Mám šanci uspět

Od: Datum: 31.12.15 18:43 odpovědí: 4 změna: 31.12.15 20:16

Má šanci na úspěch ještě v dnešní době založení nového poskytovatele Internetu tedy založení vlastní sítě, výstavba vlastních antén a poskytování internetu nebo je již trh dnes tak přesycen, že je lepší začít podnikat v něčem jiném?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.15 18:51
avatar

Záleží kde, a za jakou cenu... dnes už spousta společností vydělává na tom že má infrastrukturu hotovou a jen udržuje/rožšiřuje, od nuly se asi vyplatí jen v místech kde ještě nikdo není (a tam to bývá dost obtížné a nevýnosné)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 18:54

Umíte to lépe nebo levněji než ostatní?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: scv®
Datum: 31.12.15 20:06
avatar

Lepší by asi bylo koupit nějakou zaběhnutou síť, kterou už provozovatel nechce a dát ji do pořádku.. dělat novou by mělo smysl jen v zajímavé lokalitě, kde žádná síť není.. existuje ale taková?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 31.12.15 20:16

Je-li kapitál má to cenu. Být prostě lepčí, mít ostřejší lokty, slušná cena, servis, něco nabídnout, dáárek, přetahovat zájemce. Hloupější se chytí bez problémů. Není třeba jet po drátě. Výhodou je, že třeba u SVJ to nelze zamítnout. Je v barácích více poskytovatelů, u nás tři, dva na kabelu jednom, jeden wifi. Kde není, vybudovat kabelovou síť. A co vesnice, nepokrytá území.
V čem jiném podnikat, jsou na to znalosti? Hledat nové možnosti, využívat nové technologie, služby, výroba? Pořád vznikají nové firmy. Chytří mají šanci!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.