a na své náklady? To se divím, protože to je dost drahá "sranda", v řádu několika desítek tisíc. Dělal Vám někdo korekturu textu, nebo ne? A co obálka? Pokud ale máte už hotové výtisky, tak zkuste nabídnout do knihkupectví. Ale pokud to budete dělat sám, asi neuspějete, protože jak by to pak knihkupectví fakturovalo? Pak také můžete jít třeba na nádraží a otevřít si tam stánek. Ale to jsou další výdaje a běhání kvůli povolení. Nebo někde na ulici. Předpokládám, že potřebujete dostat zpátky alespoň náklady, které jste už investoval. Nejlépe by bylo, kdyby jste se obrátil na to vydavatelství.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.