Mají černoši rádi bělochy?

Od: Datum: 31.12.15 13:39 odpovědí: 23 změna: 03.01.16 23:47

Ahoj, obecně dosti známým faktem je, že například Vietnamci mají velmi rádi bělochy - bílou pleť, tak nějak povšechně se to ví. Jak je to ale s Afričany, řekněme - Uganda - Keňa, Etiopie..? Mají rádi bělochy (líbíme se jim fyzicky)? Vnímají nás jen jako exotiku? Nebo jsou často rasisté..? Máte o tom nějaké informace? Vím, že každý člověk je jiný ale zajímá mě tak nějak pohled mas - většiny na střední a západní Evropu...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: missdance
Datum: 31.12.15 13:48

Vietnamci jsou severský národ žijící 400 let v tropech, tedy tam kam nepatří, a tím klimatem trpí - jako Evropané tam žijící. Africkým mužům se bílé Evropanky líbí více než ty jejich černošky, a berou proto klidně i ženy obézní, hlavně že je bílá

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.12.15 14:00
avatar

Jeden kolega z prace, ktery je cernoch, mi rikal, ze kdyz u nich nekdo chodi s beloskou, je v jejich komunite bran za borce...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.12.15 14:08

No, co jsem slyšel, tak vietnamcům se moc nelíbíme (jistě, maldé štíhlé holky/kluci se líbí každému), především spatně prý snášejí pohled na lidi více při těle.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matonoha
Datum: 31.12.15 14:13

Vietnamkám jsme sympatický jednak z toho důvodu, že jsme obvykle vysocí a druhak máme bledou pleť, za což oni, mnohé by doslova vraždili - je to tam tradice, pomalu starší než Metuzalem. Je to patrné také z toho, jak si Vietnamky pečlivě chrání pleť před sluncem a potkat na pláži Vietnamce, to je vcelku úlet... Kdysi dávno se pudrovali bílým pudrem nejen ženy ale i muži..Co se týče chování...tam je to trochu jiné..tam nás považují vcelku za barbary...málo se usmíváme, nejsme dostatečně uctiví...a moře dalšího.

Od: missdance
Datum: 31.12.15 14:27

"jak si Vietnamky pečlivě chrání pleť před sluncem"

Ty budeš někdo, kdo se vyzná (s tebou bych si pokecala) Já jsem v těch oblastech taky cestovala, a divila se zpočátku tomu, že deštník se nepoužívá na dešti ale na slunci (na ulici), než jsem zjistila, že je mnohem lepší než ochranný sluneční krém s vysokým faktorem.

Pohled na Evropany ležící na slunci je i pro mne údivný (považuji za stejnou blbost jako kouření).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 31.12.15 14:12
avatar

Myslím si a možná to tak také je, že mužským nevadí, jestli si vezme černošku, bělošku, žlutou, šikmookou, jen se mu musí líbit. Ženská spíše podvědomě hledá oporu, tátu svých dětí a zajištění rodiny a pak teprve ostatní aspekty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matonoha
Datum: 31.12.15 14:26

To mi připomíná rozhovor s jedním plastikem, který tvrdil, že nerad operuje muže, protože ti mohou vypadat jako "čert", podstetné je jejich bankovní konto, jinak řečeno, jak se dokáží postarat o rodinu :D

Datum: 31.12.15 14:46

pt - tak v tomto s tebou teda nemohu souhlasit . Zajištění rodiny? Možná to tak bylo dříve , nikoliv teď. Podívej se kolem sebe , kolik našich holek chodí a žije s jinou rasou a jak je to u našich chlapů. Já osobně bych vživotě nerozhodil rasu a mohla by být jakákoliv.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.12.15 15:26
avatar

"instalater", prosím?...nerozumím...*sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missdance
Datum: 31.12.15 16:28

on "instaluje" řečí jiného kmene *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 18:24

pt - prostě je to přesně obráceně . Ženským nevadí koho si vemou , jenom se jim prostě musí líbit a je jedno jestli u toho rozhodí rasu. Prostě nepřemýšlí mozkem , ale spodkem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 31.12.15 18:29
avatar

"instalater", tak jste měl holt smůlu na takové, které popisujete. Je to Váš názor, já si trvám na svém. Mějte se...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.16 19:29

pt - každý máme svůj názor a ten váš vám samozřejmě nikdo nebere. Od toho diskuze také je. Ale asi jsem nechtě ,,tnul do živého" . Omlouvám se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 02.01.16 20:51
avatar

"instalater", kdepak, jste vedle, nic jste netnul, jen soudíte podle sebe, tak pa.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 21:39

pt - ano máte naprostou pravdu. Soudím podle sebe a toho co vidím. Čtu tady vaši flustraci na chlapy a zastávám se jich. Je to špatné? Jedna moje zaměstnankyně si vzala tunisana. Ten nic nedělal a chodil ji tak dlouho do práce kontrolovat , až museli odejít oba. Dneska je on někde v německu a ona se stará o černý děcko . A je těchto případů snad v této republice málo. Kolik chlapů se vzalo černošku? Statistika věda je. Tak už toho nechme a nechtějte mít vždy poslední slovo . ( možná je to ten váš problém) tak pa.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 03.01.16 23:47
avatar

Vy jste mně vůbec nepochopil, vytvořil jste si v hlavě nějakou domněnku a představu a nyní hledáte spor o svou pravdu, kterou mi chcete vnutit. Tak si ji nechte, já se nepotřebuji dohadovat. Vy máte svoje, já mám svoje a je klid.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: cechacekvzite
Datum: 31.12.15 16:14

Nevím jakou mají paměť a předávání informací z rodu na rod, ale za staleté kolonizování, vykořisťování, otročení, loupení nerostného bohatsví Belgií, Francií, Německem, Itálií, Portugalskem, Španělskem, Anglií bych odhadl mimo životní úrovně, že europany zvláště nemilují. I když mnoho čecháčků již zapomnělo na skutky skopčáků před 70 lety, a bratrskou pomoc sovětů skoro před 50 lety. A můj názor tito potomci loupežníků by měli mít největší zájem na solidaritu s běženci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missdance
Datum: 31.12.15 16:25

Na první místo (v Africe ) jsi zapoměl dát Anglii, na druhé Francii, na třetí Portugalsko...*tanec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.15 16:29
avatar

Aneb jeden z těch kteří do každého tématu tahají politiku...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 31.12.15 16:46

Na takto zadanou otázkou lze odpovědět různě, pod různým zorným úhlem, košatě rozvinut odpověď, zohlednit všechny možné aspekty. Podle mne je tato otázky velmi široká. Nedá se na ni odpovědt jednostranně, každý člověk je jiný, má jiné zkušenosti, výchovu, názory, inteligenci, vyrůstal v jiných podmínkách, v jiné společnosti, nedá se to zevšeobecňovat. Možná tak udělat průzkum, že, jak jinak, a tam v procentech vyjádřit mám rád, nemám rád, nevadí mi, je mi to jedno apod.. A ta politika se tak nějak v dnešní době sama nabízí. Žili jsme dlouho v klidu, ale co se nyní děje, co bude s miliony uprchlíků nikdo netuší, tak se nedivte, že jsou lidi nervózní a nejistí.


doplněno 02.01.16 21:06:

Já do toho ještě musím zamíchat víru.

Musli si může vzít i nemuslimku. Ta ale musí přistoupit na jeho víru. Děti jsou bez vyjímky muslimčata a patří otci, musí ctít jejich víru. Je fakt, že v mnoha případech jeho rodina novou manželku nepřijme a dokáže ji pěkně odstrkovat /ubližovat. Jsou někteří inteligentní, mají moderní názory, avšak v poslední době se tot vše utahuje, jakoby se vzala zpátečka a vrací e do doby temna a naprosté poslušnosti práva šaria.

Muslimka si v žádném případě nesmí vzít nemuslima. Uvrhne celou rodinu do hanby, pokud to udělá je nad ní vynesen rozsudek a trest. Pokud uprchne, nikdy neví, kdy ji rodina nechá vypátrat a pomstí se jí.

Můj názor je svůj k svému.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: karlos2
Datum: 01.01.16 17:52

Podle vývoje v kolonizovaných zemí se ukazuje, že pokud nemají nad sebou přiměřeně tvrdou a rozumnou vládu, tak jako vláda sama sobě je likvidační. Krásný příklad je JaR. Z krásné země je gheto z největším počtem vražd a znásilnění.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlos2
Datum: 31.12.15 21:03

Podle to, co jsem na cestách zažil a viděl, tak i Evropané nejsou k sobě jako rodní bratři. Němec hledí na Čecha jako na sluhu. Vietnamci se separují od ostatních ras. Pouze jen jako obchodní partneři. Nic víc. Černoši jsou asi jako Romové. Pouze sami k sobě, zbytek nic. Žádné srdečné přátelství. Samozřejmě že se může stát, není to ale obecné pravidlo.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vernon
Datum: 01.01.16 19:27
Němci a rakušáci vnímají čechy jako untermensch. To je dané tisíciletou historií soužití těchto národů v regionu střední Evropy, kdy zde germáni měli vždy nad slovany navrch.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.